547 Shares 3492 views

Jak zrobić piórnik szkolny własnymi rękami: Plany i opis

Przyszłe pierwsze równiarki, jak również student, można uszyć piórnik szkolny własnymi rękami. Wzór może mieć dowolny kształt: prostokątny, owalny, płaski, objętości, w postaci plastrów owoców i warzyw, zwierząt, instrumentów muzycznych. Ołówek można przypisać, szyć, tkać dla wszystkich lub kredkami dla każdego osobno. Może to być na suwak, guziki, taśma klejąca, przyciski.

Szyjemy dla przypadku przedszkola ołówka własnymi rękami

Wzór jest dla początkujących. ołówek przypadku składa się z trzech warstw: zewnętrznej, wewnętrznej okładziny, tkanin. Wytnij prostokąt. Zamknięta między materiałem Sintepon szyte z trzech stron. Twisted twarz, vshili piorun. Dla przedszkolaków potrzebują najbardziej prosty piórnik jak portfel dla wszystkich ołówków.

Często nauczyciel na początku roku wrócił do rodziców szafki z rzepami, z jasnymi aplikacjami lub w nietypowy sposób, obszerne walizki, rury z jednego powodu – dzieci są oderwany od materiału nauczania.

Nie ma znaczenia, czy podziwiał jasne szafki, grając ze swoich wierzchowców w pośpiechu, aby wypełnić zadanie nauczyciela, i spadła na podłogę lub często próbuje uzyskać czyste i laski, pociągając rzep. Rezultatem będzie jeden – materiał niestrawione.

Dlatego, dopóki dziecko jest wykorzystywane do sterowania chęć podporządkowania ich zachowanie do reguł, po prostu uszyć prosty ołówek. Można nawet zawiązać torebkę na dużych przycisków (jeśli rozwój przedszkolaków umiejętności motoryczne w porządku).

Wykonujemy nietypowe piórnik szkolny z rąk: wzór

Drugi gatunek dziecko wie, jak zachowywać się w szkole w klasie i zagłębienia. I to właśnie w chwilach uczniów relaksacyjnych pochwalić ich nowych rzeczy. Z tego okresu, dopasowanie szafki, ryby, krokodyle, dinozaury, itd. Zastanów się .. Jak uszyć ołówka rekina :

  • Narysować wzór żeber ryby;
  • przekłada się na zewnętrznych okładzin w dwóch egzemplarzach;
  • zewnętrzny materiał jest przyszyty płetwy rekina (można wypełnić syntetyczny wyściółkę);
  • ściegu wszystkie warstwy pochłaniacza;
  • przedni zamek błyskawiczny wszyty zęby;
  • top przyszyć guzik-oczy.

W ten sposób można dokonywać żadnych piórnik własnymi rękami. tygrysy wzór, dinozaury, niedźwiedzie, potwory mogą być bardzo proste. Na przykład, szycie zielona torebka z uszami, oczami i ustami-suwak nie jest wszyta w bok, a na przedniej części pojemnika. Odwróciłem kaganiec dinozaura.

A jeśli jesteś właścicielem hak, każdy szablon może związać przędzy. W tym przypadku lepiej wziąć grubą nić. Po pierwsze, mają one swój kształt dobrze. Po drugie, tym mniej czasu zostanie przeznaczone na procesie dziania.

Piórnik

Nie każde dziecko jest powiązany „Ołówek” piórnik własnymi rękami. Wzór to jednak jest łatwe, a sam produkt jest cały długi nóż, długi i elastyczna kieszeń. Położyć tkaninę wzdłużnie, ołówki umieścić na niej, zwracając uwagę na odległości pomiędzy nimi. Odcięta tkanka w świetle uprawnień. Trzeba wykonać przedmiot powielić.

Tę samą długość materiału wziąć głęboki kieszeń wewnętrzną, gdzie wstawienie ołówków. Dlatego lepiej jest wziąć grubą tkaninę. Wszyta kieszeń z dłuższej części pojemnika. Następny mydło oznaczyć wielkość ciągu kieszeni ołówek. Stitch planowanej linii.

Włóż ołówki w kieszeni, zobaczyć, czy upadną, jeśli przerwach napiwków. Jeśli potrzebujesz poprawkę, górna jest wszyta elastyczna taśma (także poprosić ją 3-4 pióro). Teraz powstała pianka wewnętrzna ścieg na przedniej szmatką. Do jednej krawędzi szyć ogona nitu, zwijanym ołówka z kredki w worku, należy zaznaczyć na miejsce drugiego przycisk. Produkt jest gotowy.

Jak widać, nie jest łatwo uszyć piórnik własnymi rękami. Wzory można znaleźć na dowolnej złożoności. Początkujący craftswomen lepiej zacząć od prostego prostokątnego pojemnika, ale skupić się na jego wyglądzie. Na przykład, zrobić piórnik, fortepian.