783 Shares 4656 views

"Tele2" (smartphone): opis, charakterystyka i wrażenia

Prawie wszystkich krajowych operatorów telefonii komórkowej na rynku suplement ze swoich mobilnych gadżetów markowych urządzeń. Firma „Tele2” nie jest wyjątkiem, a w ubiegłym roku wprowadzono ich fani niedrogie urządzenie o tej samej nazwie przedrostek – mini „Tele2”. Komórkowe, smartfony i inne urządzenia tego typu zawsze były popularne wśród klientów usługodawcy, ponieważ firmy zrobić główny nacisk położony jest na metce, raczej niż imponujący zestaw funkcji. Pozwoliło to nie tylko w celu osiągnięcia zysku ze sprzedaży urządzeń, ale także, aby przyciągnąć nowych klientów do serwisu.


Nowy „Tele2” -smartfon otrzymał ekran 4-calowy, wsparcie dla sieci 3G, protokołów Wi-Fi oraz mapy nawigacji. Ponadto model pozwala na korzystanie z dwóch kart SIM, a ze zdolnością do pracy w konkurencyjnych sieci, ale tylko z jednym zastrzeżeniem – jedna karta musi być pewny brendiruemy firmy. Wraz z zakupem gadżetów użytkownik może natychmiast wybrać dla siebie żadnego ulubionego taryfę „Tele2” dla smartfonów. Czasami urządzenie jest sprzedawane z już wbite ładowania telefonów komórkowych w tym miejscu trzeba zwrócić szczególną uwagę, ponieważ po zakupie dokonać pewnych zmian może być bardzo trudne.

Opakowanie i wygląd

„Tele2” -smartfon pochodzi w prostej i nijaki pudełko tekturowe w odpowiednim kolorze marki, która pokazuje najczęściej „Delicious” charakterystyki gadżetu. Opakowanie nie jest oryginalna: ładowarka, kabel USB, zestaw słuchawkowy i obsługi z kartą gwarancyjną.

Pojawienie się modelu, a także projektowania, nie rości sobie pretensji do urody – to proste, czytelne. W rękach masz regularne pracowników państwowych, z których istnieją setki na półkach. Ekran jest pozbawiony oleofobowej, aby aktywnie odbiera palców, kurz i inne drobne zanieczyszczenia. Wyświetlacz jest najprostszy na matrycy TFT z cyklu 480 na 800 pikseli.

Kąty widzenia są przeciętne, ale obraz jest zadowolony z ich adekwatności: Balans kolorów, nasycenia i kontrastu z jasnością na całkiem akceptowalnym poziomie. Problemy pojawiają się, gdy używasz „Tele2” -smartfon zewnątrz w słoneczny dzień: złe dane są odczytywane, podświetleń obrazu, a nawet zniekształcony. Ale jeśli spojrzeć na cechy ekranu jako całości w swoim segmencie, to nawet całkiem osobisty – praca.

Szybkość i samodzielna operacja

To działa „Tele2” -smartfon Procesor „Mediateka» Seria MT6572 z dwoma rdzeniami. RAM (512 MB) wystarczy uruchomić prostych aplikacji i mało wymagająca zabawki. Objętość wewnętrzna jest ograniczony do 4 GB, ale w razie potrzeby może być przedłużony do 32 GB za pomocą karty SD.

Z akumulatora litowo-jonowego na pokładzie z baterią 1500 mAh, gadżet może wytrzymać do 3 godzin rozmów, czyli nawet przy częstych połączeń ładowanie trwa półtora dnia. Jeśli lubisz oglądać filmy lub grać w gry, wówczas zakład baterii do około dwóch lub trzech godzin.

Reasumując

Mini smartphone „Tele2” – jest przez model budżetu, a to działa jak powinno działać urządzeń na tym poziomie. Gadżet jest w stanie wykonywać połączenia, wysyłać SMS-y i zapewnia dostęp do sieci 3G, a bardziej z tego przedziału cenowego (<2500 rubli) nie powinien czekać.

Zalety modelu to kompaktowe rozmiary, bardzo solidnie budować, wsparcie dla dwóch kart SIM oraz obecność inteligentnego radia FM. Wśród braków zauważyć bardzo skromne życie baterii i niewielką ilość pamięci RAM. W ogóle, gadżet będzie idealnie pasuje jako drugi telefon mógł być używany jako zwykły dialer, ponieważ coś więcej, niestety, nie mogę.