121 Shares 7934 views

Oryginalne skrzynki pocztowe z rękami

Skrzynki pocztowe są wykorzystywane w celu uzyskania listy, gazety i czasopisma. Przy wejściach do domów mieszkalnych, za każdym razem przechodzi, trzeba przyznać, mimowolnie ich nieatrakcyjne monotonii. Skrzynki pocztowe z ich rąk może sprawić nikomu. Niespodzianka sąsiedzi swoją kreatywność!

Skrzynka: jasny akcent w domu

Można wybrać domyślną skrzynkę masy całkowitej, co widoczne, rozpoznawalne, wyróżnia się oryginalnością.

Najprostszym sposobem – przemalować mu inny kolor, inny od pozostałych polach. Można iść dalej i zrobić każdy wzór lub wzór, to zależy od zdolności artystycznych. Na polu muszą być numer mieszkania. Liczby zadane na przekątnej również dać niektóre z oryginalnym pudełku.

Niezdolność do wprowadzania zmian w konstrukcji skrzynek mieszkaniowych bardziej ograniczone przykładzie realizacji twórczej wyobraźni i projektowania. Twórz własne ręce mogą być skrzynka z materiałów złomu.

Różnorodność stylów i kształtów

Kolejna rzecz – montaż skrzynki pocztowej w domu na wsi lub domek. To może być wykonane przez siebie, a będzie wyglądać dokładnie tak, jak chcesz. Dokonywanie pudełko z ich rąk, można trzymać w jakimś konkretnym stylu. Kilka podstawowych stylów:

 1. Standardowy. Średnia prostokątne pudełko może być wykonane z metalu lub drewna. Przymocowane do ściany lub ogrodzenia.
 2. US. Wydłużone pudełko, górna półokrągły kształt. Zamontowana na cokole. Dekoracja może być figury trójwymiarowe. Charakterystyczną cechą jest flaga sygnał, który informuje o istnieniu korespondencji szuflady.
 3. English. Podkreśla jego trwałość. Jest ona montowana w ścianie metalowej obudowie lub szafie z imponującymi cegły niszy na e-mail, ustawiony w pobliżu wejścia do domu.
 4. Oryginalny. Polega ona na wykorzystaniu jako skrzynki pocztowe dla podmiotów ze starych urządzeń (mikrofalówka, jednostka systemowa).

wymagania

Jest to łatwe do wykonania skrzynkę własnymi rękami. Zdjęcia dostarczone poniżej pomogą określić wygląd produktu.

Bez względu na styl skrzynki pocztowej, musi spełniać pewne wymagania: trwałość, komfort i ochronę przed wnikaniem deszczu i śniegu na korespondencji.

Standardowe skrzynki z drzewa

Szuflada wymagany jest następujący zestaw:

 • arkusz sklejki, o grubości nie mniejszej niż 5 mm;
 • drewniane pręty o wymiarach 15 x 15 mm;
 • zawiasów meblowych;
 • małe blasze;
 • Piła na drzewie lub wyrzynarki;
 • młotek;
 • Materiał mocujące (śruby, gwoździe).

skrzynka pocztowa powinna być tak dobrana, że z łatwością zmieści się w standardowym arkuszu formatu papieru A4. Spróbujmy teraz do skrzynek pocztowych z ich rąk.

Pierwsze kroki

Wykonane ze sklejki są wycinane z dwóch wykrojów o wymiarach 350 x 250 x 350 mm i 70 mm. Będzie to przednie i tylne ściany i krawędzie boczne. Do dolnej części wykroju jest ciąć wymiarze 250 x 70 mm. Jest to drewniana skrzynka ze zaczyna być utworzony. Ich własne ręce, aby to możliwe, aby ktokolwiek.

W górnej części pudełka należy szczelina około 20 mm tak, aby odpowiadało. W związku z tym wielkość obrabianego wynosi 250 x 50 mm, a w tym przypadku szczelina mieszać najbliższej krawędzi górnej części pudełka. Możliwe jest również, aby zobaczył dwa kawałki 250 x 25 mm, następnie przerwa będzie zlokalizowany odpowiadać w środku. Dolny pasek musi być wielkości 250 x 70 mm.

