325 Shares 7619 views

Kurczak w śmietanie w multivarka – kruchość i smak w krótkim czasie

Kurczak w śmietanie w multivarka okazuje tak pyszne, że wielu gospodyń domowych to danie było w menu noworocznym. Ma wiele zalet. Większość składników w składzie posiłków są dostępne i łatwe do przygotowania. Ptak może być podawany bez jakichkolwiek problemów. Co więcej, nawet gdy ogrzewanie jej walory smakowe nie są zmieniane. Kurczak w śmietanie należy do kategorii potraw dietetycznych. Może nawet mieć dzieci. Potrawa pozwala być spełnione bez problemów, ale to nie zużywa dużo tłuszczu. Jest to ważne, zwłaszcza w świątecznym stole. Najprostsze produkty, takie jak kurczaki, śmietana, czosnek, doskonale połączone ze sobą i mogą produkować różne aromatów i smaków. Każda kobieta może w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię i tworzyć własne przy użyciu blyudos Multivarki.

Jeżeli są one zawarte w recepturze z kurczaka, śmietana, można użyć różnych metod gotowania. Ptak może być gotowane w całości, ale w postaci ciętej, to będzie bardziej soczyste, miękkie i delikatne. Niektóre gospodynie po prostu zatrzymać w określonej części może to być na golenie, uda, piersi. Wybór ten powinien być oparty na osobistych preferencji. Kurczaka można przygotować w dowolnej formie, z zastrzeżeniem pewnych prostych zasad, aby uzyskać wspaniały posiłek. Mięso powinno być młody, pożądane jest, aby wybrać kurczaka do roku i to dość dobrze karmione. Przed gotowaniem należy dokładnie umyć. Rosół do stosowania w żywności nie jest konieczne. Jest to spowodowane nadmierną sztywność mięsa, nawet z kwaśnej śmietany nie można osiągnąć prawdziwie łagodny smak.

Kurczak w śmietanie w multivarka będzie prawdziwą ozdobą stołu. Niektórzy eksperci sugerują, że wkrótce będzie w stanie zastąpić multivarka zwykłą płytę, która kiedyś zastąpić kuchenkę rosyjskiej. Przygotuj ją prosto i szybko. Z tego przepisu będzie trzeba około 700 gramów z podudzia kurczaka, dwie małe cebule, łyżka śmietany, trochę liść laurowy, sól i pieprz do smaku.

Kurczak w śmietanie w multivarka przygotowujących się do około 40 minut w „pieczenia”. Po pierwsze naczynie napełnia się trochę oleju, który jest ogrzewany. Aby to zrobić, około 8 minut. Cebula powinna być pocięte na pół pierścieni. Pokrojone kawałki kurczaka, które i solone i usiana. spread mięso w multivarku i piętnaście minut smażone na jednej stronie. Wtedy kurczak musi być starannie kolei cebulę i pokrywę. Zamykania pokrywy, czekać aż do końca sygnału programu. Następnie dodać śmietanę i liść laurowy. Wszystkie produkty są następnie dokładnie wymieszać i przygotowany program „owsianka mleko” do sygnału.

Kurczak w śmietanie w multivarka dzięki zastosowaniu tego produktu mleczarskiego będzie miało pozytywny wpływ na mikroflorę jelit, przyczynia się do normalizacji trawienie. Należy jednak zrozumieć, że można użyć wyłącznie tego kremu do produkcji których używa się zaczynem.