828 Shares 7392 views

Instytucje państwowe Rostov. Rostów nad Donem: instytucji z adresami

W Rostowie nad Donem miasta teraz świadczyć usługi edukacyjne do prawie 40 uniwersytetów, z których 6 są uniwersytety, instytuty, ogrody zimowe 18, 15 oddziałów uczelni innych miast i seminarium. Najbardziej popularne wśród studentów SFU Politechniki Dagestan State, Państwowego Uniwersytetu Medycznego Rosyjskiej, Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Społecznej i innych uczelni. Również wiele nadchodzi i Rostov Institute. Rostów nad Donem jest znany dla takich instytucji edukacyjnych jako spółka zależna VGUYU, IUBiP, RostGMU, Ruy MSW. Podkreśla z państwowych uniwersytetów Rostów nad Donem zostaną omówione w tym artykule.


DSTU

Don State Technical University, który znajduje się pod adresem: Rostów nad Donem, Gagarin Rynku, budynek 1, biorąc do 20 budynków szkolnych, 7 akademiki, centrum fitness, wyposażonym w basen i lekkoatletyka areny, sali kongresowej, świątyni. Również nie jest wybrzeże Morza Czarnego dwie bazy dla rekreacji i kompleksu „Rainbow”.

Rzadko Rostów nad Donem instytucje sfałszowane tak bogaty, ale DSTU warte wysiłku. Obecnie istnieje 16 wydziałów, trzy oddziały, szkoły techniczne, kolegium, liceum, studia doktoranckie i podyplomowe, eksperymentalny zakład pilotażowy, centrum szkoleniowe zdalnie poligon doświadczalny dla sprzętu rolniczego.

kierunkowość

Takie zasoby edukacyjne i materialne podziwianym przez wiele instytutów technicznych. Rostów nad Donem można nazwać miastem studentów. Jednocześnie tylko w DSTU przeszkolonych ponad 35.000 studentów na dwieście kierunkach licencjackich absolwent i specjalności, a ponad 70 procent z nich – o profilu technicznym i inżynierskim.

Skutecznie rozwiązać problem badań naukowych: zatrudnia dziewięciu naukowców na temat rad tezy i 15 specjalnościach naukowych humanistyczne ma tylko jedną. Tutaj przygotowanie specjalistów z 21 wieku – tworzą zróżnicowaną, tolerancyjny, aktywny tryb życia.

Ruy MSW

Instytucje Rostów nad Donem są zróżnicowane pod naciskiem, obejmują one prawie wszystkie zażądał specjały i zaspokojenia zapotrzebowania na zasoby ludzkie w regionie. Rostov Law Institute, oddział Rosyjskiej Akademii Prawnym Ministerstwa Sprawiedliwości, zapewnia szkolenia i przekwalifikowania, a także zwiększa umiejętności pracowników zarządzających i organów legislacyjnych, organów ścigania.

Instytut na 14 liniach Rostów nad Donem w domu nr 50 dostarcza wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie prawa i zarządzania, które są prowadzone we wszystkich problemów tego regionu i są w stanie rozwiązać problemy zarówno polityczne i gospodarcze.

szeroki profil

To gospodarze studentów studiujących w bachelor i master. Specjalność – "Orzecznictwo", "bezpieczeństwo prawne nat bezpieczeństwa." "Law Enforcement". Program korzysta z tego samego liceum co najbardziej prestiżowych instytucji prawnych. Rostov-na-Donu zaopatruje większość wnioskodawców, studentów i stażystów tej uczelni.

Również bardzo popularne szkolenia średniego szczebla, który jest także odbywają się tutaj. Poprawa umiejętności nie tylko dla funkcjonariuszy organów ścigania, ale także urzędników miejskich, prywatnych notariuszy, prawników, nauczycieli, nauki społeczne i prawo. Tutaj są szkoleni menedżerowie arbitrażowe, mediatorzy, pracownicy zbieranie agencji. Prowadzony naukowo-praktyczne seminaria z wysoko wykwalifikowanych prawników w odniesieniu do prawodawstwa i egzekwowania, a także zagadnień adresowych rejestracji nieruchomości, komunalnych stanowienia prawa, gruntów.

RostGMU

Jest to najstarsza i największa uczelnia medyczna w południowej Rosji. Rostov State University Medical znajduje się pod adresem: Rostów nad Donem, Nachiczewanu alei, dom 29. ewakuowany z Uniwersytetu Warszawskiego w Rostowie pojawił się w 1915 roku, a jako część to był Wydział Lekarski. W 19 i początku 20 wieku, nawet przed ewakuacją, zostały one podniesione 45 pokoleń młodych ludzi. Ale instytut medyczny w Rostów nad Donem nie pojawią się natychmiast.

Tu wydział medyczny w końcu został odłączony i stał się podstawą do stworzenia Rostów Instytutu Medycznego. Po 1994 roku, oprócz obowiązkowej w każdym wydziale medycyny szkolnej tutaj były farmaceutyczny, stomatologiczne i Wydział Lekarski Wojskowej. Przyszli studenci muszą złożyć dokumenty na adres, jeśli nie wybrać się do innych instytucji: Rostów nad Donem, Nachiczewanu Lane, budynek 29.

o Uniwersytecie

Obecnie dziewięć wydziałów pracy na Uniwersytecie w Rostowie Medycznej i na studiach, mają multidyscyplinarnego klinikę, różne instytuty badawcze, ośrodki badawcze, laboratoria. Bardzo szeroko rozwinięta współpraca międzynarodowa z uczelniami blisko i daleko za granicą. Formy i metody szkolenia są ciągle ulepszane.

