348 Shares 7324 views

Rozwiązanie Chlorophyllipt. Rozwiązanie Chlorophyllipt do płukania gardła

Rozwiązanie hlorofillipta jest tani lek, który jest bardzo popularny wśród tych, którzy chcą uporządkować swoje nosowych, a mianowicie, aby pozbyć się bólu, kaszel, korki ropnych utworzonych na stan zapalny, obrzęk błony śluzowej migdałków i innych przejawów zapalenie migdałków, zapalenie gardła i liczne komplikacje i odmian.

Ile tego leku, jeśli jest tak silny, jak to się mówi przez konsumentów, jakie są wskazania do zastosowania – zostanie to omówione w tym artykule.

Hlorofillipta rozwiązanie, gdy powołuje i jaki efekt?

Nazwa reprezentowane leku uzyskuje się przez takie składniki czynne, jak ekstrakt chlorofilu A i B, które są przeznaczone z eukaliptusa. Olejek eteryczny, jak również gotowe wywar z liści drzewa wymienionego południe od dawna stosowane w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych. Jednakże, niniejszy środek zawiera tylko czysty chlorofil, który ma większą aktywność przeciwbakteryjną niż tej samej substancji w infuzji alkoholu lub wywar z liści eukaliptusa.

Należy natychmiast zastrzec, że w przeciwieństwie do oleju leki antybiotykowe, sprężone lub roztwór alkoholowy chlorophyllipt ma wielowartościowe właściwości antybakteryjne i niszczy tylko ziarniaków, zwłaszcza gronkowców.

Zatem żaden z istniejących gatunków gronkowców, które są poważnymi patogenami ogromnych ilości chorób górnych dróg oddechowych, nie może wytrzymać przeciwbakteryjną aktywność tego czynnika. W związku z tym, możemy zauważyć, że rozwiązanie hlorofillipta dla chlupotania jest używany bardzo często. Dlatego to narzędzie jest najskuteczniejszym lekiem, którego celem jest zwalczanie anginę, przewlekłe zapalenie migdałków, zapalenie gardła, zapalenie jamy ustnej, zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok, itd ..

Skuteczność leczenia chorób nosogardzieli

Alkoholowe lub olejowe roztwory hlorofillipta dość szybko prowadzi do łagodzenia stanu pacjenta, cierpi na ból gardła. W tym samym ból i ból gardła są niemal natychmiast. Ponadto luki migdałki natychmiast zwolniony z wtyczkami krostkowa, umożliwiając pacjentowi czuć znaczną ulgę. Już po kilku płukań alkoholowych u ludzi znika całkowicie zapalenie gardła objawy takie jak ból i włamania kaszel. Jeśli używasz rozwiązania hlorofillipta oleju do zakopać go w nosie, pacjent wystarczająco szybko przechodzi katar, zmniejsza się wytwarzanie śluzu i obrzęk ustępują wszystko. Należy również zauważyć, że niniejszy składnik czynny stosuje się do leczenia chorób, takich jak zapalenie zatok oraz zapalenie zatok.

wskazania

Rozwiązanie Hlorofillipta do płukania gardła jest używany dość często. Jednak taki pojazd jest przeznaczony nie tylko do leczenia jamy ustnej, gardła i nosogardła. Po tym wszystkim, roztwory olejowe lub alkohol często wyznaczony przez douching z chorobami narządów płciowych (kobieta), a także w terapii złożonej oskrzeli i wrzodów żołądka. Ponadto, substancja czynna jest często stosowane miejscowo na rany, oparzenia i ropne zapalenie płuc, dożylne i stanu septycznego, które są spowodowane przez antybiotyki odporne gronkowcowe oznacza flory. Nie możemy ignorować faktu, że rozcieńczony roztwór hlorofillipta (ręczna obróbka zostaną przedstawione poniżej) jest aktywnie używany przez chirurgów podczas płukania jam z ropniaka i zapalenie otrzewnej, a także przesłuchanie ekspertów w sprzątaniu zatok. I to nie jest cała lista, gdzie stosowane środki reprezentacji.

Chlorophillipt (roztwór olejowy) instrukcje użytkowania

Jak wspomniano powyżej, urządzenie jest przeznaczone do podawania doustnego i miejscowego. Ponieważ taki lek ma szerokie spektrum działania danej instrukcji zawiera listę chorobach, które ma na przedstawionych lek. Aby zrozumieć, w jaki sposób należy go stosować w leczeniu różnych chorób, należy rozważyć wszystkie przypadki osobno.

