642 Shares 7345 views

Żeńskie cechy: kilka powodów, swędzące sutki

Jeśli kobiety podrapał się w pierś, to było głównie w obszarze sutek. Ale dlaczego swędzenie sutków na raz i nie odebrał! Może się to zdarzyć z kilku powodów. Na przykład, z powodu podrażnienia skóry w tym miejscu. Po kontakcie klatki piersiowej z tworzywa sztucznego, z którego wykonane kobiety biustonosz, a jeśli jest on również rozmiar mniejszy stanowisko, to nie ma powodów, by podejrzewać, że to jest przyczyną. Co do zasady, dwa swędzenie sutka, jak również miejsc, gdzie szczególnie silne stawy kopać biustonosz. Sprawdzić, czy tak jest, to jest bardzo proste. Nosić luźne biustonosz, wykonany z materiałów syntetycznych nie. Jeśli czujesz, że swędzenie zniknęło – odważnie przemyśleć swoją bieliznę szafy!


Ale myślisz, że biustonosz – to jedyny powód, swędzące sutki? Nie popełnij tego błędu na ten wynik! Teraz dajemy Ci listę możliwych czynników swędzenie na najbardziej delikatnych części kobiecej piersi.

Powody, które powodują pojawienie się świądu na brodawki

  1. Po pierwsze, dlatego swędzenie sutków jest u kobiet, mogą być pokryte w alergii lub podrażnienia () do detergentu lub spłukać balsam. Fakt, że większość biustonosze wykonane są z gęstej tkanki, która może pomieścić drobne cząstki proszku, a skóra w obszarze sutki kobiet – najbardziej wrażliwy i delikatny. Powód jest bardzo realne! Służy do mycia biustonosze, na przykład, mydłem, spłukać je ręcznie. Jeśli pierś przestała swędzieć, to gratulacje – znalazłeś się! Zmienić detergent. Jeśli swędzenie nie zniknął, nie jest to przypadek. Pomyślmy więcej …
  2. Po drugie, jeśli – nastolatka, na pytanie: „Dlaczego swędzenie sutków?” nie należy się martwić. Większość dziewcząt podczas ich rozwoju seksualnego swędzące piersi – jest to całkowicie normalny proces. Ponieważ hormon organizm jest zrekonstruowany i piersi zaczynają rosnąć, skóra w tym obszarze jest rozciągnięty, a zatem swędzenie. Jeśli to daje dyskomfort, masz dwie opcje do usuwania nieprzyjemnego swędzenia w miejscu, gdzie jest stale porysowana. Poidła powinny być smarowane olejem (oliwa, kruszyna, łopian, słonecznik) lub spróbować na sobie luźną bieliznę wykonaną z materiału naturalnego.
  3. Po trzecie, ciąża – jest logicznym wytłumaczeniem dlaczego swędzenie sutków. W zasadzie mechanizm działania jest taki sam jak nastolatek. Wzrost gruczołów mlecznych nadzienia mlecznego rozciąga delikatnej skóry wokół brodawek, a następnie powoduje świąd. Nawiasem mówiąc, w czasie ciąży piersi mogą swędzieć z innego powodu – suchość skóry, co powoduje wysoką zawartość progesteronu we krwi kobiety. Nie pozwól na to! Stosować środki nawilżające, które są oparte zawierać elastyny i kolagenu.
  4. Po czwarte, swędzenie na smoczek, podobnie jak w innych częściach ciała mogą wystąpić z powodu choroby skóry lub być reakcją na przyjęcie leku. W tym przypadku, skóra wokół brodawki podrażnionej, łuszcząca, czerwony, na to może pojawić się wysypka. Wtedy na pewno trzeba odwiedzić ginekologa!