753 Shares 4082 views

Większość rastolstevshie celebryci (zdjęcia)

Gwiazdy kina i sceny muzycznej, jak żaden inny, starając się kontrolować ich wygląd, jednak okazuje się, że nie zawsze. W artykule przedstawiono rastolstevshie osobistości (TOP-10), co nie zawsze było tak, a kilka lat temu, zachwyciła publiczność smukłości jego kawałki. Niektórzy z uczestników tego rodzaju rankingu bardzo niezadowolony ze swojego nowego wizerunku, ale są tacy, którzy w jakimkolwiek pozorem pewni.

Merayya Keri

U zarania swojej kariery Merayya Keri miał uwodzicielski formy i na pewno nie miał pojęcia, że podobnie jak wiele innych osobistości rastolstevshie być stroną w takich ocen – w ostatnich latach, wokalista zaczął szybko zyskuje dodatkowe funtów. Sytuację pogarsza rozwód Nick Cannon. Po skandalicznej separacji (ex-mąż zagroził ujawniać pewne sekrety gwiazd), Carey udał się na wycieczkę. Wydajność w chińskim mieście Chengdu okazały się kompletną porażkę – nie tylko, że piosenkarka często używany ścieżkę dźwiękową i zapomnieć słowa, tak też kostium wyraźnie nie okazał jej wielkości.

W 2015 roku piosenkarka zaczęła spotykać miliardera Jamesa Packer, ale zaledwie kilka dni temu okazało się, że ukochany obsada Mariah, pomimo zaangażowania. Teraz fani były obawy, że znowu dramat w życiu osobistym nie wpływa najlepszy sposób na zewnętrznej Cary.

Val Kilmer

W ostatnich latach dziennikarze, listy składników, które zawierają sławna rastolstevshie ogólnie obejmują w nich aktora, który kiedyś był praktycznie standardem seksualność. Wydaje się, że nadszedł czas na Val Kilmer pozostawił daleko w tyle. Po obejrzeniu znaczące zmiany w wyglądzie swojego idola, wielu fanów postanowiliśmy, że jest poważnie chory, a wpływ na jego wagę. Z kolei aktor zaprzeczył takiej spekulacji, ale w końcu są one potwierdzone. Teraz jest nadzieja, że choroba będzie odwrotu. Teraz on nadal aktywnie działa w dziedzinie kina, nie komentując zmiany zaszły. Kilmer niedawno pojawił się w postać detektywa Dobson w projekcie „Widzącego”.

Kim Kardashian

Być może w ostatnich latach z powodu wszystkich sławnych ludzi Kim Kardashian najbardziej przyciąga uwagę metamorfozy publicznym swego ciała. W środku dwutysięcznej gwiazda popularnego reality show, że ma dość szczupłą sylwetkę. Stopniowo, waga dziewczynek stawał się coraz szczególnie dotyczyło to jej „tyły”. Kilka lat temu, fani Kim zauważył, że ona również umieścić na wadze po urodzeniu. Gwiazdy nie ma sensu zaprzeczać ten oczywisty fakt – zdjęcia mówią same za siebie. Niemniej jednak, brunetka zdecydował się na drugą ciążę w ubiegłym roku, a później przyznał, że podczas jej okresu zyskał ponad dwadzieścia kilogramów. Po urodzeniu Kardashian zatrudniła dietetyka, i pomimo faktu, że podczas gdy znaczny postęp ten nie przyniósł, Kim, jak poprzednio, zaintrygował fanów odważnych strojów i Foto półnaga. Rozpacz gwiazda wydała oświadczenie, że uważa ciąża „najgorszą rzeczą w moim życiu.”

Christina Aguilera

W 2000 roku, ta dziewczyna była wzorem harmonii dla swoich fanów na całym świecie. Wysokość Kritstiny Ailery osiągnie 157 centymetrów, a waga nie jest wyraźnie w lewo znak 50 kilogramów w tym czasie. Wszystko zmieniło się kilka lat temu – widzowie ze zdziwieniem zauważył, że okaże się znaną piosenkarką i aktorką skłonność do nadwagi, a od tego czasu jej nazwisko z zauważalnych błysków regularność na listach gdzie celebryci rastolstevshie obecnych. Star Zdjęcia wyraźnie wskazują, że pomimo tak znaczących zmian, to nadal pozostaje wierny stylu nawet na scenie. To prawda, rajstopy netto i otwarte szczyty spojrzeć Christina nie tak spektakularne, jak to było wcześniej.

Dzhennifer Lav Hewitt

Jakiś czas temu, Dzhennifer Lav Hewitt z przyjemnością pokazał na czerwonym dywanie ciekawych strojów projektowych, które wyglądały na petite gwiazdy po prostu luksusowe. Dziś fani mogą pamiętać tylko kruchość ulubionej aktorki, bo stopniowo wzrasta, a także innych gwiazd rastolstevshie i gwiazdy zaczęły pojawiać się w rankingu, zawierający zdjęcia „przed” i „po”. przyrost masy ciała w gwiazdach „Serdtseedok” przyszedł znikąd – urodziła drugiego dziecka z mężem w zeszłym lato. Podobno Jen zamierza pozostać długo w nowej wadze – paparazzi powiedzieć, że aktorka jest stopniowo zbliża się do kształtu. Ponadto opieka dwójką małych dzieci, oczywiście, pomaga młodą matkę w spalaniu kalorii.

