487 Shares 2212 views

Logitech G700s – mysz laserowa drut: opis

Mysz (przewodowa laserowa Logitech G700S) – produkt z tej samej firmy wypuścił linię urządzeń dla profesjonalistów i graczy. W rzeczywistości, to urządzenie może działać na zasadzie komunikacji bezprzewodowej. Dlatego, że jest to odpowiedni opis sprzęcie? Może to wprowadzić pewne ludzi na manowce. Niemniej jednak, mysz jest pobierana za pomocą przewodów. I do pracy, gdy nie ma opłat, a kanał połączenie MicroUSB interfejs – USB 2.0. W tym artykule będziemy mówić o cechach urządzenia i próbować podkreślić swoje atuty.


Gracze muszą wolność od kabli

Tak, proszę! Firma „LogiTEK” udał się na spotkanie z fanami i ich urządzenia wydana Logitech G700S myszy, która działa na zasadzie połączenia bezprzewodowego. Jeśli masz już doświadczenie z podobnymi urządzeniami, to z pewnością jesteś zaznajomiony z sytuacją, gdy mysz nagle wywala ze względu na stan baterii. Często zdarza się w ogniu walki. Musimy pilnie szukać zastępstwa baterie są martwe. Posiadacze Logitech Mouse G700S ten problem nie zmierzy się ze względu na fakt, że urządzenie można ładować podczas gry, po podłączeniu go do komputera lub laptopa za pomocą przewodów standardu microUSB. Jako źródło gier baterii myszy budowane bateriami rozmiaru AA niklowo-metalowe typu wodorku.

Więcej – jest lepszy?

Logitech G700S (cena wynosi obecnie 7950 rubli rosyjskich) wyposażony jest w trzynastu programowalnych przycisków. gracze zawodowi Zawsze uwielbiałem te elementy strukturalne. Każdy użytkownik powinien ocenić taki chip na zasługi. Niewielu myszy w tym przedziale cenowym może zaoferować szereg elementów. Ale Logitech G700S, rewizja, która została przedstawiona w tym artykule może być. Użytkownik osiągnie w grze i miał pewne sukcesy z konfiguracji standardowej. Jej dodatkowa konfiguracja nie jest konieczne, wszystko jest już zrobione dla ciebie, i dla ciebie. Jednak można spędzić ustawienie jak chcesz. Przypominamy, że będzie to wymagać zainstalowania dodatkowego oprogramowania z firmy „LogiTEK”.

Stabilność w transmisji danych

Niezależnie od tego, czy używasz drutu w czasie rzeczywistym, czy też nie, dane kanały komunikacji będą przekazywane z najwyższej możliwej postaci. Stabilna częstotliwość transmisji sygnału w naszym prototypie jest tylko jedną milisekundę. Wystarczy pomyśleć o tej sprawie! I tak się dzieje nie tylko podczas korzystania z sieci bezprzewodowej standard komunikacji, ale także w trakcie pracy poprzez kabel MicroUSB formacie.

Wszystko to razem sprawia, że jest to możliwe do przetwarzania danych osiem razy szybciej niż w przypadku zwykłej myszy komputerowej. W praktyce okazuje się, że urządzenie rejestruje i przekazuje ruch niemal w czasie, gdy zostały one popełnione.

tryby czułości

Wielu graczy zawodowych przyzwyczajeni do tego, że czułość myszy musi być regulowana od czasu do czasu, w celu dostosowania się do realiów danej grze komputerowej. To smutne, aby uświadomić sobie, że niektóre dość drogie urządzenia są teraz nie wolno wykonywać tych czynności bezpośrednio w grze.

Co można powiedzieć o naszym modelu. „LogiTEK 700”, jak nazywa się to za krótkie gracze mają dziesięć różnych trybów czułości. Wskaźniki wahają się od 200 do 8200 dpi. W rezultacie otrzymujemy idealny standardowy zestaw wartości pośrednich, które, nawiasem mówiąc, użytkownik może dostosować się. Bez wyłączania gry, można od razu zmienić tryb. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na tym urządzeniu projektanci wyjęte z kółkiem. Nawiasem mówiąc, kilka słów o nim.