Cztery pręty cięte na długości 350 mm i 220 mm. Będą one być umieszczone w narożnikach skrzyni i dać projekt sztywność.

Dla trwałości wszystkie części przed montażem jest pożądane, aby proces odstraszają owady rozwiązania i zapobiega gniciu.

zespół szuflada

Korzystanie z papieru ściernego na wszystkich przedmiotów usunąć zadziory i wygładzić drobne nieprawidłowości. Bary wchodząc prostokąta. Pasują do przedniej ścianki (350 x 250 mm). Boki prętów są wyrównane z końcami półwyrobu wykonana ze sklejki i mocując je za pomocą gwoździ lub śrub. Zastosowanie kleju wraz z gwoździami zwiększyć wytrzymałość spoiny i zwiększenia szczelności. Klej nakłada się na stronie paska i krawędzi wykrojów forniru. Następnie są one połączone i mocowane za pomocą gwoździ.

W podobny sposób połączona z tylną ścianką barów. Bardzo ważnym punktem – nie zapomnij o skrzynki montażowej do ogrodzenia lub na ścianie w domu. W tym celu górna krawędź ścianki tylnej jest przykręcona dwóch uchwytów.

Ściany przednie i tylne są umieszczane na krawędzi końcowych i są mocowane na przemian do pasów bocznych (350 x 70 mm). W górnej części pudełka składa się z dwóch ramion (25 x 250 mm). Przymocowane za pomocą gwoździ lub kleju pozostać odstęp około 20 mm pomiędzy nimi.

Dno skrzynki jest na zawiasach, aby móc wyjąć korespondencję. Aby to zrobić, długa krawędź listwy są skręcane dwóch zawiasów meblowych, do przeciwległego boku paska łączy małą Zawias dla blokady pocztowej. Następnie mebli zawiasy są połączone z tylną ścianą, dno jest zamknięte i na poziomie pętli unieruchomić drugą zaczep jest przymocowany do przedniej ściany.

Tak że szczelina poczta nie dostać deszcz i śnieg z góry ciętej blachy i ustawić płyty ochronnej. Ona powinna być z zaokrąglonymi krawędziami, wielkość trochę więcej niż w górnej części okna. Płyta jest na zawiasach, na który jest przymocowany do tylnej części mebla, w małej pętli.

Jest poczta wariant z przednim otworem. W tym przypadku pole będzie tak samo, tylko przednia strona jest na zawiasach.

Po zamontowaniu skrzynki dokładnie przetworzonego papieru ściernego, wyprodukowany malowania i dekoracyjnego wykończenia.

Ostatnio rozpowszechniona technika wykończeń dekoracyjnych – decoupage. Jest wycięty z papieru, czasopism lub pocztówek jasnych obrazów kolorowych. Wyciąć zdjęcia przyklejone do powierzchni i pokryte kilkoma warstwami lakieru. zdjęć tematycznych może być dobrany odpowiednio do domu lub na okolicę. Otrzymany w ten sposób pierwotne skrzynek. Z ich rąk, aby je zatrzasnąć.

Skrzynka pocztowa z flagą sygnału

Skrzynka znajduje się na wewnętrznej stronie ogrodzenia. Z alarmem zrobić amerykańską skrzynkę pocztową. Z rękami do dekorowania go dodatkowo trzeba stanąć z nim do koszenia. Są one wykonane z ukształtowaną rurę o wymiarach 50 x 25 mm.

pudełko podstawy sklejki przepiłowany grubość nie mniejszą niż 10 mm o wielkości 400 x 400 mm, całkowicie załadowane i malowana.

Po wyschnięciu farby, podstawa jest mocowana za pomocą śrub do stojaka. Powstały platforma jest zainstalowany i przymocowany do ogrodzenia.

proces twórczy

Na zewnętrznej stronie ogrodzenia przeciwnej platformy, ciąć gniazdo korespondencji. Jego wielkość – 250 x 20 mm. Po obu stronach szczeliny są stałe w kolejce. Na zewnętrznej stronie muru, w jej górnej części pokrycie, przykręcone przymocowaną klapką. Śruba i nakrętka nie są dokręcone całkowicie, pozwalając przepustnica przesunięcie na prawo i na lewo. Podczas połączenia operacyjnego jest osłabiony i nie wypaść z nakrętką nakrętka jest dokręcona na wierzchu. Skrzynki pocztowe, wykonane własnymi rękami, nie tylko przyciągają uwagę, ale również przyniesie radość właścicieli domów.

