365 Shares 2268 views

Jak usunąć grupę w „kontakt”? Prosty przewodnik dla początkujących

Wraz z rozwojem Internetu zalet oferowanych przez ten nowoczesny sieci informacyjnej zostały szybko wdrożone w wielu unikalnych projektów. Wiele z tych projektów, jak najszybciej, aby zdobyć popularność wśród różnych grup ludności. Jeden z tych genialnych kreacji w Internecie stała się społecznościowy – zasób, gdzie ludzie mają możliwość komunikowania się nie tylko ze sobą, omawianie ciekawych wydarzeń i wymiany istotnych wiadomości, ale również w pełni wyświetlić z funkcjami swojego profilu na wszystkie aspekty swojego wewnętrznego świata.


Sieci społecznościowe są tak popularne, że nawet prezydenci i politycy są regularnie korzystają z tych miejsc, od czasu do czasu układania sieci ciekawych uwag o swoim życiu osobistym. Pochodzenie tych terenów rozpoczął się na zachodzie, po którym moda dla takich zasobów osiągnął i naszego kraju. Oczywiście, większość ludzi nie może korzystać ze wszystkich funkcji zagranicznych stron ze względu na barierę językową, a wkrótce słynna sieć „VKontakte” został stworzony, skupiającej 90% rosyjskojęzycznych mieszkańców WNP i zagranicy.

Ze względu na stosunkowo zamieszania bogatej funkcjonalności serwisu, niektórzy użytkownicy nie wiedzą, w jaki sposób wykonać konkretną czynność. Odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie – „Jak usunąć grupę w kontakcie” nie jest tak skomplikowane. Nauczyć go można przeczytać ten artykuł do końca.

Czasami użytkownik dołączyć do grupy, i byliśmy tam przez jakiś czas, uświadomić sobie, że ta sekcja nie jest już ciekawe. Wszystko cokolwiek, ale problem polega na tym, że wiele list dyskusyjnych i wiadomości nadal są dla użytkownika, co czyni go trwale usunąć lub „spamu”, albo go zobaczyć, który również zajmuje dużo czasu. Ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą, jak usunąć grupę „Kontakt”. Ta sytuacja jest dozwolone dość prosta. Trzeba wprowadzić „Moje grupy” znaleźli się na liście niezbędnych społeczności i kliknij „Leave Group”.

Dość rzadko użytkownik musi natychmiast opuścić z każdego jego, ale gdy to się dzieje, aby dowiedzieć się, jak usunąć wszystkie grupy w kontakcie przez kilka chwil, jest praktycznie niemożliwe, ponieważ taki przycisk w interfejsie sieci społecznej nie jest przewidziane. Wyjście z tej sytuacji jest, ale jest to dość trudne i trzeba tracić czasu na poszukiwanie optymalnego rozwiązania. Pierwszą rzeczą, którą w jakikolwiek sposób chcesz otworzyć zakładkę „Moje grupy” i wtedy można spróbować usunąć wszystkie społeczności poprzez wstawienie w pasku adresu specjalny zespół przeglądarce. Ta komenda (makro) po kliknięciu na przycisk «Enter» wykona wszystkie niezbędne manipulacje. Najczęściej stosowany typ komendy:

[Usunięte] var g = nowy Array () łącza var = document.links; for (i = 0; i = g.length) {clearInterval (Si)}”, 1500).

Jeśli to nie zadziała, to trzeba będzie znaleźć jego analogi, są w stanie pracować z przeglądarką.

Oprócz kwestii , jak usunąć grupę w „kontakcie” nie obejmuje tylko z gminy i jej natychmiastowego usunięcia. Jeśli założyliśmy zespół, a następnie jej do zarządzania, a teraz chcą go usunąć, można to zrobić po prostu samemu. Stało się to możliwe po serii ostatnich aktualizacji – Administracja społecznościowy odzyskał zdolność do usuwania społeczności użytkowników. Aby usunąć grupę w kontakcie, trzeba najpierw zrobić sobie pustą grupę przez usunięcie z niej wszystkich użytkowników, a następnie zrezygnować z zarządzania prawami. Grupa albo natychmiast usunięte samodzielnie lub być usunięte po pewnym czasie z góry.

Teraz, gdy wiesz, jak usunąć grupę w „kontakcie”, będzie bardziej wygodne korzystanie z możliwości oferowanych przez ten unikalny społecznej sieci, wybierając tylko te kanały, które trzeba ze strumienia informacyjnego. Najważniejsze jest, aby nie zapominać, że w realnym świecie przydatnych informacji o wiele więcej niż social networking w wirtualnym świecie.