209 Shares 3693 views

W jakich okolicznościach i jak to zrobić douching?

Douching przepisywany kobiet „przemyć” pochwy i usunięcia infekcji, która jest umieszczona na jej ścianach. Zwykle procedura ta jest przeprowadzana za pomocą wywary lub napary z ziół, leków specjalistycznych. Douching może być odkażone, leczyć lub suchej błony śluzowej i zapewnienia innych efektów, które zależą od typu i ilości leku.

Trzeba wiedzieć, jak to zrobić douching aby leczenie było skuteczne. Jeśli procedura jest przeprowadzana w warunkach szpitalnych, wykorzystywane do tych celów douches kubek. Domy mogą być używane strzykawki, zakupione w aptece. Przed zabiegiem, musisz być zmywane wodą z mydłem (najlepiej do dezynfekcji), a następnie nasmarować wazeliną lub genitaliów dziecka śmietanę.

Natychmiast natrysk następująca: wierzchołek strzykawki być podawane w taki sposób, że jest dotknięty tylną ścianę pochwy, naciskając w ten sposób, aby przejść strumienia cieczy. Głębokość, na którą musi być wprowadzane, – ok. 7 cm po zabiegu końcówki muszą być ostrożnie usunięte aby nie zaszkodzi cewki moczowej. Po zabiegu z użyciem narkotyków kobiety nie powinny stać na pół godziny.

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić douching ziół i leków, należy skonsultować się z lekarzem. Jest to ta sama procedura medyczna, jak inni i wymaga precyzji wykonania.

Najczęściej przepisywany natrysk na pleśniawki. I często – rumianek. Jak douching rumianek? Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Najpierw trzeba przygotować podstawę dawkowania. Potrzebne będą dwie pełne łyżki rumianku i jeden litr wody (wrzątku). Konieczne jest, aby wlać rumianek kwiaty z wrzącą wodą i na łaźni wodnej do doprowadzić do wrzenia. Następnie brzeczkę ochładza się do odpowiedniej temperatury, – około 36-37 stopni. Do stosowania jako wyrównanie nagietek, który wzmacnia działanie bakteriobójcze. Proporcje – 1: 1 (jednej łyżeczki każdego składnika). Pod innymi względami przygotowanie wywaru zbiega się z rumianku.

Wykonaj procedurę (douching z kolorem rumianku), najlepiej wieczorem przed snem. Należy również pamiętać, że ściśle douching rumianek w żadnym wypadku nie jest zalecany dla kobiet w ciąży! Ponadto, nie rób tego z silnym zapaleniem, przed wizytą u lekarza, a także w pierwszych tygodniach po urodzeniu.

Przy podawaniu pleśniawki douching jako jedna z głównych metod leczenia. Jak douche na pleśniawki? Pamiętaj, że ważne jest, aby nie uszkodzić ściany pochwy, a także prawo do naśladowania wzór rozwiązania. Grzybica jest traktowany douching z rumianku, nadtlenek wodoru, olejek z drzewa herbacianego, jak również różne zbiory ziół.

Aby uzyskać informacje o tym, jak zrobić douching z nadtlenkiem wodoru, wiele zostało napisane. Jednak głównym jest fakt, że kompozycja terapeutyczna zabija zarazki i kontroli rozmnażania się bakterii i grzybów. Stosuje się go flory pochwy jest zakłócony. Następnie nadtlenek wodoru – najlepszy pomocnik w walce ze szkodliwymi mikroorganizmami. A jak to jest konieczne do przeprowadzenia tej procedury (w jakiej proporcji do roślinnych i ile wlać), należy poinformować ginekologa.

Olejek z drzewa herbacianego jest stosowany bezpośrednio w zwalczaniu infekcji grzybiczych. napary ziołowe i wywary (szałwia, maliny, żywokost) również pomóc w pokonaniu tego ataku. Bicze wywar ziołowy na pleśniawki raz na dwa dni, aw ciężkich przypadkach choroby – codziennie aż do całkowitego wyzdrowienia.

Podsumowując, należy stwierdzić, że niewielu wie, jak to zrobić douching, należy również wybrać poprawnie swoją formę. I to musi konsultować się ze specjalistą! Bo tylko ginekolog może prawidłowo zdiagnozować i przepisać odpowiednie leczenie.