Cechy kółko

Czy znasz termin taki jak „błyskawicznego przewijania?” Jeśli nie, G700S można łatwo pokazać w rzeczywistości, co to jest. Odpowiedni element funkcjonalny jest zaprojektowany z myślą o możliwości uruchomienia jednego z dwóch trybów pracy.

Dokładniej, pierwszy tryb jest najczęściej stosowany graczy. Ze względu na zwiększoną dokładnością to pozwala precyzyjnie wybrać żądaną pozycję menu przez przewijanie. Drugi tryb jest zaprogramowany do użycia w przeglądarce. Dzięki ultra-szybkie przewijanie to pozwala przewijać stronę w kilka sekund, aby dostać się do żądanego utworu.

Nanotechnologia w akcji

Jeśli często iść do spółdzielni grze wewnętrznych klubach gier na sieci lokalnej, będziesz zadowolony montażu urządzenia miniaturowy. W zestawie z myszką pochodzi ze specjalnym odbiornikiem. Jest on aktywowany po podłączeniu do standardowego portu USB 2.0 i ma podobną wielkość, aby nie stworzyć duży hałas podczas pracy. Jeśli odbiornik nie trzeba w każdej sytuacji, zawsze można go „ukryć” w myszy, a dokładniej w komorze baterii.

„Książka” Projektowanie

Taka definicja po testach na urządzeniach komputerowych, eksperci dały jednostka nie jest dla pięknego kształtu. warunki zatrudnienia w dziedzinie gier jest prawdziwym sprawdzianem dla wielu typów myszy. Nie trzeba dodawać, że zwykłe urządzenia codziennie gromadzą się mikrourazów, a następnie stopniowo zaczynają uderzać swego pana, jeśli nie uda? Przełączniki w badanych nasze modele są zaledwie 20 milionów kliknięć. Powierzchnia dolna jest wykonana przy użyciu teflonowej.

Dlaczego właściwie jest? To, że materiał ten posiada bardzo niski współczynnik tarcia mechanicznego, który pozwala na usunięcie dużej części urządzenia obciążenia. Ze względu na wszystkie te same cechy i poprawy szybkości ruchu myszy, ponieważ czujniki nie są spowalniane przez tarcie podczas tego procesu. To, nawiasem mówiąc, skutkuje bardzo praktyczny wniosek: ruchy stają się bardziej płynne, a dokładność wzrasta znacząco.

Dogodną formą

Aby zapewnić maksymalną wygodę podczas długich godzin gry (co jest cechą wspólną dla profesjonalistów i amatorów), inżynierów i projektantów w celu opracowania i wdrożenia naturalne kontury. Prawdopodobnie nie ma sensu mówić, że mysz pasuje do ręki bardzo, bardzo wygodny. To pozwala zająć biznesu długo i jest mało prawdopodobne w tym przypadku będzie czuć dyskomfort. Przyciski mają praktyczny kształt ich dotyku można łatwo odróżnić. Kiedy trzeba znaleźć klucz, bez kontaktu wzrokowego nie będzie miał trudności, ale w tym samym czasie, te elementy nie przeszkadzają, co drugi złapanym przez ramię.

Dokładność priorytetu

W tym urządzeniu grę jako czujnik i przetwornik wykorzystuje celownikiem laserowym. To w pełni uzasadnia swoją obecność w projekcie, ponieważ pokazuje prawdziwie imponującą wydajność podczas procesu bitwy. W grach takich jak Counter-Strike pracy myszy odgrywa znaczącą wartość. Chociaż należy pamiętać, że nie jest to decydujące znaczenie, i coś, co jest uzależnione od właściwego dostosowywania szeregu parametrów wewnętrznych.

Ale nie daleko odbiega od głównego tematu. System laserowy, realizowane w G700S, został opracowany zgodnie z przepisami dotyczącymi klasy gier. Oznacza to, że niezależnie od tego, jaki tryb jest wybrany prędkość ruchu, będzie nadal uzyskać maksymalną precyzję bez przesunięcia pikseli.