867 Shares 6840 views

"Bardak Bar" (Wołogdy): Adres

Czy kiedykolwiek byłeś w zabawy i hałaśliwe miejsce, gdzie można zjeść i miło spędzić czas? Czy chcesz iść? Witamy w "bar" (Mess Wołogdy)! To miejsce jest dosłownie przepełnione radością. Tutaj przyjemne środowisko dla przyjaznych spotkań i rekreacji w kręgu współpracowników, przyjaciół i krewnych.


Atmosfera i ogólny opis Bar

„Bardak Bar” (Wołogdy) – jeden z najbardziej popularnych i niezwykłych miejsc w mieście. Wybrany przez przypadek nazwa. Z nim nie ma skojarzenia z niekończącą się zabawę tryskająca ze śmiechu, zachwytu, radości, żartów i wiele więcej. W skrócie, nie może być w całości lub przynajmniej prawie wszystko.

Znajdź uczelnię: wytyczne

Jeśli chcesz znaleźć „bar Mess” (Vologda), to sprawia, że jest bardzo proste. Nie można przejść obok jego wielkich i znaczących objawów w postaci ogromnego fotela, na którym stoi dzban wina, talerz i sztućce kłamstwie. Ona pyszni bezpośrednio nad wejściem do budynku niskim wzrostem gdzie parterze znajduje się jasne i wesoły miejsce.

"Bardak Bar" (Wołogdy): Adres

Jest „bar Mess” w Wołogdy na ulicy Kozlenskaya, 15. Działa od poniedziałku do czwartku od 12.00 do 1.00. Według tego samego baru harmonogram jest otwarty w niedzielę. W piątek i sobotę przyjmuje gości od południa do 6 rano.

Wnętrze i jego funkcje

Wizyty „Bardak Bar” (Vologda), to jest niemożliwe, aby zwrócić uwagę na jego wnętrza. Tutaj znajdziesz wiele ciekawych i, wydawałoby się, aby łączyć ze sobą elementy dekoracyjne. Na przykład, można spotkać się z niezwykłym głowy jelenia. Jego rozgałęziające poroża – jest okazją do refleksji dla wielu ludzi. Z drugiej strony – jest to rodzaj polowania totemu, symbol siły i władzy. Na ścianach wiszą obrazy tematycznie barze, a nawet prawdziwy dywan.

Będziesz cieszyć się długi bar, parkiet oraz obecność muzyki klubowej.

Krótko na pasku menu

Kuchnia amerykańska i europejska dominuje menu. Ale służy tajski, japoński i rosyjski. Miłośnicy słodkich będzie z pewnością cieszyć się pyszne desery i słodkie naleśniki, wafle wiedeńskie z wieloma różnymi napojami.

„Bardak bar” – to miejsce, gdzie zabawa i przytulne!