Leczenie żeńskich narządów

Na leczenie nadżerek powinny być wstępnie wysuszyć wacikiem lub bawełna pad wszystkie fałdy pochwy. Po tym, ciało pacjenta jest wymagane do smarowania hlorofilliptom kanału olejowego. Również trzeba namoczyć tampon w produkcie i pozostawić w pochwie przez kwadrans. Powyższe działania są zalecane raz dziennie przez 9-10 dni. Ponadto, w roztworze 2 tygodnie chlorophyllipt należy zastosować do nawadniania w następującym stosunku: jeden dużej łyżki 1% środków alkoholu na 1 litr uzdatnianej wody. Po takim wydarzeniem jest wymagane, aby ponownie użyć wacika nasączonej preparatów olejowych, ale pozostawić w pochwie przez 12 godzin już. W ostrej trzeba ten zabieg jest dozwolony powtórzyć.

Leczenie ran lokalnych

Do leczenia oparzeń, owrzodzeń troficznych kończyn, a także niegojących się ran, powinien być długi gazy bandaż moczone w roztworze chlorophyllipt oleju i stosuje się do uszkodzonego obszaru skóry. Ta procedura jest zalecane na przemian i z wykorzystaniem środki alkoholowe rozcieńczono 1 do 10.

Inne metody aplikacji oznacza hlorofillipt

Roztwór oleisty (użytkownika zawsze przyłączona do narzędzia), 20 mg / ml aktywnego stosowane do leczenia hemoroidów lokalnych sfinkterita i, jak również do smarowania końcówkę odprężających lewatywy.

Należy również zaznaczyć, że przedstawiony preparat jest stosowany do leczenia chorób, które są powodowane przez gronkowce oporne na antybiotyki. W tym przypadku dawka leku dla dorosłych wynosi 5 ml do wewnątrz cztery razy dziennie przez 2-4 tygodnie.

Leczenie wrzodów żołądka

Roztwór chlorophyllipt (ceny leku mieści się w zakresie 45-110 rubli) jest używana i do kompleksowej terapii choroby wrzodowej żołądka. W tym przypadku, środek przewidziany dla dorosłych w ilości 5 ml (lek miesza się w jamie ustnej z 40 ml wody do picia), trzy razy dziennie przez 21 dni. Po 12 tygodniach kurs musi zostać powtórzone.

Aby zrozumieć, w jaki sposób należy przyjmować ten lek, przedstawi szczegółowy schemat:

  • Pierwszy odbiór – na pusty żołądek 60-70 minut przed posiłkiem;
  • Drugi odbioru – po 4 godzinach po 1 przyjmująca (60 minut przed posiłkiem);
  • Trzeci odbioru – po 2-4 godziny po posiłku, najlepiej przed snem.

Nawiasem mówiąc, nie jest to mniej skuteczne leczenie, gdy lek jest podawany w miejscu wrzodu z endoskopem (1 raz dziennie w ciągu tygodnia).

nosa i gardła leczenie

Do leczenia chorób górnych dróg oddechowych często są używane wyłącznie hlorofillipt. Rozwiązaniem chlupotania można wytwarzać i na bazie oleju, i za pomocą środków alkoholowych. W tym celu, ilość wybranego leku w małej łyżka może być mieszany ze szkła ciepłej wody.

Należy również zauważyć, że w przypadku chorób górnych dróg oddechowych (ethmoiditis, zapalenie zatok, etc.). Hlorofillipt wyznacza wnętrza deser łyżki stołowej cztery razy dziennie przez tydzień. Ponadto, może ściekać do zatok 5-10 kropli 3-5 razy dziennie w pozycji leżącej na plecach za pomocą głowicy odrzuconymi.

Dorosłych pacjentów z ostrym laringobronhitom lek jest przewidziany wewnątrz 5 ml o czterech razy dziennie przez 9-10 dni. W przypadku nosa nieskomplikowany czyraczność, następnie hlorofillipt być stosowany miejscowo w postaci opatrunków gazy zwilżonych roztworem 1% alkoholu (w stosunku od 1 do 10), na przemian z czynnikiem oleju (20 mg / ml). Takie tampony pożądana zmiana od 2 do 4 razy dziennie.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Najpoważniejsze skutki uboczne i zasadowych oraz tabletki chlorophyllipt (olej i alkohol) działa jako prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych na skórze. Ponadto, pacjent może wystąpić opuchlizna twarzy, błony śluzowe nosa i gardła. W związku z tym, tylko przeciwwskazania do stosowania tego leku jest nadwrażliwość na składnik leku i chlorofili eukaliptusa. Jednakże, należy zauważyć, że częstotliwość objawów alergii w leczeniu takich środków nie jest zbyt duża. Dlatego można go kupić bez recepty bez recepty lekarza.