419 Shares 6256 views

Film „Wielkie wesele”: aktorzy, role, działka

filmy Roberta De Niro z których znane są na całym świecie, jest właścicielem wszechstronnym talentem aktorskim. Stając znany z roli brutalnego Vito Corleone, aktor nie waha się działać na obrazy w obrazach bardzo różnych gatunków. W szczególności, w ciągu ostatnich dwóch dekad, publiczność widziałem kilka komedie z jego udziałem. Na przykład, w 2013 roku ukazał się „Wielkie wesele”.


Partnerzy De Niro na planie tego obrazu są przedstawiciele różnych pokoleń aktorów w Hollywood, ale są one dość dobrze znane.

Jaki film

Obraz opowiada historię pary zakochanych Alejandro Griffin (Ben Barnes) i Missy O'Connor (Amanda Seyfried). Są szalenie o siebie i postanowił się ożenić. Młodzi ludzie nawet znaleźć i zaprosił księdza, jednak boją się, że ślub zostanie przerwane z powodu problemów z licznych krewnych. Po tym wszystkim, dwie rodziny trudno jest przypisać do modelu.

rodzina O'Connor

Tato Missy może być skazany za oszustwa. Jego rachunki zostały już aresztowany, a matka była przed ślubem. Kobieta powtarza, że nienawidzi Alejandro ponieważ urodził się w Kolumbii. Jej przerażająca perspektywa posiadania „kawa” wnuki, więc ona potajemnie nadzieję, że jej córka w ostatniej chwili nie chciał iść do ołtarza.

family Guy

Nie lepiej O'Connor i rodzina pana młodego. Ponadto, Alejandro 3 moms: przybrani rodzice i wzbudził go Ellie matkę biologiczną Madonna i Bibi Makbrayd, z którymi jego przybrany ojciec Don żył przez ostatnie 10 lat. Griffin i mieć własne dzieci: Jared i Laila.

Jared – rodzice pet i Lilah jest prawnikiem i cierpi na zerwać z chłopakiem, który nie był w stanie zajść w ciążę, mimo wszystkich wysiłków. Droga córko, Nuria, jest Madonna. Ally i Bibi – starych przyjaciół, i Don Griffin nie może zdecydować, z którym z nich będzie żyć w przyszłości.

historia

Na ślubie Alejandro postanowili zaprosić własną matkę – Madonna. O niej wiemy, że jest ona niezwykle pobożnym katolikiem. Młodzi ludzie nie chcą jej zdenerwowany, aby dowiedzieć się, że wychował się w rodzinie niepełnej, więc zapytać Don i Ellie kilka dni do reprezentowania szczęśliwa para.

Madonna w końcu przybywa i przynosi ze sobą córkę Nuria. Okazuje się, że moja siostra Alejandro – bardzo miłą dziewczyną. Kilka godzin po przybyciu, ona zaprasza syna z jej Guy pływać nago w jeziorze. Przed płci nie są problemem, gdyż okazuje się, że młody ginekolog – dziewica, którzy zdecydowali się uprawiać seks tylko ze spadkiem dziewczynka w miłości do rzeczywistego.

wynik

Alejandro i Missy przerażony chaosu panującego w domu rodziców dziewczynki ze względu na przybycie licznych krewnych. Starają się uciec i ożenić. Jednak krewni go znaleźć, i to wszystko kończy się w ślubach miłosnych, pierścienie wymiany i pocałunku.

Czas mija. Okazuje się, że Nuria i Jared spali, a Don mieszka z Bibi. Radykalnie zmienił życie Laila. Po urodzeniu córki Jane, ona pogodzić z Andrew. W końcowej scenie filmu „Wielkie wesele” (aktorzy i ich role są wymienione poniżej) Don paznokcie na rodzinnym drzewie tabliczka z nazwą wnuczką i mówi: „Wszystko o swojej babci – trochę szalony.”

"Big Wedding". Ben Barnes

Wykonawca Alejandro role stał się znany jako Książę Kaspian w obrazie fantasy magicznej krainy o nazwie Narnia.

Narns Ben urodził się w Londynie w dostatniego i zamożnej rodzinie znanego profesora psychiatrii i małżeństwa terapeuta. Młodzieniec otrzymał znakomite wykształcenie, w tym muzyki. Przy 23, Ben Barnes dołączył do trupy Narodowego Teatru Muzycznego i młodzieży zadebiutował w tytułowej roli w dramacie „Moja ulubiona Ophelia”. Jednocześnie utalentowany młodzieniec wziął udział w konkursie kwalifikacyjnym do udziału w konkursie piosenki „Eurowizja”, jako część grupy Hyrise.

Pierwsza rola filmowa Barnes otrzymał w 2007 roku, i bardzo popularne, szczególnie wśród młodzieży, aktor był w stanie wygrać dzięki rolom w dwóch częściach filmu „Opowieści z Narnii”.

Amanda Seyfried

W filmie „Wielkie wesele” aktorzy różnych pokoleń dokonały wspaniały harmonijny zespół. W szczególności odnosi się to do aktorek. Najmłodszy z nich, Amanda Seyfried, świetnie wygląda w parze z takimi gwiazdami jak Susan Sarandon, Dayan Kiton i ketrin Haygl. Ona jest właścicielem anielskim wyglądem, dzięki czemu jest często zapraszany do roli młodej romantycznych bohaterek. Amanda zaczynają swoją karierę w wieku 15 lat, a od 11 aktywnie nakręcony na reklamę jako model. debiut w Seyfried miała miejsce w 2004 roku w filmie „Mean Girls”.

ketrin Heygl

Ten uroczy aktorka urodzona w 1978 roku. Obecnie ma ona więcej niż 3 Filmografia kilkadziesiąt nazwisk. Wśród nich są udanych pracy, takich jak rola w filmie „Mój tata – Hero”, „Brzydka prawda” i „Wpadka” zdobył liczne nagrody.

Jednakże, istnieje szczere błędy. Te krytycy nadana wizerunku Laila Griffin w filmie „Wielkie wesele”. Aktorzy, nawiasem mówiąc, nie zgadzam się z tym. Do tej roli, ketrin Heygl został nominowany do „Razzie.

Dayan Kiton

W filmie „Wielkie wesele” aktorka zagrała Ellie Griffin. Dayan Kiton grał w wielu filmach w ciągu swojej długiej kariery. Jego pierwsza „Oscar” aktorka była w 1977 roku. i „Złota Palma” do wytworzenia obrazu „Elephant” w swoich aktywów.

Tofer Grays

W filmie „Wielkie wesele”, aktorzy, że już wiesz, większość z nich, zrobił kilka znanych koktajli. W szczególności Tofer Grays w różnych latach, spotkał się z Dzhinnifer Gudvin z Ivanka Trump i Eshli Hinshou. W filmie „Wielkie wesele”, gra rolę Jared Griffin, który, sądząc po reakcji widzów, on poradził sobie znakomicie.

Susan Sarandon

Aktorka nie trzeba przedstawiać, a jego 40-letniej kariery, grał wiele główne role. Ona jest zwycięzcą „Oscar” dla filmu „Dead Man Walking”. Susan grał również w uznanego filmu „Głód” z Katrin Denev i Devidom Boui.

Teraz, gdy wiesz, co obraz „Wielkie wesele”. Jedną z ról głównych bohaterów wykonawców – Robert De Niro, którego filmy, wielu widzów są wielokrotnie przeglądu. Trzeba zobaczyć komedię „Wielkie wesele” i upewnić się, że „Vito Corleone” jest tak uroczy jak w połowie lat 70. ubiegłego wieku, i nie stracił talentu.