547 Shares 1062 views

Oryginalna uśmiechu (dystrofia uśmiechu). Jak nauczyć się uśmiechać oczy

Dystrofia uśmiech – gra mimikry, w którym nie tylko wyraża radość swoimi wargami, ale także oczy. Widząc ją, bardzo trudno nie odczuwać pozytywne uczucia osoby, natychmiast zarazić ciepłem i czułością, która transmituje.


Komunikacja wizualna uczuć

Oczy – zwierciadłem duszy. Dlatego najbardziej szczery uśmiech – ten, z udziałem nie tylko ustami. Jest to świetny sposób na dzielenie się uczuciami i jasne światło wewnętrzne. W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie są zawsze gdzieś biec, często widzimy tylko przelotny uśmiech, który pojawia się jako reakcja na humor. Ale czysta emocja – ciepłe światło, które świeci bezpośrednio z serca, jest o wiele bardziej piękny i wzniosły wszystkich tych małych chichotów. Widząc prawdziwym uśmiechem, osoba dokładnie zdaje sobie sprawę, że można zaufać, nie jesteś Taita dla wdzięku grze złych intencjach. Jeśli chcesz zniewalać innych z ich szczerość, nie zaprzeczają sobie tej przyjemności.

Obudzić światło w swoim sercu

Wielu z nich po prostu zapomniał, jak to jest – śmiać się serdecznie i uśmiechnięte oczy, one są zaciśnięte i sztywność, a to z pewnością nie jest droga do szczęścia i dobrego nastroju. Wykuć taki stan jest niemożliwy, można sobie pozwolić tylko powstrzymać uczucie kiedy podszedł swojej duszy.

Ludzie również wydają się być pozytywne, nie dlatego, że uważają się za takich, ale w celu pozyskania innych. Ale to jest złe podejście. Taka osoba staje się żarówka, zapraszając owady jasne światło przyciąga ludzi, których społeczeństwo rzekomo powinno uczynić go szczęśliwym. Dzięki takiemu podejściu, nigdy nie doświadczy głęboką radość, ponieważ dostosowuje się pod światem, czekając na jego odrzut.

Wróć do czystości emocji

Czas, kiedy jesteśmy najbardziej szczera i czysta – dzieciństwo. Jeśli pamiętacie, jak wyglądasz Czas religii, można poczynić pewne wrażenie o czym jest prawdziwa miłość i tkliwość. A twarz jego matki nie stanie się tak, gdy otrzymaliśmy „pięć” w szkole lub czyste pomieszczenia. Wygląda to tak łatwe, ponieważ kocha nas bezwarunkowo, z całego serca.

I dorośli nie powinni związać swoje uczucia do figur lub dóbr materialnych, które zostały osiągnięte. Twój wewnętrzny stan może zależeć tylko od Ciebie. Ty – regulatora własny nastrój.

Zbieranie informacji o tym, jak można stworzyć prawdziwy uśmiech, to nie ma sensu, jeśli za elewacji zewnętrznej nie jest prawdziwe uczucia zostaną ukryte. To jak budowanie domu bez fundamentu. Prędzej czy później będzie zwinąć.

Jak nauczyć się uśmiechać przy pomocy wzroku

Tak, że oczy błyszczą pojawiła szczęśliwy, nie można po prostu zapamiętać położenie mięśni twarzy, i dlaczego jest to konieczne? Do tego samego chorego własnej nieszczerości?

Jasny uśmiech pojawia się automatycznie, gdy umysł nie jest wypełniona myśli ponurych i podejrzeń. Widząc go, ludzie będą migrować do siebie. Ale po pierwsze, trzeba nauczyć się traktować innych dobrze, to nie trzeba fałszywych mimiki.

Kiedy twój umysł działa prawidłowo, można upuścić wszystkie więzy z duszy, poczuć prawdziwą radość. Mama uśmiech – rzecz, która sprawia, że czujemy miłość ukochanej osoby, ale nie bardzo wiedząc, jak myśleć i analizować, łatwe do odczytania informacji na poziomie intuicyjnym do rysów twarzy. Te umiejętności nie idą dalej, więc bardzo dużo do powiedzenia w wieku rozumu za pomocą tylko jednej stronie.

Podłącz swoją wyobraźnię

50 różnych rodzajów uśmiechów były badane przez naukowców w całej przyrodzie. W ludzkim obliczu wielu mięśni, za pomocą różnych stanów, które mogą nadawać swoje uczucia i emocje bez słów.

