246 Shares 7398 views

"ROW". Aktorzy, role, działka

Jeżeli jesteś miłośnikiem dobrych współczesnych filmów krajowych, po prostu trzeba oglądać show o nazwie „Kompania alienacji”. Aktorzy grał tak pięknie, że rolka folii wygląda niemal jednym tchem. Co jest przedmiotem zdjęciu? Nieszczęśliwa kobieta z córką eksmitowany ze swojego mieszkania. Mają iść do życia w innym mieście. Jest to kobieta stoi z wygórowane trudności: brak pieniędzy, oszustwa, ciężkiej pracy, kłopotów z łobuzami. Pomimo tego, główny bohater trzyma łaskę i dobroć nigdy nie przestaje docierać do każdego potrzebującego. Kiedy w jej życiu będzie zakończyć tę straszną passę alienacji? Aktorzy uczynić widza jak poperezhivat. Być może te testy specjalnie nadane, przeszły wiele cierpienia, zasługuje na szczerą i prawdziwą miłość czekać.

"ROW". Aktorzy ekscytujące serii

Więc więcej. Kto wystąpił w serialu „Kompania alienacji”? Cast filmy znanych widzowi zestawu. Są to: Baranchev potr (kapitan Igor Rasskazov) Zverev Nikita (Paul), Pavel Novikov (Dima) Reshetnikov Ekaterina (Val), Anatolij Wasiljew (Sergei), Entelis Xenia (Zoe), Dyuzheva Marina (Zinaida) Arsent'ev Alexander ( Konstantin Zawadzkiego), Shevchenko Daniel (Prywatna Tarasov), Pronin, Yury (dr), Yudin Oleg (nabywca), Wielki Roman (Slavik) Antipova Elena (menedżer Larissa) Anisimova Galina (Sibiryakova) Anosov Anton (VA), wnuk Yuri (nauczyciel w college'u kulinarnym).

Liczba widzów

Tak więc prawdziwi profesjonaliści grał w filmie „Kompania alienacji”. Aktorzy poradzili sobie ze swoimi rolami w porządku. Wszyscy miłośnicy dotykając melodramaty byli w stanie ocenić pracę artystów. Liczba epizodów (ośmiu) są również całkiem do przyjęcia, sądząc po reakcji widzów. Obraz nie jest dokręcone i, jednocześnie, długość jest wystarczająca, aby odpocząć i cieszyć się widokiem.

Większość z publiczności imponującym filmu głównego bohatera o imieniu Valentine. To jest – skromny i miły kobieta, która pracuje w nauczyciela przedszkola. Czarny pas pojawia się w jej życiu po tym, co stało się z mężem tragedii. Oczywiście, ta historia nie jest piersiach. Ponieważ w serii jest bardzo szybki i nie było tak wielu fanów.

Godna aktorów gry

Co mogę dodać? Nie jest niespodzianką, że tak lubi widzów serialu „Kompania alienacji”. Aktorzy i role w tym filmie doskonale pasują do siebie. Katarzyna Reshetnikov, znany również przez niedawno opublikowanych zdjęć „fragmenty szczęścia” i „podrzutków” uczynił z rolą Valentiny Dunaevoy. Dunaeva rola Pawła, męża, grał z godnością Nikita Zverev, ostatnio pojawił się na ekranach w dwóch sezonach serialu „In vino veritas”. Dobra gra aktorów i pięknie towarzyszący idealnie dopasowane akompaniament.

wyniki

Podsumowując. Tylko dobre wrażenia zwykle zastrzega sobie serialu „Kompania alienacji”. Aktorzy nie można zadowolić publiczność swojej sztuce. Obraz jest znacznie różni się od wielu filmach, które ukaże się na ekranie w ostatnich czasach. Główny bohater – najbardziej prosta kobieta. Zbyt proste. Od pierwszej serii widza zaczyna wyciągać wnioski na temat tego, co jej dobroć i łagodność nie pozwoli jej dać montażu odpalenie na wszelkie problemy, jak to często bywa w tej serii. Jednak tak nie jest! Filmowcy byli w stanie „włączyć w pełni.” Na czele bohaterki sypyatsya kłopoty kłopoty. A tym bardziej wyglądasz, tym bardziej zaskoczony przez moc Ducha, wytrzymałość i wytrzymałość Valentina. Katarzyna Reshetnikov był w stanie doskonale przekazać to wszystko. Jednym słowem, wygląd, a nie pożałujesz!