819 Shares 9363 views

Atrakcje w Pattaya – dzienne i wieczorne

150 km na południe od Bangkoku, na wybrzeżu Zatoki Tajlandzkiej, znajduje się w Pattaya – najbliżej stolicy dużego nadmorskiego kurortu. Na pierwszy rzut oka na mapę miasta i jego szachy gniazdowania układ wydaje się, że w tej nowej wsi ma absolutnie nic do zobaczenia. Jednak tak nie jest. Dość prosta wycieczka po mieście warto zobaczyć: atrakcje Pattaya są dość liczne i zróżnicowane. Touroperatorzy, pracujące w prawie każdym hotelu, będzie oferować turystów do odwiedzenia farmy krokodyli, park motyli, wyspy koralowe, Silver Lake i Mount Big Buddha.


Jeśli – osoba dociekliwa i uwielbiam nowe doświadczenia, a potem, oczywiście, jesteś zainteresowany, co warto zobaczyć w mieście Pattaya, można mieć. Sanctuary of Truth znajduje się na plaży, na północnych obrzeżach miasta. Dosłownie każdy centymetr kwadratowy wysoki (ponad sto metrów) drewniany kościół jest wypełniony rzeźbami najwyższym umiejętności. Side sanktuarium są skierowane do punktów kardynalnych i ozdobione płaskorzeźbami czterech żywiołów. Ponieważ jest to świątynia mądrości, a nie tylko Thai sanktuarium, są chińskie, indyjskie i inne obiekty.

Jeśli – miłośnikiem przyrody lub podróżujesz z dziećmi, to na pewno trzeba odwiedzić atrakcji Pattaya, jak zoo Khao Kaew, Motyl przedszkola i farmie krokodyli. W zoo, jest zalecane karmienie zwierząt. Skrzynki z paszą sprzedawane przy wejściu. Na pewno Twoje dziecko będzie jak Sri Racha – Tiger Zoo, gdzie będzie mógł karmić małego tygrysa z sutkami i robić zdjęcia z nimi. Dostaniesz sobie przyjemność kontemplując ras świń i wszedł do jaskini z tysiącami skorpionów.

Ale ponieważ zarówno zoo i farmy do hodowli słoni, tygrysów, itd. znajduje się poza miastem, można znaleźć rozrywkę dla dzieci w Pattaya, po prostu odwiedzając centrum handlowe Royal Garden Plaza, który Walken Street. Na trzecim piętrze centrum handlowego jest muzeum Ripley, gdzie zbierane są różnego rodzaju dziwactw i osobliwości, lustro labirynt i występów dinozaurów. Ponadto, istnieją dwa w Pattaya akwarium i park wodny ze zjeżdżalniami. I dzieci i dorośli z pewnością będzie ciekawy do odwiedzenia parku „Mini Siam”. Jest tam mały obszar na modelach wyświetlaczy w skali od znanych budynków w Tajlandii i innych krajach zabytków architektury 1:25.

Około godziny stateczkiem atrakcje obejmują Pattaya jako wysp koralowych. Powinien udać się do porównania czystość wody i piasku na plaży i na białej wyspie Ko Lan. Powinno to być wybierane przez cały dzień, a nie z objazdem: Koh Lana istnieje wiele możliwości do odświeżenia obiad i dobry wypoczynek. U wybrzeży wysp koralowych pięknej nurkowanie. Jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz nurkowanie, można wynająć łódź z szklanym dnem.

W Tajlandii, mówią: „Dobre chłopaki idą do nieba, a złe idź do Pattaya.” O zmierzchu na pierwszy plan wysuwają zupełnie różnych atrakcji Pattaya. Walking Street staje się deptakiem, wszystkie otwarte „go-go show” kluby nocne i bary ze striptizem. Najbardziej ulubiony cel – „Alcazar Show”. To teatr, który to transwestyci. Korowód obejmuje operetkowe parodii i karykatur na świat gwiazd estrady i filmu.