313 Shares 3877 views

Wózki gospodarstwa domowego do transportu towarów własnymi rękami

Bądź zawsze towarzyszy wiele przypadków w ogrodzie. Czasami trzeba przenieść z jednego miejsca do innego, coś ciężkiego, nie zawsze mają możliwość robić swoje. W celu zapewnienia, że pobyt w kraju, w miejscu zabawy, trzeba zrezygnować przeciągania ciężarów w dłoniach. To zazwyczaj pomaga wózki do transportu towarów. Jego ręce są aptekach konstrukcja wykonana dość często. Jest to możliwe do dozowania materiałów pod ręką, otrzymujesz produkt, który stanie się asystentem w okresie żniw, budownictwie i innych prac. Aby przeprowadzić manipulacje nie trzeba specjalnych umiejętności lub specjalnych materiałów i narzędzi.

Produkcja drewnianej taczce

Oczywiście, można kupić w sklepie dla wózków transportu towarów. Jego ręce, jednak struktury te będą produkowane tylko i pieniędzy na to i nie jest to potrzebne. Przy wytwarzaniu drewnianych obiektu musi być wybrany dębowy, klony można odróżnić między nimi, brzoza lub dąb. Taki materiał będzie trwać przez długi czas, i pokazać niezawodność. Z miękkiego korzystne odmówić.

Pracować na ramie montażowej

Gospodarka kraju są niezbędne wózek do transportu towarów. Jego ręce są specjalistów projektowania domu i rzemieślników sprawiają często. Stosując strugane deski, to będzie można montować okna, które będą stanowić podstawę produktu. Wymiary powinny być wybierane z uwzględnieniem cech fizycznych osoby, które będą najczęściej korzystać z taczki. Ważne jest, aby zachować proporcje. Na przykład odbiornik jest szerokość równą 46 cm, a długość jest równa 56 cm.

Te wózki do transportu towarów własnymi rękami wykonane na konkretnej technologii, która obejmuje realizację kilku etapach. pole koła i zamocowany na ramie mocującej, która służy jako główne części nośnej. Do formowania konieczne jest przygotowanie dwóch prętów, których grubość może zmieniać się w zakresie od 3 do 5 cm. Długość każdego z nich musi być równa 120 cm. Pręty te mogą być wykorzystywane do ramion. Końce będzie wygodne, aby trzymać się przenieść na plac budowy na terytorium.

funkcje produkcyjne

Gdy samochód jest dla wózka dwukołowego towarów własnymi rękami, w początkowym etapie prętów należy położyć na płaskiej powierzchni, łącząc końce razem. Przeciwległe końce powinny naciskać na odległość, która jest równa szerokości mistrz ramię. W łącząca końce górnej części paska, który zostanie ustalony średnicę mniej imponujące. Jest to konieczne, aby wyciągnąć z markerem, i tak dalej do prętów ramy były ułożone w równoległych linii. W ten sposób jest w stanie oznaczyć miejsce, w którym w przyszłości będzie wzmocnione koła. Zgodnie z planowanymi liniami barów zostać wycięte, aby za pomocą piły tarczowej lub piłę.

Pracować na kole

Gdy ciężarówka ręka jest do transportu towarów własnymi rękami, następnym krokiem jest, aby angażować się w produkcji kierownicą. Będzie to miało średnicę 28 cm i wykonany z drewna. Aby to zrobić, należy przygotować dobrze wyrównanej deski, których liczba może być równa 6. Ich wielkość jest równoznaczna 30h1x2 cm. Te półwyroby przeznaczone do klejenia na rynku, z zastosowaniem kleju PVA. W tym stanie elementy są utrzymywane pod ciśnieniem przez jeden dzień ze względu na wpływ na obrabiany musi być całkowicie suchy zanim poda się kompozycję klejącą. powinien być oznaczony okrąg na powierzchni placu. Przyszłe dodatkowe koło muszą być zabezpieczone za pomocą wkrętów do drewna. Biorąc pod uwagę, zewnętrzna część układu, konieczne jest wywiercenie koło. Następnym krokiem jest przetwarzanie chropowatej powierzchni obręczy za pomocą tarką.

