347 Shares 5029 views

Kto Marina Rinaldi?

Marina Rinaldi – to była nazwa babci słynnego włoskiego projektanta Achille Maramotti. On od dawna marzył o stworzeniu niezrównaną kolekcję dla kobiet, które natura obdarzyła wyprofilowana.

duże rozmiary

Na podium wiele razy w roku iść chude dziewczyny, pokazując modę. To tylko projektanci są nie spieszy się szyć rzeczy dla pań bujne, uznaje się to za trudne zadanie. Po oddaniu okazały kobietę, trzeba wziąć pod uwagę setki niuansów: paski, komórki i kolorów – wszystko to trudność, która nie boi się pozwolić Achille Maramotti, począwszy od roku 1980, marka pod nazwą „Marina Rinaldi”.

Włoski projektant przełamać stereotyp i odwrócił bujne pań w tych piękności. To właśnie te kobiety wolą, aby zobaczyć obok niego prawdziwym człowiekiem. Couturier nauczył się szyć od babki i matki, którzy byli wielkimi krawcowe. Nie przeczę pań, bez względu na to jakiej wielkości są zużyte. Achille obserwował prostych kucharzy i tkaczy, przekształca się w prawdziwego króla, nosząc sukienki, które szyte swoją ukochaną babcię.

To właśnie wtedy postanowił, że będzie to projektant dla normalnych kobiet otyłych. Ubrać „Marina Rinaldi” chce dostać żadnej pani, wymiary, które są dalekie od kanonów świata mody. To projektant był w stanie podać wszystkie płci pięknej piękny haute couture, nie trzeba się obawiać jego szerokich ramionach lub pasa ogromne.

proste formy

„Marina Rinaldi” – to ubrania, które są istotne w każdej chwili. Rzeczy tej marki preferują wszystkie sławne kobiety, które mają formy apetyczne. Główną zaletą ubrań w jej demokracji. Pod tą marką produkowane kilka wierszy, z których każdy zaprojektowany na specjalne okazje:

  • Elegante – ten wspaniały wieczór i koktajlowe sukienki. Kabaretki rękawy, otwarte plecy i niesamowite piękno płynące tkaniny – wszystko to charakteryzuje odzieży pod marką „Marina Rinaldi”.
  • Town. Te stroje są dostępne dla kobiet, które nie uznają za przyczynę dużych kompleksów wielkości. Jasne wydruki i nowoczesne cięcia, to właśnie ten atrakcyjny ubrania.
  • Sport – odzież dla rekreacji. Naturalne tkaniny i stonowane kolory przekształcić każdą kobietę do pani, nawet na zewnątrz.

Ceremonia – Line towarzystwa

Jest tylko zdjęcia w czasopismach gwiazd wyglądać szczupła i młoda. Podciąć zdjęć za pomocą nowoczesnych edytorach graficznych trzaskiem. Ale, aby przejść na czerwonym dywanie i nadal wyglądać elegancki nawet z nadmiarem wagi w pasie – to prawdziwa sztuka. Z ubrań z Marina Rinaldi, aby to proste.

Jest to dla towarzystwa i sławna piękności stroje tej linii zostały zwolnione. Tutaj można znaleźć eleganckie suknie wieczorowe i stylowe ubrania dla oficjalnych imprez społecznych. W tych ubrań jest to niemożliwe, aby wyglądać wulgarne i brzydkie. Każda linia jest wykonana ze specjalnego uroku i pugovichkami jest na swoim miejscu.

niezmienione klasyki

Szczególnie popularny wśród miłośników klasyki była marka „Marina Rinaldi”. Płaszcz lub formalny garnitur ta firma ma w szafie każdej kobiety biznesu z krzywego kształtu. W takich strojach mówiąc panie, które nie wyobrażają sobie życia bez polityki.

Najważniejszą rzeczą – klasyczne stroje nigdy się nieaktualne. Są one częścią podstawowego szafa jakichkolwiek przedstawicieli słabszej płci, która ma wyrafinowane poczucie stylu. Jest to niemożliwe, aby wyglądać źle w klasycznym stroju przez Marina Rinaldi.

Achille Maramotti udało się stworzyć prawdziwą markę bujne mody. Udowodnił wyraźnie, że krzywego kształt – to seksowna i bardzo piękne. Najważniejszą rzeczą przy wyborze ubrania od projektanta – nie ukrywać swoją prawdziwą wielkość. Tylko dobrze dobrany strój będzie wspaniały wygląd, a to nie ma znaczenia, ile centymetrów są kobiece brzuchy.