202 Shares 5439 views

Bogner – narty światowej klasy ubrania

Produkty marki Bogner – nie zwykłe zużycie i stan! Oferuje on luksusowe apartamenty i obiektów sportowych, którzy wybierają nowoczesne gwiazdy świata show-biznesu i znanych polityków. Ale może nie każdy wie, że „Bogner” – ubrania nie tylko dla sportu. Firma z powodzeniem produkuje i sprzedaje perfumy, okulary, wyroby skórzane, dżinsy dla bogatych.

Sportswear Bogner: jak to wszystko się zaczęło

W 1932 roku, obecnie znany narciarz Willy Bogner, jedenaście mistrz świata w różnych dyscyplin narciarskich założył przedsiębiorstw produkujących Bogner przez długi czas tylko odzież i akcesoria do jazdy na nartach. Po zaledwie czterech lat firma została powierzona uszyć stroje dla reprezentacji Niemiec na nartach. Po dwunastu latach zużycia „Bogner” zaszczycił podium na świat najsłynniejszych pokazach mody. Z biegiem czasu asortyment rozszerzył się znacznie. Jest to nowy produkt:

– sportowe garnitury dla mężczyzn i kobiet;

– garnitury do tenisa, golfa;

– obuwie skórzane dla sportu;

– okulary do narciarzy;

– stroje kąpielowe;

– Odzież dla motocyklistów.

Jednak dzisiaj wizytówka Bogner – ubrania narciarskie. Ona jest nie tylko piękne, wygodne i oryginalne. Sportswear Bogner mówi nienaganny gust jego właściciela. Jest stale potwierdzone przez wiele międzynarodowych gwiazd, a nawet prezydenci niektórych krajach.

Firma Bogner – ubrania narciarskie: Charakterystyka

Co ona tak przyciąga licznych fanów? Wiele modeli sportowych są wykonane z wiatroszczelnego materiału. Z tego powodu można przeżyć prawdziwą przyjemność autostrad narciarskich. Każdy model Bogner – ubrania narciarskie na najwyższym poziomie. Odpinany kaptur oraz specjalne modele napowietrznych i wewnętrznymi kieszeniami dokonać każda marka garnitur funkcjonalne i wygodne. Futro Finnraccoon zapewnia ciepło nawet w najcięższych mrozów.

Dresy Bogner

Modele te są doskonale łączą sportową i ekskluzywną modę z funkcjonalnością i jakością. Charakteryzują się one idealne dopasowanie, dyskretny i wyrafinowany gamie kolorów i odcieni, sylwetka prawo sportowej.

materiały higroskopijne budowy dla dresów, zapewniają komfort i trwałość. Ten wszechstronny ubrania zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Firma Bogner: ubrania narciarskie dzisiaj

Kolekcje firmy obejmuje modele autostrad, na weekendowy wypad, a na spacery w mieście. Eksperci firmy zostały zaprezentowane niedawno swoich fanów elitarnego odzież sportową i sprzęt – bardzo drogie i unikatowe kijki, wykonane ręcznie. Niewyrażalne emocje wygodnej jazdy – to Bogner – ubrania narciarskie czasu.

popularność marki

Bogner – odzież, która jest wykonana z wysokiej jakości i drogich tkanin o znakomitych i sławnych armatury rhinestones Swarovski. W naszym kraju produkty Bogner jest popularny. Wiele osób publicznych wolą Rosji do rekreacji i sportu popularną odzież Bogner.