Jednocześnie studiuje tu 5000 uczniów i 7000 studentów zaawansowanego szkolenia i przekwalifikowanie specjalistów, ponad tysiąc przyszli lekarze są przeszkoleni w zakresie stażu, absolwent szkoły, siedziby. Uczelnia podjęła godne miejsce w rankingu, wyprzedzając wiele innych instytucji Rostów nad Donem. uczelnie państwowe są zawsze duże zapotrzebowanie wśród studentów, ponieważ mają one formę budżetu szkolenia.

nauka

Rada Koordynacyjna dodatkowego kształcenia zawodowego są stale aktywne i zapewnia profesjonalistom Południowym Okręgu Federalnym. 60 wydziałów uczyć ponad 600 nauczycieli, w tym 119 profesorów i doktorów nauk, 350 kandydatów. Bardzo skuteczny CSRL – Central Research Laboratory, który przeprowadził wiele wyrafinowanych molekularnych badań genetycznych, biochemicznych i mikrobiologicznych. Istnieje Instytut Nefrologii, urologii i Immunologii Centrum Humanitarna dostosować stale są cztery naukowcy praca rada obrony.

RNIOI

Cancer Research Institute, Rostów nad Donem wie także specjalistycznym ośrodku, gdzie można skonsultować, gdzie leczonych i 13 badanych obszarów SFD, która wynosi 24 milionów ludzi. Czy to Instytut w Rostów nad Donem, ulica 14-tej linii, dom 63. Instytucja ta medyczne i naukowe powstała w 1931 roku, a jej założycielem był utalentowany chirurg i naukowiec z nazwą światowej – prof P. I. Buhman ,

Wcześniej był odpowiedzialny za dwóch wydziałów Instytutu Medycznego, był kandydatem do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Ale nagle rzucił wszystko i zaczął od podstaw tworzyć nieznane ani w nauce, ani w klinice – onkologia jeszcze miał żadnych osiągnięć, żadnych zwycięstw, nawet nadziei w tej części medycyny prawie nie było. Przede wszystkim, to był duchowy, a po drugie – profesjonalny wyczyn wielkiego lekarza. Jest ona określana zawartość zespołu roboczego i poziomu odpowiedzialności.

Rostov Instytut Mikrobiologii i parazytologii

W 2009 roku, zauważył stulecie Instytucie Parazytologii. Rostów nad Donem serdecznie pogratulował najstarszą naukowe placówki medycznej na ich terytorium, przypominając jego historię. Początkowo był laboratoryjny odpowiedzialny błonicy surowicy i stacji Pasteura Nikolaew szpitala i był oddzielenie patologii. Personel był tylko kilka osób. Teraz struktura Instytutu radosnej laboratoriach naukowych, klinika chorób pasożytniczych, Southern District Center for AIDS i innych chorób zakaźnych, badań i produkcji witryn.

W 2008 roku, dodał ośrodka referencyjnego, który jest monitorowany przez larwy robaków. Nie rozwiązano problemy dzikiego stada, infekcje jelit, malarii i wielu innych chorób pasożytniczych. Wraz z podziałem naukowej chorób pasożytniczych klinice tam – to tylko wyspecjalizowana agencja w Kaukazie Północnym, która zapewnia opiekę medyczną w regionie o profilu populacji. Musimy zająć w mieście Rostów nad Donem, Moskwa, 67 ulicy.

osiągnięcia

Teraz, ponad 200 osób pracuje w instytucie. Tylko siedem i jeden kandydat rozprawa doktorska, opublikowane monografie chronione je w ciągu ostatniej dekady, podręcznik dla lekarzy i studentów, prowadzonych zbiorów materiałów konferencje naukowe, ponad 350 artykułów naukowych, 12 zatwierdzone rozwoju metodologii. Rostov Instytut Mikrobiologii i Parazytologii otrzymał trzy odznaczenia państwowe dla swoich odkryciach naukowych.

IUBiP

W artykule głównie publiczne instytucje edukacyjne i badawcze, ale Institute of Business and Law of Rostów nad Donem ich liczby nie jest jeszcze wprowadzony. Instytut ten został otwarty w 1991 roku i była pierwszą prywatną instytucją szkolnictwa wyższego w Rosji. Obecnie zatrudnia ponad 300 nauczycieli, którzy przygotowują ponad trzy tysiące studentów. Ponad 15 lat Instytutu Zarządzania, biznesu i prawa (Uniwersytet Południowej) przeszkolono ponad 10.000 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Absolwenci otrzymują dyplomy państwowe, potwierdzające jakość szkolnictwa wyższego. Studenci mają wytchnienia od wojska. Jest to jeden z niewielu prywatnych uniwersytetów w Rosji, który ma przydzielone środki budżetowe na bezpłatne szkolenie studentów. Instytut jest w dwudziestu największych rosyjskich uniwersytetów i jedynym regionalnym – w międzynarodowych tysięcy ratingowych z najlepszych uniwersytetów na świecie – Eduniversal. Wnioskodawcy muszą złożyć oświadczenie w trybie online, wszystkie pytania przez telefon komisji selekcyjnej: (863) 245-45-65, 292-43-3. Adres pocztowy miejscu nie ma instytut.