Charlize Theron

W bieżącym roku, aktorka nagle uderzył wierzchołki, które są regularnie zawarte w tych lub innych osobistości rastolstevshie. Jak się okazało, jedna z najpiękniejszych kobiet w Hollywood zdecydował się na bardzo śmiały eksperyment ze swoim wyglądem. Charlize Theron planuje się przed publicznością w postaci dużych macierzystego „Tully” obraz, a do tego ona odzyskana szesnaście kilogramów. Po raz pierwszy nieoczekiwana metamorfoza na zewnątrz gwiazdy były widoczne w Vancouver na planie. W tej historii, Charlize próbuje zbudować biznes, łącząc ją z dbanie o troje dzieci i opiekę nad chorym bratem.

Należy zauważyć, że kiedyś słynne blond poświęcili już znajomy wygląd dla sztuki – filmowanie w projekcie „Monster”, zdobyła około trzynaście funtów. Wysiłki Theron nie poszły na marne – została wyróżniona „Oscar” dla najlepszej aktorki roku.

Mischa Barton

Przez wiele lat, media stawiają różne wierzchołki, które są umieszczone na wyświetlaczu najbardziej rastolstevshie osobistości i Mischa Barton był prawie zawsze integralnym uczestnikiem. Warto zauważyć, że gdy aktorka umieścić w wyrzutem do jej nadmiernej szczupłości. Była gwiazda „samotnych serc”, ale po zamknięciu wystawy jej popularność zaczęła spadać. Wygląd Misha zaczęła się szybko zmieniać, a w końcu stało się jasne, że próbowała walczyć z otyłością. Barton nie udało się przywrócić starą formę, a następnie pojawiły się plotki, że był zafascynowany alkoholem. W tym roku amerykański był w stanie zostawić wiele problemów wniesionych do publicznej znacznie wzrosła cienka.

Eva Polna

Gdy tematem dyskusji rastolstevshie stała się sławna w Rosji, często nie jest kompletna bez wspomnieć solista niegdyś istniała grupa „gości z przyszłości”. W 2009 roku zespół rozpadł się, a fani słynnego piosenkarza zaczęli zwracać uwagę na fakt, że Eva Polna zdobyte kilka funtów. Nie jest to zaskakujące, jeśli wziąć pod uwagę, że gwiazda urodziła dwie córki. Ponadto nigdy piosenkarz był chudego ciała.

Niemniej jednak, coraz bardziej pod zdjęciem piosenkarza widać niepochlebne komentarze internautów. Jakiś czas mówiono, że zdecydowała się liposukcji, ale, jak widać, gwiazda nie spieszy się do podjęcia tak drastycznych środków. Paradoksalnie, ale niedawno przyjaciel przeboju „label” wykonawcy, Julia Kowalczuk, miał kłopoty z powodu dodatkowych funtów Ewy. Na jego stronę na sieci społecznej dziewczynki umieszczone wspólną fotografię z dipola, to fani zaczęli oskarżać byłego solisty „brilliant” w tym, że zdecydował się po raz kolejny wyróżnia się na tle znajomego harmonii.

Jessica Simpson

Wielu fanów piosenkarka i aktorka wspomina zapalające klipy z jej udziałem, które aktywnie „wirujące” w telewizji na początku 2000 r. Potem ma bardzo efektowny rysunek z pięknym biustem, osa talii, długie smukłe nogi.

Jessica Simpson znacznie przybrała na wadze, jak wiele gwiazd rastolstevshie, po pierwszej ciąży. Stwierdzono, że wówczas słynny blond zyskał ponad trzydzieści kilogramów. Aktorka planuje schudnąć po urodzeniu córki, mają jednak kilka miesięcy później zaszła w ciążę z drugim dzieckiem. W 2013 roku, Simpson i jej mąż miał syna, i od tego czasu gwiazda stara się schudnąć od czasu do czasu jednak, dopóki ona nie może zbliżyć się do tej samej objętości. Według większości Jessica, druga ciąża była łatwiejsza, a jej waga nie zmieniła się tak dramatycznie, jak przed rokiem. Ponadto twierdzi, że aktorka nie odczuwa dyskomfort, ponieważ mąż bierze go za to, co stało się. Głównym dowodem tych słów jest fakt, że małżeństwo miało miejsce po drugim porodzie Simpson.

Lily Allen

Kilka lat temu, ta malutka dziewczynka musiała być w tym samym wierzchu, i że inne gwiazdy rastolstevshie Europę. Faktem jest, że w czasie ciąży Brytyjczyk zyskał znaczną ilość dodatkowych funtów. Przez długi czas, Lily Allen nie miał czasu, aby je zrobić, ale według spowiedzi piosenkarza, nie zauważyła, że wrócił do poprzedniej figury.

Utalentowany brunetka powiedział, że pozbycie się nadwagi pomógł jej aktywną działalność Touring. Podobno podczas koncertów brytyjskich kobiet nie miał czasu dla pełnego posiłku, a ona musiała zrobić dwie torby chipsów dziennie. Jednak, jak się okazało, główną rolę w utracie wagi Lily grał nie jest to rodzaj „diecie” – jest ona aktywnie zaangażowana w tańcu, jak również łączenie różnych aktywności fizycznych.

Cokolwiek to było, ale artyści reprezentowani na tej liście, podobnie jak w przeszłości wielu fanów, którzy nie ulega wątpliwości, że prawdziwy talent nie znika wraz ze zmianą masy ciała, więc ich idole są tak samo dobre, jak wcześniej!