506 Shares 1303 views

Leo Prozorov – biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Prozorov Lev Rudolfovich. Autor książki, jak również jego biografii zostaną omówione poniżej. Mówimy o rosyjski pisarz, publicysta i autor kilku książek na temat dawnej Rosji.


biografia

Leo Prozorov urodził się w 1972 roku w Iżewsk, 29 maja. Studiował na Wydziale Historii Uniwersytetu Udmurckiej. Ukończył szkoły absolwent. On mieszka w regionie Samara, Novokuibyshevsk. W dniach podyplomowe w Iżewsk, sąd uznał za winnego „podżeganie do nienawiści etnicznej”, zgodnie z artykułem 282. Powodem była dystrybucja gazety o nazwie „Russian View”. Jego ułaskawiony natychmiast. Gdy ta została uwzględniona „czynnego żalu”, które dotknęły ten środek przymusu.

widoki

Prozorov Lev Rudolfovich uważa się za narodowosocjalistycznej w swoich poglądów na temat polityki i „Rodnoverie” religii ( „Slavic neopoganami). Według niego, kluczowym było spotkanie z Dobroslav. To ona określana perspektywy politycznej pisarza. Velez – najbardziej czczone bóstwo autora. Z figury Historia niezaprzeczalnej preferencją dla pisarza daje Svyatoslavu Igorevichu – książę. Nazywa siebie zagorzałym antinormanistov. Chroni strukturę klanu społeczeństwa. Wierzy, że przyszłość ich rodzin, rodnyaschimisya ściśle we własnym kręgu.

ewaluacja

Leo Prozorov poddawana ciągłej krytyki za swoją wolność interpretacji wydarzeń z historii starożytnej Rosji, musi bronić własnego pogańskiego światopoglądu. Istnieje wiele opinii o książkach tego autora, prowadzone przez profesjonalnych naukowców. Według historyka Vadim Dolgov, dobór faktów wykonane Lvom Prozorovym aby udowodnić teorię systemu kastowego starożytnego państwa rosyjskiego, tendencyjne i całkowicie zignorował różnych kronikach informacji o mobilności społecznej. Autor skrytykował w książce „10 mitów starożytnej Rusi” Michaiła Eliseev i Vladimir Filippov. Dobrowolne zakłócenie wydarzeń historycznych na rzecz teorii pogaństwo wywołało dezaprobatę figur religijnych. Praca, która jest kapłan-zakonnik i kandydat nauk filozoficznych, stworzył szczegółową analizę powyżej mit pisarza.

ciekawostki

Leo Prozorov – prototyp postaci epizodycznych w literaturze fantastycznej. Jest on wymieniany pod obecną nazwą na kartach powieści Andreya Valentinova , zatytułowanego „Król-space”. Wspomniałem o tym i AV Maksimushkin. W powieści „Rioni” jest prezentowana jako pisarz Ozar Ratiborovich Prozorov. Krytykował niektóre ludowej Historico. VA Chudinov – autor historyczno-filologicznym badań non-akademickim, pojęcie Pyatibozhii wyrażona Prozorov, uważa błędne. Według krytyk, pisarz pośpieszył zadzwonić rzeźby sanktuarium, które są umieszczone w nieładzie.

Co ciekawe, w 2012 Prozorov jest bardzo krytyczny wobec filmu «Rurik» M. N. Zadornova. Tak więc w 2015 roku pisarz zmienił swoje poglądy. Dał wywiad bardzo dużą skalę w nowym filmie M. Zadornov filmowego, który jest przeznaczony do Prorocze Olega. Jednak zaledwie kilka dni po premierze filmu Leo Prozorov z własnej strony w sieci społecznej mówił negatywnie o treść i jakość taśmy.

Są też prace, które są oparte na pracy pisarza. „Opowieść o księciu Igorze” odnosi się do nich. Mówimy o amatorskim kreskówki, który został opublikowany w Internecie w 2011 roku. Warto również wspomnieć, jest grupa ballada GjeldRune – «Kolovrat”, stworzony na podstawie powieści pisarza. Praca pojawiła się w Internecie w 2012 roku. Wspomnieć i powieść graficzna oparta na historii pisarza – „stary Thorir Ax” Jest też krótki film „Tylko ciało.” Jest on oparty na tytułowej pracy autora. Premiera odbyła się w 2015 roku w jednym z anty-kawiarni w Moskwie. pisarz poemat "The Ballad of króla Radbote" i "The Last o Layonassy" gusli uzupełnione przez melomanów.

literatura

Teraz wiesz, kto Lev Prozorov. Wszystkie książki wymienione poniżej. W 2006 roku nie było wytworem „Światosław. Rod i ojczyzna ". Książka „Poganie ochrzcił Rus' został opublikowany w tym samym roku. Po to przyszedł do lekkich prac „Bogów i kasty.” Kolejna była książka „Kaukaskie granica”. Następny jest dziełem „Sezonów rosyjskich żołnierzy.” W 2009 roku opublikował książkę „Yevpaty Kolovrat”. W 2010 roku opublikował pracę „The Waregów Rus”. Śledzić historię „Crixus”. Książka „Mecheslav” opublikowany w 2013 roku. Po opuszczeniu produkt „Chwała Perun!”. W rzeczywistości, to jest wojownikiem pogański. Konto mówi, że jak słowiańskich plemion, które zostały zjednoczone pod sztandarem Światosław, łagodzi jarzmo Khazar. armia rosyjska, który zablokował Dzikiego tarcze pola, wyszedł przed niezliczonymi hordami. Więc rozmawialiśmy o tym, kto Lev Prozorov. Wszystko autor wymienione powyżej.