206 Shares 8558 views

Alexander Shabliy – młody wojownik MMA

Młody, ale już znany Alexander Shabliy jest wojownikiem MMA, grał w zespole „Peresvet”. Champion odbyła 18 walk, z których 15 zaowocowało wygraną. Uśmiechnięty i skromny, dyskretny i technicznie – wszystko Alexander Shabliy.


biografia

Ur przyszły mistrz w Rostów nad Donem 18 kwietnia 1983 roku. rodzice Sashy chciał go do sportu. Po pewnym namyśle zdecydowano, że Sasha będą zaangażowani w karate.

W sekcji chłopca przyszedł do 7 lat. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu. Ładunki były świetne, jak to było konieczne, aby połączyć sport z nauką w pierwszej klasie. Ale Sasza został zaangażowany z uporem. Wtedy facet podszedł do trenera Belousov Nikołaj Pawłowicz. To on pomógł młodego człowieka do decydowania o karierze w MMA.

razy

Pierwszy profesjonalny Alexander Shabliy walka odbyła się pod koniec 2010 roku z rosyjskim Vache Zakaryan. I już w pierwszej rundzie młodego bojownika wygrał przez zastosowanie bolesny chwyt. Następnie przez kilka zwycięskich bitew, po których o Aleksandrze mówił o jako obiecujący myśliwiec. Pierwsza porażka się w pojedynku z uwięzi Francuz Mamoura w 2011 roku. Na turnieju w Groznym Aleksandra Shabliy ustanowił rekord. Pojedynek z amerykańskiego Ryan Quinn zakończył już po 12 sekundach po knockout blow Rosjan.

Sportowiec uważa, że trening i wytrwałość prowadzą go do pożądanych rezultatów. Dla każdej walce facet przychodzi przez wiarę w sercu. Jego idolem jest Fedor Emelianenko, i jako sportowiec i jako osoba. Termin walka Aleksander Shabliy musiał spędzić Adam Townsend z Ameryki. Jednak ta ostatnia naruszone tryb masy przekroczenie dopuszczalnej masy 3 kg i walce z terminalu. Alexander nie akceptuje obłudę i dwulicowość, wyjaśnienie związku tyłu. Nazywa wiary prawosławnej z ich głównych motywacji i wzywa rosyjskich kibiców do aktywnego wspierania lokalnych sportowców.