Szczery uśmiech jest wyjątkowy, ponieważ nie da się podrobić. Nawet najbardziej zręczny aktor nie może zrobić. Powstaje spontanicznie. Jeśli – skromne i przykuty ludzie nie pokazać swoje emocje wyraźnie, trzeba pamiętać, jak prostoduszny i wolna dusza była jako dziecko. Na pewno zapisać zdjęcia z choinek i występów rano w przedszkolu. Nawet jeśli były to bardzo poważny dziecko, jest prawdopodobne, że jest to obraz, w którym błysk swoim szczerym uśmiechem. Oczywiście, wiele się wydarzyło od tego czasu, a ty jesteś inna osoba, ale to jest obraz. Szczęśliwe dziecko na nim – to ty.

Poczuj różnicę

Pomyśl o czymś pozytywnym, przeżywa wszystkie emocje towarzyszące, należy autoportretów, spójrz na siebie. Jeśli twoje uczucia są czyste, zdjęcie zostanie zrobione uśmiech pełen szczerości, czułości i światła. Może się różnić od wielu zdjęć, w której pojawiają się napięte lub przymusowych. Są to uzyskuje się, gdy pojawi się prośba o uśmiechu w zbiorowych zdjęć, obiecaj, że Say Cheese. Tak naprawdę nie wierzę w to, że aparat mieszka jakiś pierzasty, tak że otwiera zęby bez większego entuzjazmu, a twoje oczy, a nie pani.

Szczery uśmiech – to zjawisko, w którym naprawdę wierzą w istnienie ptaka, a nie wtedy, gdy fotograf macha ręką i dzwoni do prawego postępowania. Oczywiście, jest to lepsze mimika, niż kompletny brak emocji, ale jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcia naprawdę związał i zmusił do migracji do własnych upodobań, nie wspominając o komunikację na żywo, nie zapomnij, aby pracować nie tylko na wygląd, ale także od stanu wewnętrznego.

algorytm

Kiedy sugerują obiektywu pamiętać wydarzenie, które naprawdę szczęśliwy, przyjaciół, krewnych, nawet nieskończenie uroczy i zabawny zwierzę, które chcesz udaru, spacer w promieniach wiosennego słońca. Te rzeczy są jak większość ludzi. Działa to doskonale, kiedy trzeba krótki czas aby rozproszyć chmury na horyzoncie jego własnej duszy.

Taka gra nie naśladować spektakli teatralnych, jest tylko konsekwencją prawdziwych wydarzeniach rozgrywających się w swoim sercu. Występują one, gdy czyste uczucie. Dobrze pamiętam tę sytuację i narzędzia, które są używane, aby go osiągnąć. Nie tylko w celu wyciągnąć jako atut z pokładu swoich masek, aby wyzwolić mgłę do publicznej wiadomości. Konieczne jest przede wszystkim do was, aby móc się radować i cieszyć się zarówno bieżącą chwilę i wspomnienia.

Należy również pamiętać, uczuć doświadczanych podczas używania fałszywego uśmiechu, aby zatrzymać go, gdy wszelkie oznaki pojawienia się.

Prowadzą umiejętności do automatyzmu

W każdym przypadku, gdy praktyka jest ważna, a zdolność do komunikowania się za pomocą przetargu skrócie – nie jest wyjątkiem. Korzyść z takich ćwiczeń jest bardzo przyjemny. Z biegiem czasu, zostaną one uwzględnione w swoich nawyków, będzie łatwiej wyrazić emocje.

Idąc do domu przed lustrem, pomyśl o czymś pozytywnym i uśmiechać, patrzeć w oczy. Uwierz siebie, czują, że w twojej głowie, że widzisz przed sobą, mieszając jasne i dobre myśli? Jeśli tak – jesteś na pewno robi postępy.

Można, oczywiście, zez. Następnie wokół oczu pojawiają się promienie, które są typową cechą dystrofia uśmiechem. Ale nie tam, gdzie lepiej jest udać się bezpośrednio, a nie pomijając i stworzyć odpowiedni nastrój w duszy, izlovchatsya i udawać. Więc od siebie to będzie dużo bardziej użyteczne.

Lekki zez naprawdę tworzy piękny efekt wizualny, szczególnie jeśli spojrzeć prosto w oczy. Często, ponieważ zdarza się, że człowiek, lekki nie może znaleźć wspólnego języka z innymi z powodu nadmiernej sztywności. Każdy powinien wiedzieć, co jest dobrym człowiekiem jesteś, nie wahaj się, aby zobaczyć wszystko, co najlepsze, że masz. Uśmiechać się częściej!