170 Shares 8978 views

Interpretacja snu: co czekoladowe sny o

Być może jest rzadko znaleźć człowieka, który jest naprawdę obojętny na taki produkt jak czekolada. Są też ci, którzy widzą czekoladę nawet we śnie. Zdecydowaliśmy się zrozumieć, co symbolizowało takie sny.


Czego czekolada marzy o : książce marzeń od A do Z

To źródło twierdzi, że zakup czekolady we śnie jest obarczony stratami finansowymi w prawdziwym życiu. Jeśli marzysz o czekoladzie z orzechami, to być może w romantycznej relacji czujesz się przytłoczona i podświadomie gotowa odrzucić starego partnera i zacząć szukać nowego. W mroku jest czekolada – ostrzeżenie o pogorszeniu zdrowia w nadchodzących dniach. Jeśli we śnie wiele czekoladowych cukierków we śnie, to najprawdopodobniej twoje marzenia nie są przeznaczone do spełnienia. Stopiona czekolada przewiduje łzy i wyrzuty sumienia.

Czego czekolada marzy o : książce marzeń o białym magiku

Jedzenie czekolady we śnie symbolizuje Twoje pragnienie łatwiejszego życia. Myślisz, że ciężko pracujesz, dostając nagrodę za mniej niż to, na co zasługujesz, a ludzie wokół ciebie w ogóle cię nie docenią. Przygotowanie czekolady we śnie jest odzwierciedleniem Twoich działań zmierzających do osiągnięcia niezwykłych i niezwykłych działań, które często powodują zarówno podziw i zazdrość wśród osób wokół siebie. Jeśli marzysz, że traktujesz kogoś z czekoladą, to w rzeczywistości powinieneś spróbować nakłonić osobę, która może pomóc w realizacji Twoich planów.

Czego czekolada marzy o : wielkiej książce snów

Marzenie o czekoladzie jest znakiem, że zawsze będziesz w stanie zapewnić ludziom, którzy zależą od ciebie. Jeśli marzysz cukierku z czekolady, masz szczęście z partnerami biznesowymi lub współpracownikami w pracy. Jeśli marzyłeś o starej i niejadalnej czekoladzie, zwróć uwagę na własne zdrowie, ponieważ choroby lub urazy są możliwe. Jeśli pijesz gorącą czekoladę we śnie , po krótkim okresie kłopotów, dobrobytu i sukcesu w biznesie i staraniach wreszcie czekają na Ciebie.

Co czekolada marzy o : wskazówki dostane we śnie

To źródło traktuje wymarzoną czekoladę jako odzwierciedlenie braku pozytywnych emocji w Twoim życiu. Pomyśl o tym i próbuj tworzyć nowe kolory i radości w swoim życiu.

Czego czekolada marzy o: książce snów Freuda

Jak wiesz, ta książka marzeń interpretuje większość przedmiotów marzeń z seksualnego punktu widzenia. Wyjątkiem nie była czekolada, która jest symbolem pasji. Jeśli we śnie traktujesz kogoś tę słodycz, to jesteś wielką kochanką, która powoduje, że partnerzy seksualni podziwiają i drżą. Jeśli pijesz gorącą czekoladę we śnie, wtedy możliwe niepowodzenie w seksie nie powinno się brać pod uwagę. Wszakże takie nieporozumienia mogą wiązać się z złym nastrojem partnera w związku z problemami w pracy lub zamieszaniem w innych aspektach życia. Jeśli we śnie spalisz gorącą czekoladą, spróbuj spotkać się z osobą, która dosłownie zadziwi cię z jego nieprzeniknioną energią i burzliwym temperamentem.