870 Shares 5769 views

Dania z wieprzowiny

Wieprzowina jest bogatym źródłem witamin z grupy B, szczególnie witaminy B12. Jak są te dziwne, ale wieprzowina pomaga w procesie uaktualniania komórki w organizmie, uczestniczy w walce z depresją, ze względu na zawartość kwasu arachidonowego i selenu. Niski poziom cholesterolu jest korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy.

Mięso wieprzowe jest zalecany do włączenia w diecie karmiących kobiet, ponieważ to mięso zawiera duże ilości białka, a to doskonale przyswajalna i pozytywnie wpływa na jelita.

W przygotowaniu najważniejsze – aby przynieść mięso jest dobrze zrobione, ponieważ może on zawierać różnorodne pasożyty. Podczas gotowania mięsa wieprzowego zachodzi w piecu, reżim temperatura musi być większa niż 75 stopni.

Wieprzowina-step

Funt wieprzowiny tnie się na kawałki o grubości nie mniejszej niż centymetr w obu stron odpycha rusztu pieprz i sól.

Ponadto, dwa wysokie surowe i obrane ziemniaki wcierać w grubej tarce, dodać do nich drobno posiekane różne warzywa, jajka, kilka łyżek mąki, składniki są mieszane, i solone, sdabrivayutya przypraw lub pieprz.

Każdy kawałek mięsa wieprzowego rozdrobnione po obu stronach pokryta warstwą o grubości masy ziemniaczanej i przesyła je na gorącej patelni z olejem roślinnym. Smażyć na krótki czas, aż do pojawienia się piękne brązowe z obu stron.

Mięso umieszcza się następnie w naczyniu do pieczenia i wlać 200 g śmietany (lepiej wziąć grubsze). Ser na wierzchu, aby wypełnić i wysłać do już nagrzanego piekarnika 10 minut Ponieważ wieprzowina jest już w ziemniakach, a następnie udekorować nie można gotować i podawać go w tej formie.

Wieprzowe z papryką

Kilogram cięcia wieprzowego do średnich części umieścić na gorącej patelni i narybku aż brązowy na działanie wysokiej temperatury. Po położeniu mięsa w naczyniu do nalewania wrzącej wody, dodać sól, przyprawy, umieścić na małym ogniu.

Kilka papryka (najlepiej kolorowe, dzięki czemu potrawa będzie piękniejsze) pokroić w pół pierścieni, wysyłać na patelni z mięsem i wymieszać, dodać małą puszkę koncentratu pomidorowego (200 g).

Trzy żarówki kotlet pół krążki i smażyć na patelni olej roślinny wysłać do rusztu lub przechodzić przez masher cztery ząbki czosnku. Po cebulę smażyć, rzucać je w garnku.

Wszystko razem to wygasło 30 minut. Gotową danie należy podawać z ziemniakami i dekoracji z zieleni.

mięso wieprzowe. W puli.

Receptura jest skierowany na cztery puli. Weź rozmrożonego polędwiczki wieprzowe i pokroić w drobną kostkę.

Kilogram – pół ziemniaków usunięte, a także tnie się na sześciany o około centymetr średnicy.

Ponadto wszystkie podzielony na cztery równe części, od liczby doniczek i ułożonych warstwami. Pierwsza warstwa – mięso. Koniecznie soli i dodać jakieś przyprawy, można wziąć zespoły „do mięsa”.

Druga warstwa – łuk. To zajmie kilka średnich cebule niezbyt drobno.

Trzecia warstwa – ziemniak, zbyt, sól i przyprawy.

Czwarta warstwa – majonez. Około 200 g sosu wymieszać z czterech ząbki czosnku i łyżką równomiernie rozsmaruj w zapiekanek ziemniaka.

Ostatni piąty warstwa – partie sera, tak że jest ona całkowicie pokryta majonezem.

Miejsce w nagrzanym piecu budyń zostanie przygotowana 40 – 50 minut.

Istnieją w tym mięsa i wad, dania mięsne z wieprzowiny produkowane bardzo tłuste, więc dietetycy nie zalecają, aby wykorzystywać je na co dzień, czy może po prostu prowadzić do otyłości. I otyłość wpływa na cały organizm, co prowadzi do różnych chorób. I po raz kolejny – szczególną uwagę należy zwrócić na obróbce termicznej i pieczenia mięsa aż do zrobienia.