450 Shares 6782 views

Ramka na zdjęcie własnego – doskonały prezent lub dekoracja wnętrza

Każdy prezent dzisiaj można kupić w sklepie, na szczęście nie brakuje towarów w kraju. Ale z obfitością różnych rzeczy w sprzedaży, wiele osób jest skłonnych zrobić coś siebie, tak że rzeczy okazują się oryginalne, indywidualne i nietypowe. Tak więc idealny prezent lub ozdoba wnętrza może stanowić ramy dla zdjęć własnymi rękami, pomysły na tworzenie, które można znaleźć poniżej.

Karton

Jednym z najprostszych sposobów kadrowania zdjęcia jest utworzenie ramki z kartonu. Dla standardowego rozmiaru fotografii, potrzebujesz regularnego arkusza A4 dowolnego koloru kartonu, w zależności od przedmiotu zdjęcia. W środku zdjęcia kartonu jest przyklejony lub wycięty w narożach. Teraz musimy udekorować to wszystko. Materiał może służyć niemal wszystkim, co przychodzi do ręki – wycinki z czasopism, koralików, koralików, guzików, kamieni, piasku, papieru kolorowego, piór … Lista może być nieograniczona. Najważniejsze jest zniesienie stylu ramki i fotografii w jednym kluczu.

Strony z gazetami

Ciekawe może być ramka na zdjęcie, utworzone przez strony magazynu, gazety lub notebooka. Będzie on oparty na tekturze lub innym grubym papierze. Musisz wziąć arkusz nieco większy od samego zdjęcia, w środku arkusza, wyciąć dziurę z rozmiarem zdjęcia. Teraz konieczne jest udekorowanie ramy. W tym celu należy przygotować arkusze papieru i kolorowe nici. Każdy liść jest skręcony w rurkę, nie za gęstą, ale nie szeroką, owinięta wzdłuż całej długości nicią. Ważne jest poprawne zmierzenie długości każdej rury, ponieważ będą one przyklejone do tektury jako rama dla zdjęcia. Wiele powstałych rolek należy teraz przykleić do tektury, za ramą, aby przymocować nogę iz tylnej strony, aby wkleić zdjęcie. Oryginalna ramka jest gotowa.

Udekorujemy prostą ramkę

Jeśli potrzebujesz ramki do zdjęcia, możesz ją ozdobić własnymi rękoma , biorąc za podstawę gotową, bezstronną ramę. W tym celu może potrzebować kolorowego papieru lub tkaniny, a także drobnych elementów dekoracyjnych. Po pierwsze, ramka jest pokryta wybranym materiałem, a następnie jest zdobiona. Wystrój powinien odpowiadać tematowi zdjęcia. Jeśli jest to ramka na zdjęcie z morza, można ją ozdobić małymi muszelkami, piaskiem i papierem kolorowym lub wycinkami gazetowymi. Jeśli zdjęcie jest romantyczne, rama jest po prostu przykryta miękką szmatką i trochę kokardą jest klejony w rogu. Jeśli zdjęcie pochodzi z dyskoteki, można ją ozdobić motywami wycinkowymi, a także z różnymi rysunkami lub wydrukami z szminką.

Ramka kwiatowa

Ci, którzy chcą mieć ramkę na zdjęcie, własnymi rękoma wykonanymi ze zwykłych, sztucznych kwiatów. W tym celu potrzebna jest gotowa rama lub podstawa grubego papieru, na którym zostaną zamocowane głowy kwiatów. Ważne jest tutaj, aby wybrać kwiaty jednej lub kombinacji kolorów, tak aby ramka nie była zbyt kolorowa. Zamocuj elementy dekoracyjne klejem. To wszystko, gotowa jest oryginalna ramka na zdjęcia z własnymi rękami.

Ramka na wiele zdjęć

Jeśli chcesz umieścić kilka zdjęć i nie masz ochoty robić wielu ramek do zdjęć własnymi rękami, możesz zabić kilka ptaków jednym kamieniem – stworzyć ramkę, aby uzyskać więcej zdjęć. Aby to zrobić, musisz zrobić dość dużą ramkę z drewna, narysować ją w pożądanym kolorze, rozciągać wątki na kilka poziomów, które będą zapinane obrazami, takimi jak pranie ubrań, klipy, małe spinacze do bielizny lub spoiwa. Taka rama na pewno zadowolić będzie gości i mieszkańców domu, ponieważ To będzie niezwykłe i przestronne.