338 Shares 3888 views

Burdenki Institute, Moskwa (Instytut Neurochirurgii nazwany NN Burdenki)

Instytut Burdenki (Moskwa) jest jednym z największych rosyjskich placówek medycznych, które są aktywnie zaangażowane w leczeniu chorób za pomocą neurochirurgii. To tam najczęściej chorują z urazami mózgu, które w innych szpitalach po prostu odmawiają działać, zważywszy na nieuleczalną chorobę.


o Instytucie

Miejsce instytucje nie przypadkowo stają się Moskwa. Imieniu Instytutu Burdenki został otwarty w 1932 roku do mieszkańców stolicy pierwszy dowiedział się, co neurochirurgii. Sukces przyszedł do instytutu lekarzy niemal natychmiast. Nowy trend w chirurgii szybko stał się popularny wśród lekarzy różnych poziomów i doświadczenia. Zasługa należy do otwarcia Instytutu NN Burdenki i B. Kramer, który w tym samym czasie grał rolę najważniejszych „graczy” medycyny Radzieckiego.

W historii prawie 85-letniej historii Instytutu udało się zgromadzić ogromną ilość tradycji naukowej i klinicznej, dzięki czemu jest w tej instytucji dzisiaj najlepsza praca diagnosta. Jest on w stanie zapewnić jakość diagnozy, zapewniając leczenie patologii neurochirurgicznych wykorzystaniem technik nowatorskich.

Instytut osiągnięć

Od wielu lat w centrum radzieckiej i rosyjskiej medycynie była Moskwa. Instytut Neurochirurgii. Burdenki zawsze odgrywał znaczącą rolę w Ministerstwie Zdrowia. Pod koniec 1960 roku na podstawie pracy doktorskiej w Instytucie pojawiła Rada, gdzie była ona chroniona przez ponad 500 prac naukowych z różnych dziedzin. Osiągnięcia naukowców związanych z Instytutem, wielokrotnie publikowane i nadal być publikowane w różnych podręcznikach na całym świecie.

To Burdenki Institute (Moskwa, Rosja) był założycielem magazynu profesjonalny poświęconej neurochirurgii, który jest publikowany od roku 1937 do dnia dzisiejszego. eksperci University udało się opracować zupełnie nowy kierunek w tej dziedzinie: Neuropsychiatria, neuropsychologii i Neuroanatomia ilościowych. Dogłębne badania na ten temat wciąż trwają, a urzędnicy uczelni nadzieję otworzyć kilka nowych kierunków badań.

Gdzie to jest?

Burdenki Institute w Moskwie Adres: ul. 4-ty Tverskaya-Yamskaya, 16. To właśnie tam aktywnie prowadzone badania w dziedzinie neurochirurgii, w którym wzięło udział kilka tysięcy osób. Oprócz nauczycieli instytutu nauczania nadzoruje pracę dwóch departamentów: pediatryczny i ogólnie neurochirurgicznych, a także doprowadzić do utrwalające oczywiście.

W tym czasie, dzięki instytucji pojawił się szereg organizacji, które wciąż istnieją i nadal są zaangażowane w leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego. Wszystkie z nich działają w silnym powiązaniu ze sobą, a także z Ministerstwa Zdrowia i Rozwoju Społecznego Rosji. Wśród najbardziej znanych tego typu organizacji – Rady All-Union Neurochirurgii.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Brak studenci szkolenia w tej instytucji nie są wszyscy lekarze przyszli tam po uzyskaniu wyższego wykształcenia w uczelniach zawodowych. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie inne badania przez Instytut Burdenki (Moscow), oficjalna strona pomoże Ci to zrobić jak najszybciej. Na www.nsi.ru wszystkie niezbędne informacje są dostępne dla Ciebie, w tym jak stać się chirurg instytucji i jak aktywność naukową w tym przypadku będzie to możliwe do przeprowadzenia.

Dziś Burdenki Institute (Moskwa) specjalizuje się w ponad 20 dziedzinach neurochirurgii, a lekarze urzędy nie mają sobie równych w diagnozowaniu problemów diagnostyki i wyznaczenie dalszego leczenia. W ciągu ostatnich kilku lat w instytucie, w dużej liczbie dziedzin pokrewnych, którzy są zaangażowani w rozwój doświadczonych specjalistów, kilkunastu latach pracy tutaj.

dla pacjentów

Wszystkie ich potencjalni pacjenci Burdenki Institute (Moskwa) oferuje najpierw spróbować odpowiedzieć na kilka pytań, aby zrozumieć, czy nie stosuje się do instytucji w potrzebie leczenia. Następnie należy uruchomić całą maszynę, która może być użyta do zrozumienia, w jakim kierunku najlepiej jest iść i co musi być traktowane jako pierwszy. środki neurochirurgii wykonujące różnego rodzaju operacji, jednak nie należy bać się tego, ponieważ instytucja doświadczonych lekarzy.

Na oficjalnej stronie internetowej Instytutu można znaleźć wiele informacji o procedurach leczenia, specjalista instytucji, a także w jaki sposób, aby nie doprowadzić się do punktu, w którym operacja nie pomoże. Według Instytutu lekarzy, 70% chorób nieoperacyjnego można wyleczyć w przypadku, gdy pacjenci są traktowani w sposób terminowy do lekarza skarżąc danego państwa. Dlatego dzisiaj, lekarze umieścić cel – edukowania wszystkich na temat tego, co jeszcze należy zrobić, aby nie wpaść pod nóż chirurga.