500 Shares 1292 views

Sklep „Świat Dziecka” (Armavir)

„Świat Dziecka” – znakiem towarowym sieci sklepów, które sprzedają produkty dla dzieci. Sklepy znajdują się na terytorium Rosji i niektórych miastach Kazachstanu. W sumie jest 103 miast, gdzie znajdują się sklepy „Dětský Mir”. Armawir – jeden z nich.


Struktura organizacji

Gospodarstwo „Dziecięcy Świat” składa się z kilku mniejszych firm, które sprzedają produkty dla dzieci:

  • „Świat Dziecka” – sklepów sprzedających produkty dla dzieci;
  • «ELC – Early Development Center” jest zaangażowany w sprzedaży detalicznej;
  • „Dzieci Galeria Yakimanka» – Luksusowe centrum handlowe, które sprzedaje rzeczy dla dzieci.

Organizacje te są właścicielami marki „Dzieci Świata”. Ten znak towarowy jest znany od ponad 50 lat. W tym czasie on zakochał się w wielu nabywców.

Firma posiada 225 sklepach (supermarketach i hipermarketach). Wszystkie placówki mają wspólną politykę w dziedzinie marketingu, finansów i zamówień. Ponad 100 miast objętych siecią. Krótka lista miast, w których znajdują się sklepy marki „Dzieci Świata”: Armavir, Moskwa, Smoleńsk, Riazaniu, Tula, Kaluga, Petersburgu, Vladimir, Sarańsk, Samara, Orenburg, Ufa i wielu innych.

Dochód w gospodarstwie w roku 2013 wyniosła prawie 27,8 miliardów rubli.

„Świat Dziecka” (Armavir)

W sklepach rodziców znaków towarowych mogą kupić swoim dzieciom wszystkie niezbędne towary. Sklepy tej sieci pozwoli na zakup rzeczy, których jakość nie budzi wątpliwości. A cena jest przystępna.

Jednym z miejsc, gdzie można kupić produkty dla dzieci w każdym wieku – „dzieci świata” w Armavir. Adres jest jego: Armawir, Miczurin st, dom 2. Znajduje się na pierwszym piętrze „Elephant” centrum handlowego.

Są to ubrania, buty, zabawki, elektronika, wyposażenie sportowe. Dla najmłodszych można kupić pieluchy, chusteczki, produkty higieniczne, foteliki, nieść, zabawki, żywność. To tylko krótka lista tego, co można znaleźć na półkach w sklepie.

Sklepu odbyła specjalne oferty cenowe, aby dokonać zakupu jeszcze bardziej opłacalna. Na niektórych rzeczy sieć ustanawia zniżki. Wszystko to odbywa się dla klienta. Nawet bardziej różne działania planowane, aby nadchodzące święta Nowego Roku. W „Świecie Dziecka” można kupić prezenty dla dzieci w każdym wieku.

opinie

„Świat Dziecka” (Armavir) – to dobre miejsce, aby kupić ubrania dla dzieci. Wszystko jest na swoim miejscu. Produkty są równo rozmieszczone w kategoriach łatwo je znaleźć. Duży, jasny i czysty pokój.

Sprzedawcy są zawsze uprzejmy i pomocny, gotowy, aby pomóc klientom.

„Świat Dziecka” – świetne miejsce na zakupy. Będzie on zadowolić rodziców i dzieci.