175 Shares 7377 views

Średnia wielkość czerwonej cegły

Czerwona cegła ceramiczna jest jednym z najbardziej powszechnych materiałów budowlanych. W ciągu długiej historii architektury i budownictwa ludzkości jest niczym jeszcze lepiej wymyślone. Z różnych opcji jest poza konkurencją. czerwony rozmiar cegły trzeba znać dokładne obliczenie wymaganej wysokości na dany projekt. Od tego jest bezpośrednio uzależniona od kosztów budowy. Koszt materiałów budowlanych jest jednym z najsilniejszych elementów każdego budżetu. A jeśli w odpowiedni sposób umieścić w wysokości wzoru z czerwonej cegły, to może być dobry strzał. Dotyczy to w równym stopniu do wszystkich części procesu budowlanego.

Cegła pełna. Wymiary i obliczenia

Przede wszystkim należy zauważyć, że w konstrukcji z cegły stosowane trzy podstawowe rodzaje: normalny (pojedynczy), jeden i pół i podwójne. Geometryczne wielkości jednym czerwonego cegły 250h120h65 milimetrów. Parametry półtora i podwójne wersje różnią się tylko grubością. Są one odpowiednio 250h120h88 i 250h120h140 milimetrów. Są to podstawowe parametry geometryczne, które należy wprowadzić w odpowiedni wzór do obliczania wymaganej liczby elementów nośnych ścian i konstrukcji wsporczych. Należy pamiętać, że idealnie do jednej cegły na obliczanie wymaganej liczby nie jest możliwe.

ważny

Wartość ta może być, i warstwą roztworu i kurczenie fundamentu, określenie Mason i wiele innych czynników. W związku z tym materiał budowlany musi być zakupiony w ilości nieznacznie wyższa niż obliczona potrzebne. Z małym marginesem. Ponadto wielkość czerwonej cegły nie zawsze są właściwie utrzymywane przez jego producenta. Często produkt wytwarzany jest w zakładach z przestarzałych technologii. A jakość nie zawsze jest kontrolowana. Musisz wiedzieć, że na standardowej palecie jednej czerwonej cegły położony na 275 sztuk. Ostatnio odkryto różne typy tacek, ilość materiału, który jest różny. Liczenie ilości, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę walkę podczas operacji transportu i przeładunku.

Co trzeba wiedzieć, aby zaoszczędzić na budowie

Przede wszystkim, jest to racjonalny wybór materiałów budowlanych. Wymiary standardowe czerwonej cegły – to nie jest jedyną rzeczą, że należy wiedzieć, w celu optymalizacji kosztów. Aby kupić wszystko, czego potrzeba w najniższej cenie, zakup materiałów, najlepiej jest wykonywać w masie i w okresie przed rozpoczęciem aktywnego sezonu budowlanego. Niski koszt materiału powinno być sygnałem do zapłaty szczególnie baczną uwagę na jego jakość i zgodność ze standardami. Starają się zaoszczędzić na zamówieniach często prowadzi do wyników naprzeciwko oczekiwany. Aby zakończyć budowę w optymalnym czasie i żądanego wyniku budowy kluczowej technologii zgodności.