311 Shares 6311 views

Dream Interpretator. Czym jest Cyganie?

Cyganie czy też cygańscy we śnie są z reguły ostrzeżeniem. Ten sen w różnych źródłach rozróżnia się na różne sposoby. Aby prawidłowo odpowiedzieć na pytanie "co robi cygański sen", musisz wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności snu. Taki sen może wskazywać na zarówno dobre, jak i złe.


Wschodnia książka snów: co robi marzylski gej

Jeśli Cygan spotyka spać, który zgaduje, czy obóz tańczy wokół niego namiętnie – w prawdziwym życiu oczekuje się, że straci pieniądze, zdradę i oszustwo.

Rosyjska książka snów

Cyganka we śnie oznacza, że nie należy pośpiesznie przyjąć oferty poślubienia: nie będzie szczęśliwy. Tabor marzy o nieoczekiwanej i bardzo kuszącej ofercie. Cyganka we śnie oznacza, że osoba, która śpi wskutek zaniedbania może stracić własność.

Zima zimowe: Czego ci Cygani marzyli

Marzyłeś o Cyganach lub Cyganach? Jest to ostrzeganie o mrokach, które mówi, że ktoś będzie próbował zepsuć Ci właściwą ścieżkę lub zakręcić palcem. Po takim marzeniu należy uważać, aby nie godzić się na kuszące obietnice wątpliwego pochodzenia, nawet jeśli są bardzo kuszące.

Książka marzeń romskich

Cyganie w marzeniu wymawiają podróż lub podróż, która czeka w sypialni w najbliższej przyszłości. Jeśli ktoś postrzega siebie jako ślimaka w cygańsku, szczęśliwe i szczęśliwe małżeństwo czeka na niego. We śnie, aby być wśród Cyganów – przedsmak spotkania po separacji. Kiedy ktoś w wymarzonym cygańsku coś zgaduje – musisz spróbować słuchać i pamiętać jej słowa, ponieważ jest to bardzo ważne.

Sonny Hasse: Czymże jest Cyganie?

Ten sen oznacza, że bez podrażnienia nie zaszkodzi producentowi sypialni. Jeśli cygański człowiek jest we śnie we śnie, w prawdziwym życiu jego nadzieje są próżne.

Sonnik Tsvetkova

Kiedy cygańska kobieta jest we śnie we śnie, wtedy w rzeczywistości będzie w głupocie i poczuje się niezręcznie.

Interpretacja snu Zanneky: co robi mgliste cyganie

Cyganie czy cygańscy we śnie oznaczają oszustwo lub oszustwo, których ofiara będzie sypialniami.

Francuska książka marzeń

Jeśli ktoś marzy o Cyganach, to zwiastuje wydarzenia, które wymagają od niego cnoty i wielkiej wytrzymałości.

Sonnik Grishina: Czymże jest Cyganie?

Cyganie w marzeniu, co do zasady, oznaczają jakąś szkodę lub uszkodzenie, które człowiek poniesie w rzeczywistości.

Współczesna książka marzeń

Jeśli ktoś marzy o tym, że przybył do obozu Cyganów, wtedy w prawdziwym życiu otrzyma ważną propozycję, która pomoże zrealizować całą jego nienajlepszą pozycję. Kiedy młoda dama widzi we śnie, że jest zaszczycona przez cygańską kobietę, może oczekiwać pośpiesznego i złego małżeństwa. Ale jeśli kobieta jest już żonaty, to sen wymusza jej wielką zazdrość o męża. Jeśli człowiek marzenia, że komunikuje się z Cyganem, oznacza to, że w prawdziwym życiu może oczekiwać straty majątkowej i finansowej. Handel z Cyganami lub prowadzenie innych ważnych spraw z nimi polega na stracie pieniędzy w najbliższej przyszłości z powodu ryzykownych i wątpliwych transakcji. Ten sen można interpretować w następujący sposób: w prawdziwym życiu snu, pragnienie przyjemności fizycznych przeważa, a wyraźnie kosztem duchowości.

Interpretacja snów Wanderera: Czymże się mówi o Cyganie?

Ten sen, z reguły, zwiastuje sukces w biznesie, ale czasami obiecuje oszustwo. Jeśli ktoś marzy, co cygańscy zgadują, może to wskazywać na szczęście lub szybką podróż, a także być ostrzeżeniem.

Kobieta książka marzeń

Kiedy człowiek marzy o tym, że Cygan chce dać mu kredyt, oznacza to, że w prawdziwym życiu spieszy się poślubić.