844 Shares 4685 views

Katrin Fulop: działając pracy i życia osobistego

Większość Rosjan zna wspaniałej aktorki Katrin Fulop wyłącznie na buntowniczego ducha serii Młodzież. " Ale dla całej Ameryki Łacińskiej, to jest – osoba najbardziej piękne, seksowny, elegancki i artystyczny. Dziewczyny, pokolenie po pokoleniu, zawsze starał się być jak Katrin Fulop, biografia aktorki znanej z nimi jako Modlitwy Pańskiej, a jego plakaty otynkowany wszystkie pokoje. Dobrze, niech nas do siebie i dowiedzieć się ciekawych faktów na temat życia tego wspaniałego kobiety.


dzieciństwo

Przyszłość „Miss Ameryki Łacińskiej” urodził się w Caracas, stolicy Wenezueli, 11 marca 1965 roku. Katarzyna była biednej rodziny, a ponadto wiele dzieci – przyszła aktorka była piątym dzieckiem. Być może to z tego powodu, że jako dziecko była ona cicha i posłuszna dziewczyna, pilny i sumienny uczeń. Najciekawsze artykuły dla niej były dokładne – informatyka, fizyka i matematyka. Ona naprawdę lubi programowania (gdy coś!), Aw przyszłości może zobaczyć się wyłącznie w tej dziedzinie. W tym czasie rodzice – Jorge i Kleopatra – aktywnie występował w wenezuelskich telenowelach były popularne w ich ojczyźnie.

kompletna rewolucja

Wydaje się, że geny rodzicielskie wzięły górę nad interesami, które wyróżniają Katrin Fulop sobie podstawową. Ona nie uważał się właścicielem atrakcyjnego wyglądu, ale otaczające ludzie myślą zupełnie inaczej. Kiedy przyszła aktorka była 22 lat, ona została zaproszona do udziału w konkursie piękności, z którego to jest, oczywiście, ja odmówiłem. Ale krewnych i przyjaciół udało się przekonać jego piękno. Nawet bez czekania na Katarzyny wygrał konkurs i otrzymała tytuł „Miss Wenezueli 1988”. Natychmiastowa sława rozprzestrzeniła się ona nie tylko w swoim ojczystym kraju, ale także w całej Ameryce Łacińskiej, to zaczęli dostrzegać nie tylko marki i marek kosmetycznych twarzy, która mogłaby stać, ale również filmowców. Również w 1988 roku brał udział w dwóch filmach – „Abigail” i „Tsirkachka”.

Wczesna kariera aktorska

Po otrzymaniu takiego znaczącego zwycięstwa w Wenezueli Katrin Fulop aktywnie uczestniczyć w zajęciach na temat umiejętności teatralnych. praca aktora zafascynowany jej tak bardzo jak kiedyś komputery, i to dosłownie obsesję gra znakomicie, całkiem profesjonalnie. Działając w telenowelach, aktorka nie zapomnieć o teatrze. Można nawet powiedzieć, że inscenizacje były znacznie ważniejsze niż jej całego filmu, więc próby spektakli ona dosłownie zniknął. Wkrótce nowe działania i ustanowił prywatnego życia aktorki. W 1990 roku wyszła za Fernando Carrillo, z którą mieszkał przez 4 lata. Z jakiegoś powodu nie jest ich związek nadal istnieje, Catherine nie ma zastosowania.

Nowe życie, nowy kraj, nowy nazwisko

Pomimo rozwodu, karierę jako aktorka Katrin Fulop i pozazdroszczenia modelu nabrała rozpędu. Stało się to najbardziej pożądana kobieta w Ameryce Południowej, w rzeczywistości, zaczął otrzymywać kontrakty na współpracę nawet z innych części świata. Będąc u szczytu swojej popularności, Katie spotyka człowieka, który bardzo szybko zmienić w swoim życiu, absolutnie wszystko – jest Osvaldo Sabatini. Jest także aktorem, w połączeniu także producentem, mieszka i pracuje w Argentynie. W 1998 Katrin Fulop poślubia go, pozostawiając jego rodzimej Wenezueli i jak to wtedy wydawało się pozostawić w przeszłości karierę aktorską.

Cisza przed burzą

Po przeprowadzce do Buenos Aires Katie przestał całkowicie usunięty. Rok po roku, w Ameryce Łacińskiej zapomnieć, kto to Katrin Fulop. Zdjęcia z ostatnich lat przestały publikować w czasopismach, argentyńskie dziennikarze rzadko wywiad. W ciszy i spokoju aktorki spędził ponad sześć lat, udało się urodzić i wychować dwie córki, stał doskonała gospodyni. Kiedyś odwiedził przez dziennikarzy, z którymi dzieliła swoje ciężary. Katarzyna niezwykle silny brakowało scenie i chwałę, chciała zaszokować świat, sprawiają, że jaśniejsze i błyszczeć najbardziej. Powiedziała, że po długim okresie zaniedbania i adaptacji wraca do świata teatru i kina.

Na skraju: że mąż mówi Katrin Fulop

Prywatne życie aktorka, która przez wiele lat prowadził cicho i spokojnie, stał się napięta. Mąż był przeciwny jej powrót do świata show-biznesu, mocno zniechęcające żonę z tego pomysłu. Nie miał do smaku kilka scen z filmów lub teatru, nie jak partnerów, którzy grali z Catherine. Wydawało się, że ich małżeństwo ma się rozpaść, ale to nigdy nie zdarzyło. Ze względu na tolerancję i mądrości, matka dwojga dzieci, modelka i aktorka była w stanie uznać, że tak szybko wymknął się z nią. To zazdrość świata był w stanie grać zarówno dwie złożone role – Wszystkie upragniony sławna i troskliwą żonę i matkę.

W Katrin Fulop dotyczących SIC wszystkim nauczyłem się w 2002 roku, gdy zagrała w serialu Sonny Rey dla młodzieży „buntowniczego ducha”. Producenci początkowo nie planowałem robić tę postać tak ważną w filmie. To właśnie w tym czasie Katie ciągle kłócił się z mężem. Ale jej zaraźliwy uśmiech, urok, piękno i zwiewny talent aktorski podbił serca zespołu załogi i widzów. Sonia Rey stał się głównym bohaterem serii, wieloaspektowy i skandaliczne jak sama aktorka.