671 Shares 9204 views

Przydatne rzemiosło folder-shifting „Jesień”

Foldery pogłębianie – tradycyjny element wnętrza przedszkola, ale możliwe jest wytworzenie takiego użyteczne i piękne rzeczy do własnego domu. Do jednego i tego samego materiału nie przeszkadza, to musi być okresowo aktualizowany. Bardzo ciekawe tematyczne rzemiosło tego typu, takich jak folder-shifting „Jesień”. Jak zrobić projekt dla przedszkola lub domu? I jakie informacje powinny być spadek w folderze?

Co jest folder przesuwanie?

Z pewnością takie materiały wizualne obejrzałeś w moim dzieciństwie, ale nigdy nie myślałem o tym, co nazywa się je. Najczęstszymi foldery, składający się z czterech stron. Podstawa wykonana jest z materiału sztywnego, książki akordeon zagięty do konwencjonalnego katalogu kartonowym. Najczęstszym Format – A4, ale jest możliwe, aby uczynić produkt niestandardowy rozmiar, jeśli jest to pożądane. Co jest na stronach folderu? Jest to kompilacja tekstów na dany temat ze zdjęciami i schematów, można dodać jakieś piosenki lub wiersze. Jeśli chcesz zrobić prosty folderu przesuwanie i własnymi rękami.

Wybierz materiały

Folder-shifting „Jesień” może zawierać szczegółowy opis każdej z trzech miesięcy. Myśleć o zabawnych tytułów we wrześniu, październiku i grudniu. Następnie opisują zjawiska pogodowe dla każdego okresu, prowadzone prace wiejskiej, można dodać kilka żetonów przysłów i powiedzeń. Im więcej zdjęć, tym bardziej interesujący, że będzie to przesunięcie folderu „Jesień”. Jesienne miesiące mogą być reprezentowane w postaci bajkowych postaci. Nie zapomnij opisać możliwych działań, które mogą być również przedstawione. Na przykład powiedzieć dzieciom, że we wrześniu dobrze zbierać grzyby i żniwa w październiku powinna ubierać ciepło i nie zapomnij parasola, aw listopadzie było dość zimno, można rozpocząć przygotowania do świąt noworocznych. Która technologia zrobić folder, to do Ciebie, możesz przykleić aplikacja na podstawie pojedynczych wierszy i obrazów lub wyciągnąć razem. Jeśli wiesz, jak korzystać z programów komputerowych do grafiki, to nie jest trudne, aby całą stronę i po prostu je wydrukować. Nie bój się zaangażować dzieci i siebie. Jeśli dzieci biorą udział w tworzeniu nowych rzeczy na wewnętrzny ogród, z pewnością folderu-shifting „Jesień” polubią je jeszcze bardziej. Jeśli zrobisz to przewodnik dla domu, nie krępuj się, aby dodać swoje zdjęcia.

Kto powinien zrobić Ruchomych-foldery?

Takie odpowiednie pomoce wizualne oraz w przedszkolu i szkole. Po wszystkich stronach tej książki może być trudne do przedstawienia wszelkich informacji. Jeśli przedszkole lub szkoła klasa że odwiedza swoje dziecko, nie istnieją takie materiały, porozmawiaj z nauczycielem lub nauczycielem. Folder-shifting „Jesień” wykonaną przez rodziców, byłoby właściwe w każdym wnętrzu. Ze względu na cechy konstrukcyjne tych książek są dobre na dowolnych powierzchniach poziomych. Często są one umieszczone na półkach lub w górnej części szafki. Ponadto, można oferować do otwartej lekcji Folder-naprzód. zdjęcia jesienne, które z pewnością wie, jak narysować każde dziecko będzie dobrym tematem. A jeśli chcesz wziąć udział, nie tylko nauczycieli i dzieci, ale także rodziców, którzy przyszli do procesu twórczego.