Urządzenie sygnalizacyjne składa się z dwóch płyt ułożonych pod kątem 90 ° w stosunku do siebie i przymocowane do pręta stalowego. Urządzenie sygnalizacji znajduje się tak, że płyta jest podnoszona przez szczelinę w płocie, a drugi leży na platformie. Wbijają szczeliny korespondencji pocztowej układającego płyty i płyty podkładowej rośnie. Jeśli żadne urządzenie elektronicznej w położeniu roboczym przy górnej krawędzi płyty identyfikacja ustawionej jako przeciwwaga małym obciążeniu.

Platforma jest przymocowany do płyt wykorzystujących pętle prętów węglowych. Zawiasy są przykręcone do platformy za pomocą śrub, są umieszczone jak najbliżej do płyty. Eliminuje to utratę pętli macierzystych.

Ramka na polu złożonym z prętów nie mniejsze niż 15 x 15 mm. Parametry określone przez wymiary poczty – 350 x 250 x 250 mm. Na platformie Box jest umieszczony tak, że płyta sygnał jest poza nią.

Schował pudełko w zależności od poniżej, że jest znany. Może to być dom lalki, rustykalny styl lub jako magazyn, pokryte arkusze żelaza.

Aby symulować domu wieś dobrze nadaje wykończenia deski podszewki. Ściany Dollhouse może być wykonany z płyty pilśniowej (płyt pilśniowych) z klejonymi pieluszek dla decoupage. Schowek jest osłonięte kawałki stali ocynkowanej. Uczynić końcowy wygląd będzie sygnalizował talerz rzeźbiony w postaci odpowiedniego znaku.

Aby móc odebrać pocztę, górną część pudełka, jest także dach domu, jest na zawiasach. W tym celu małe meble zawiasu łączącego podstawę dachu z tylną ścianką pudełka. Również w tylnej części okna należy zrobić, aby wyciąć korespondencji.

Elementy mocujące

Połączyć wszystkie części produkowanych na kleju i gwoździ. Po montażu, malowania skrzynek z rękami farb o odpowiednich kolorach. Drewniane elementy są zamalowane domu dokładnie. Farba wybrany błyszczący wodoodporny. Zmontowany dom jest podłączony do platformy przylegającym do ogrodzenia, wycięcie jest wyrównany w tylnej ściany ze szczeliną w ogrodzeniu.

Wszelkie skrzynka pocztowa może być uzupełniony z sygnalizacją elektryczną. Składa się z dwóch płyt kontaktowych, dwa przewody, baterie i żarówki. Jest prosty obwód elektryczny, w którym kontakt płyta przerwa stać. Płytki są wycięte z butelki z tworzywa sztucznego, jedną końce są połączone ze sobą w innych środkach listew stykowych. Pomiędzy płytami jest sprężyną miękką. Płytki umieszcza się w dolnej części pudełka. Umieszczony w mailu skrzynki waga zamyka styki oraz lampką kontrolną.

Kiedy wszystko jest skończone, a konstrukcja jest na swoim miejscu, a po zewnętrznej stronie ogrodzenia, w pobliżu gniazda do korespondencji, konieczne jest, aby wyjaśniająca napis to „prawie”.

Styl i prestiż

To wygląda wspaniale skrzynkę z kutego żelaza. Jego własne ręce mogą dokonać osoby, która radzi sobie z narzędzia spawalniczego. Pierwszy przemyślany układ. Jej krój z części metalowych zamocowane przez spawanie i zamontowane na stałym miejscu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę podstawę do małego pudełka. Więc będzie on pozostać na dłuższy okres czasu.

Dowolny kształt i rozmiar może być poczta ulica. można stworzyć prawdziwe arcydzieło własnymi rękami.