390 Shares 9118 views

Rury Zaporoże – co jest przede wszystkim związkiem tej frazy

Czy uważasz, że rurę – prosty produkt, który jest znany od dawna, prawdopodobnie jeszcze z czasów pierwotnych?


W rzeczywistości, polowania nieśmiałych zwierząt blisko rzeki, elementarny prymitywny człowiek może zakłócić szczytu, do podjęcia przez usta jeden koniec rurki naturalnych i nurkowania do wody. I oddychać pozostając pod wodą. Było to możliwe, aby przejść wzdłuż wybrzeża bliżej ofiary aż włócznia z końcówką kamienia było już możliwe, nawet z wody, aby uzyskać pożądane, jeszcze żywy grilla.

Cóż, nie ma potrzeby poszukiwania ukrytych pod wodą i oddychania przez rurkę z trzciny, coraz bliżej znalezienia potentatów hut z sąsiednich wrogiego plemienia.

W skrócie, tylko trochę człowiek zaczął myśleć, natura wsunął mu wzorcem – rurkę z trzciny. W związku z tym, że tylko jeden krok do wytwarzania rur o sztuczne.

Pierwszy z drewna – i to flunked dąb, wiertarka kamień wiercone rdzeń, wykonany z dwóch wtyczek i gotowy do lufy kilka tygodni. Wlać do niej ciśnienia dzikiej winorośli, i czekać aż przepływu konyachek. Beauty!

Oczywiście, dzisiaj rura słowo kojarzy się głównie z metalowej rury, czasami – z tworzywa sztucznego. Po tym wszystkim, każdy dom ma zaopatrzenia w wodę, ogrzewanie. A kraj – oznacza winogron bramce. Tak, ta sama rura wydechowa z pieca, komina. Lub rura wydechowa z samochodu, ale tylko rura łącząca wlewu zbiornika paliwa pojazdu.

A większość z tych ludzi tarło zamontowanie bardzo wiele nazwisk, średnice i materiałów. Nadal potrzebne, po prostu bez nich – w dowolnym miejscu. I nie odmawiają z nimi we współczesnym świecie.

Jeśli powiesz frazę „rura Zaporoże”, to nie jest stowarzyszeniem z rur Zaporizhstal. Zapoznaj się z filmu „Wiosna na Zarechnaya ulicy”, gdzie imponująca filmowych kominy palenia stalowego giganta.

Oczywiście, jak w każdym innym mieście, rura Zaporoże ciągle w gazetach wieści, radiowych i telewizyjnych. Nie złamał kanałami, a najbardziej znany park „Oak Grove”, ponieważ rur przełomowych zostały zalane prawdziwe gówno. Istnieją pewne Zaporoże ulica zamieniła się w boksie, top-otynkowane asfaltem, a te doły mnożą się z dnia na dzień. Na segmencie sąsiedniej ulicy Manufacturing sto metrów dzisiaj, już policzone osiem. Nawet znak się ukazał „Pit na drodze.” Podczas gdy jeden. Myślę, że rury wodociągowe pod ulicą są takie, jak pieniądze, aby je zastąpić z powodzeniem roztrwonił na zagranicznych ośrodków te rury przedrewolucyjnej Zaporoże i regularnie przypominać sobie.

W ogólności, nie jest tak prosta, a to oznacza – rurę. Co jest potrzebne do produkcji wysokiej jakości zgodności rur z skomplikowanych technologii, aby ich obsługa wymaga przestrzegania pewnych zasad. To wciąż ten człowiek nauczył się dobrze w garażu tylko rura ze stali ocynkowanej do odwodnienia. To wszystko. I nawet tak ogromny przemysł w przemysłowym mieście rury Zaporoże nie zwalnia, choć metalu Zaporoże – znanej wypowiedzi. No, z wyjątkiem tego Zaporizhstal na ich potrzeby regulować uwalnianie letochnoy rura „wycięcie”, przez które tlen jest dostarczany w marcu.