275 Shares 7328 views

Pieszczoty – to …


Link do przeciwnej płci u ludzi zaczyna pojawiać się już w okresie dojrzewania. Dziewczyny zaczynają flirtować z chłopakami, a oni z kolei zauważyć ich krągłości pod ubraniem. W rzeczywistości – jest to wspaniały czas odkrywania i pochodzenia wrażliwości u młodych ludzi. Żegnaj, przytulić, pierwszy pocałunek … Co może być lepiej? Jednak słysząc to nie jest do końca jasne, w jaki sposób termin „pieszczoty”. Jest to niezwykłe słowo pojawiły się stosunkowo niedawno. I jest ona związana z pragnieniem poznania nastoletniego ciała partnera, bez angażowania się z kontaktem seksualnym. Jednakże, jeśli naprawdę pieszczoty – to przywilej wyłącznie niedoświadczonych chłopców i dziewcząt? Załóżmy, zrozumieć zawiłości.

Co to znaczy angażować się w pieszczoty w zrozumieniu tych, którzy dołączyli słownictwa seksualnego ten termin? W rzeczywistości – jest to nic innego jak uczucia. Partnerzy mogą głaszcząc się za ręce, chcąc przytulić, pocałować i pokrycie ciała w tym samym czasie odkrywania najskrytszych miejsc. Jednak tradycyjny seks nie jest uważany tutaj. Głaskać – też małe bez penetracji.

Jeśli dobrą ofertę, wówczas wszystkie pary zaangażowany w tego rodzaju preludium. Ponadto, seks oralny można również nazwać rodzaj pieszczoty. Wystarczy to schorzenie ma bardziej zaawansowany poziom. Zwykle ośrodek ma tych partnerów, którzy długo razem i dobrze się znają. Dla tego rodzaju gier miłosnych koniecznie zaufania i brak powściągliwości.

technika pieszczoty jest bardzo zróżnicowany i obejmuje kilka poziomów. Najbardziej „niewinny” lub „dziecko” jest uważany nekking. Obejmuje pieszczoty tylko powyżej pasa, który nie znajduje się poniżej poziomu pępku. Aby dotrzeć na szczyt rozkoszy, używając tylko najlepszych stref erogennych, partnerzy powinni być nadwrażliwość i pobudzony przez sam dotyk. Ta technika jest dobra dla podniecenia i przygotowania do głównej stosunku płciowego. Jednak zwolennicy seksu tantrycznego zrobić cuda nawet na tym poziomie. Brakowało im tylko oddech na strefy erogenne, aby dostać orgazmu.

Każdy może spróbować swoich sił jako giperseksuala i spróbuj przeżyć coś nowego. Po pieszczoty – to przede wszystkim sposób na poprawę ich wrażliwość seksualną i zdolność do odkrycia nieznanych dotąd stref erogennych. Niech Twój partner pieścić ucho z jego warg, delikatnie lobe ugryzie, trzymać swój język na szyi od góry do dołu … dziewczyna, która ma bardzo wrażliwą skórę piersi może osiągnąć orgazmu, kiedy człowiek przychodzi na ich smarowniczki palców. Kolistymi ruchami czubkiem języka, w połączeniu z lekkim ssania dać kobiecie wiele radości.

pieszczoty powierzchni – szatę pieszczota. Miłośnicy mogą dotknąć siebie, gdzie chcą, ale to nie musi być obnażone. Spróbuj poeksperymentować z ich wrażeń dotykowych i don kostiumy z satyny, jedwabiu lub aksamitu. Niektóre mogą pobudzać zwłaszcza powierzchni skóry lub guma (lateks). Podstawową zasadą w tym przypadku jest to, że ubrania nie ograniczają ruchu i nie powoduje dyskomfortu dla ludzi.

Wnioskujemy naszego programu edukacyjnego najbardziej intymny rodzaj pieszczoty – głęboka. Tutaj partnerzy mogą pieścić siebie całkowicie naga. Jako Rada odnotowują fakt, że w celu pobudzenia narządów płciowych może nie tylko dłońmi lub języka. estetami specjalne wolą, gdy dziewczyna, na przykład, członek dotyka piersi i spędza go z jego sutki, dotykając stopami. Opcje są rzeczywiście dużo. Wszystko zależy od wyobraźni ludzi, a także zmysłowości i otwartości na siebie. Tak więc, jak widać, nie można nazwać pieszczoty przyjemność tylko nastolatków. Jest to – formę sztuki, która pozwala męski i żeński łączą się ze sobą w strumieniu słodkiej rozkoszy.