Ustawienie koła i ramę

Homemade wózek do transportu towarów w tym przypadku będzie miał jedno koło. W następnym kroku należy wrócić do ramy montażowej. Dwa paski powinny być połączone ze sobą za pomocą elementów dystansowych. Jest to ustawione w taki sposób, że udało się położyć koło, które powinny być umieszczone pomiędzy przednimi końcami prętów. W tym przypadku mówimy o elementach ściętych wewnątrz. Koło będzie miał szerokość 6 cm, a między końcami prętów powinien być odległości równoważnej do 9 cm. W tych warunkach, konieczne jest określenie wymiarów elementów dystansowych. Końce powinna być prana w dół i zamocowana do przegrody za pomocą śrub. Kiedy wykonany wózek do transportu małych obciążeń, koła muszą być zabezpieczone metalowymi ćwiekami, które są gwintowane. Ostatnia długość może wynosić od 150 do 200 milimetrów. Z tego podzespołu będzie potrzebował czterech podkładek i cztery nakrętki. Na końcach prętów należy wywiercić otwór do kołków montażowych. W centralnej części drewnianych koła trzeba wykonać otwór, którego średnica jest większa niż odpowiedniego parametru związanego nawrocie.

Niuanse pracy

Możesz być trójkołowy wózek do transportu towarów. Należy kierować się w tej samej technologii, ale w tym przypadku projekt musi zaprzeczyć kopii zapasowych. Jeden koniec sworznia być wkręcona w otwór znajduje się na jednym z prętów. Dalej na zestawie spryskiwaczy pin, a potem – nakrętka. Następuje przez koło, a kolejny nakrętkę i podkładkę. Spinki do włosów muszą być przeprowadzone przez drugie belki. Koło jest mocowane do zewnętrznej prętów za pomocą śrub i podkładek. Słupek sztywno przymocowane do prętów, tak mocowanie dokręcania należy wykonać za pomocą dwóch kluczy.

Montaż gotowego produktu

Jeśli wykonane w tej technologii Wózek do transportu towarów własnymi rękami, zdjęcia wzorów można zobaczyć w artykule. W odwróconym boksie rama montażowa musi być ustawiony, który jest wyposażony w koła. Ten ostatni nie powinien dotykać pola. położenie ramki należy zauważyć na ciele ołówkiem. Kreator teraz produkuje dwa klina na całej długości okna. Ich grubość powinna wynosić do 5 cm, a szerokość -. 10 cm są umieszczone w linii i jest przymocowany do dna skrzynki za pomocą śrub. Musimy produkować dane z tyłu konstrukcji bocznej. Za pomocą takich samych śrub wzmocnienia ramki z kierownicą, takie podejście jest najbardziej konstruktywne.

praca końcowa

Jeżeli pojazd będzie produkowany do przewozu towarów własnymi rękami, rysunki należy traktować z góry. Rekwizyty-wsporniki są wykonane tak, że samochód był coraz wygodne w pracy. Ich długość powinna być dostosowana do puszki instalacyjnej oznaczała równoległe rozmieszczenie tego ostatniego w stosunku do podłoża. Sztywne połączenie regałów zapewni bar-nosze. Należy wzmocnić wózka. Składany wózek do transportu towarów, jeżeli uzyskane podkorowych zrobić konwencjonalnych szopach meblowych.

Jak przedłużyć żywotność struktury operacji?

Do użytku domowego taczki to trwa tak długo, jak to możliwe po wyprodukowaniu, a nawet przed zamontowaniem jej elementy potrzebne do rozpoczęcia oshkurit uwalniając zadziorów i po lakierniczą. Można użyć wodoodporną farbą, która pozwoli produkt pozostawić na zewnątrz przez cały rok. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku na terytorium kraju miejscu nie ma miejsca do przechowywania zapasów.