826 Shares 3500 views

Yummy z tajemnicy, czyli jak korzystać z kolagenu osłonki do kiełbas?

Kto nie chciałby Pyszne soczyste kiełbaski, które smakują tak dobry? To prawie to produkt uniwersalny, który może być stosowany w czystej postaci, aby zbudować mu smażyć kanapki lub śniadanie. Niestety, kiełbasa naprawdę wysokiej jakości jest teraz coraz rzadsze, co, oczywiście, bardzo smutny. Osłonki do kiełbas droższe w produkcji niż analogu filmie, ale produkt końcowy otrzymuje się na poziomie smaczniejsze i lepiej. Jaka jest tajemnica?

staromodny

Zazwyczaj w celu skórę kiełbasy, stosowanie jelita grubego, przełyku, a nawet pęcherza, to znaczy wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego, z folią podłoża. Istnieje przetwarzanie niuanse. W szczególności, konieczność natychmiastowego obsłużyć jelito po rzezi, jak pod wpływem jego zawartość i soku żołądkowego, one pogorszeniu, tracą siłę i elastyczność.

I domagać się w obudowie kiełbasy kolagen. Przepis nie różni się bardzo skomplikowane, ale najpierw zastanowić się, jak gotować staroświecki sposób. Lepiej jest wykonywać pracę na kilku „frontach”, jako podstawę możemy podjąć świńskiej tuszy. Przede wszystkim z wnętrzności trzeba starannie usunąć krezki tłuszczu. Ponadto, powinny one być cięte na segmenty i wycisnąć zawartość. Teraz wnętrzności nacisnąć i wypłukać w ciepłej wodzie. Okazują się być konieczne gafla. Gdy powłoka mięknie, konieczne jest, aby zeskrobać tępy nóż wypłukaniu śluzu bieżącą wodą. Usunąć zapach soli pomoże, gdzie trzeba wlać cienkim. Końcowy etap eliminacji zapachu związanego z octowego płukania. I wnętrzności przygotowane, co oznacza, że podczas gdy powinny one być przechowywane w czystej wodzie, w chłodnym miejscu. Na domowe kiełbasy powłoka jest gotowy, można go z mięsem i cieszyć się świetny produkt, który jednak po odstawieniu palić.

przyszłość

Jeśli zaopatrzyć się muszle na przyszłość, trzeba będzie do konserw. W tym owrzodzenia należy chłodzić soli i moczenia na zimno. Jeśli oni zamrozić, można rozmrozić je w letniej wodzie. Bezpośrednio przed użyciem solone wnętrzności potrzebują parę godzin do zanurzenia w ciepłej wodzie, a następnie schłodzić. W przypadku stosowania na powłoki pęcherza, konieczne jest, aby nacięcie, obrót, mycia i pocierać soli. To samo przetwarzanie wymagają dużych jelit i żołądka. Na koniec należy je przetrzeć sody i spłukać.

Farsz na kiełbasy

Przygotować mięso na kiełbasy domowej roboty nie będzie tak szybko. Należy oddzielić od kości, chrząstki i innych elementów, które tylko psują smak. We wszystkich leczonych masa będzie potrzeba około 3 procent soli. Mięso należy wymieszać z solą i umieścić na zimno. Następnie trzeba mięso mielone z ziół, przypraw i czosnku. Dzięki dużej sieci szlifierki należy również pominąć tłuszczu i smalec. Jeśli korzystasz z kilku rodzajów mięsa, trzeba szlifować je oddzielnie. Nie MINCE rozdrobnionego jego aromatyzowane odtłuszczone mleko w proszku, mąkę pszenną, proszek musztardy, skrobi, syrop skrobiowy i cukier. Konieczne jest także, aby dodać posiekaną słoninę. Nadszedł czas, aby nadziać jelita. Jednak w produkcji dawno zastąpione obudowę kolagenu. Dla domowych kiełbas jest również odpowiednia. Według jego właściwości takie powłoki zbliżonych do naturalnych. Ona gaz, wodę i przepuszczalność dymu.

Kolagen „Case”

Więc, co jest dobre w osłonki kiełbasy kolagen? Przepis nie jest skomplikowany odpowiednika krajowego. Podstawą takich membran są naturalne włókna, i tym samym nadaje się do spożycia. Proces jego utworzenia nie jest bardzo skomplikowany, ale obejmuje obróbkę chemiczną i mechaniczną, w wyniku czego nasyp jest zmiękczona i usunięte. Wszakże obudowa procedury kolagenu na kiełbasy się cienkie mocne. Ponadto, nie ma prawie żadnych patogenów. Średnica może być zmienność. Nawiasem mówiąc, sama powłoka jest bardzo prosty powinien być zapięty. Końcowy produkt może być przechowywany przez dłuższy czas, ale w silnym ogniu staje się niestabilny. Dlatego w półwyrobów ewentualne skupiska bulionu.

Jak pracować z kolagenem?

W rzeczywistości, kiełbasa gotowanie w obudowie kolagenu jeszcze łatwiejsze w porównaniu do innych receptur. Przed zastosowaniem błony zanurzyć ją przez 15-20 minut w ciepłej wodzie uzyskując elastyczność. Następnie naciągnąć go i zacząć wypełniać z mięsa mielonego z strzykawki. Powłoka nie powinna tworzyć pęcherzyki powietrza, w przeciwnym razie ciecz gromadzi się w nich. Kiedy „etui” jest pełna, końce są dokręcone sznurkiem lub grubej nici. Szczególnie mocno musiał wypełnić kiełbasek, przygotowane do palenia.

Po obróbce cieplnej

Nadziewane mielonego osłonki kolagenowej do kiełbas powinna przejść do etapu przygotowywania. W kilku miejscach jest to konieczne, aby przebić się powietrze. Kiełbasy muszą wytrzymać do 6 godzin. Teraz można je piec, gotować lub smażyć. Doświadczeni gotuje zaleca się stosowanie takiej farszu dorosłych świń i byków części kołnierzowej tuszy. Dla kolagenu obudowy aromatyzującej kiełbasy może być zwilżona brandy lub Madeira. Jeśli piec kiełbaski, możliwe jest korzystanie z jednego sekretu dla łatwej formie prania. Blach ziemniaki trzeba ułożyć w formie i wymieszać je z kiełbaskami. Wszystko razem, wysłać je w piekarniku przez 40 minut. Gotowe kiełbasy może być jeszcze smaczniejsza jeśli jesz je z ziół i warzyw. Shell, jak zostało powiedziane, nie musi być usunięty, to jest jadalne i smaczne. Bon appetit!