596 Shares 6237 views

Kanału nosowo-bruzda: Zdjęcia przed i po korekcie

Jeśli kobieta zaczęła wyglądać dużo starszy niż jego wieku, nadszedł czas na alarm. Czynniki, które przyczyniają się do zmian w wyglądzie, jest duża liczba. W tym artykule, bliżej przyjrzeć się jedyną, która jest starej twarzy co najmniej 10 lat. Ten atak – kanału nosowo-bruzda.


Szczegóły wady

Łzowego rowek (inaczej nazywa kanału nosowo) – jest niewielka fałda, która jest zlokalizowana w pobliżu brzegu kości oczodołu. Jego powstanie jest wynikiem anatomicznych cech obszaru twarzy. Z reguły, jest obecność grubości ścianek w tym obszarze – przegroda. Kanału nosowo-wpust łączy skórę do oculi mięśni orbicularis i ustalana jest na strukturach kostnych.

U młodych ludzi, to fold jest praktycznie niewidoczny z powodu 25 lat tkanin charakteryzujących się wysoką elastycznością i elastyczności. Wraz z wiekiem oraz starzenia przegrody ciało więzadła stopniowo osłabiają, wydłużenie i rozciąganiem. W rezultacie, w niektórych miejscach tworzą o wycofaniu, az drugiej – zwiotczenie i wybrzuszenia. Pod oczami istnieją szczególne „kręgi”. Od świecące przez statki są niebieskawy. twarz człowieka wizualnie zachoruje i wyczerpany.

Oczywiście, prawa natury nie można cofnąć. Można jednak próbować powstrzymać widoczne oznaki starzenia i spowolnić ich rozwój.

Jak zapobiegać nosowo-łzowy bruzdę?

Każdy problem jest łatwiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego zapobieganie tej wady należy rozpocząć natychmiast. Proste innowacje w codziennej pomoże rozwiązać ten problem:

 • Zrównoważona dieta (więcej świeżych owoców i warzyw, mniej słodyczy i wędzone).
 • Dzienna aktywność fizyczna (spacery, pływanie w basenie).
 • Schemat zgodności do picia (2 litrach czystej wody niegazowanej dziennie).
 • Stosowanie specjalnych kremów nawilżają skórę.

Dla wielu ludzi, bruzda kanału nosowo zaczyna mówić wyraźnie na tle chorób przewlekłych, którym towarzyszy ciężkim obrzękiem. Dlatego inny środek prewencji jest wczesne leczenie wszystkich schorzeń.

Jak pozbyć się wady?

Jeżeli wszystkie środki nie były skuteczne, nadszedł czas, aby przejść do bardziej poważnej manipulacji. Współczesna medycyna oferuje obszerną listę sposobów zwalczania tego problemu, jak bruzdy nosowo-łzowy do. Zdjęcia przed i po zabiegu nie pozwalają wątpić w ich skuteczność. Używane urządzenia można podzielić na dwie grupy: chirurgiczne i niechirurgiczne. Rozważyć każdy z przykładów wykonania, w sposób bardziej szczegółowy.

Metody chirurgiczne do korekty

Dzisiejsza kobieta jest zmuszony codziennie do wykonywania różnych zadań. Rano była troskliwą matką i próbuje nakarmić rodzinę pyszne śniadanie. W ciągu dnia ona musi wykonywać wszystkie prace wokół domu lub do pracy w biurze. Wieczorem trzeba z uśmiechem spotkać ukochanego męża po męczącym dniu.

Ten cykl imprez ma czasu na zabiegi kosmetyczne. Jedynym rozwiązaniem, które pozwala radzić sobie ze zmianami związanymi z wiekiem – korekty chirurgicznej nosowo-łzowy bruzdy. W celu uzyskania pożądanego efektu lekarz wykorzystuje jedną z następujących metod:

 • własnego tłuszczu operacyjnego. Procedura ta jest istotna dla pacjentów o średniej grupie wiekowej. Nie obejmuje ona istotne zmiany w wyglądzie, ale radzi sobie z zadaniami. Istotą własnego tłuszczu polega na tym, że ekspert wypełnia rozdarcie koryta tkanki tłuszczowej od innych części ciała pacjenta. Czas manipulacji nie przekracza 40 minut, ale wymaga znieczulenia miejscowego.
 • Inna metoda polega na operacji spożycie tkanki tłuszczowej od dolnej powieki. Materiał po czym wstrzykuje się podskórnie w okolicy wad. Taka operacja jest powszechnie stosowany jako dodatek do standardowej blefaroplastyką.

Metody chirurgiczne korekty są wysoce skuteczne, są trwałe i są dobrze tolerowane. Jednak nie każda kobieta będzie decydować się na operację, która obiecuje poprawić bruzdę nosowo-łzowy. Recenzje prawdziwych pacjentów często pomaga zdecydować, czy podjąć ten krok.

Procedury nie chirurgiczne

Aby uwzględnić pewne niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych, które nie są związane z uszkodzeniem skóry. Ich działanie nie jest tak wyraźne, jak po zabiegu. Jednak one nie wymagają przedłużonego okresu rekonwalescencji. Wśród najbardziej popularnych niechirurgiczna metod korekcji wad wieku można wyróżnić:

 • plastyka kontur (wtrysk wypełniacze);
 • RF-lifting;
 • Ultradźwiękowy zaostrzenie.

Szczególna procedura proponowana zależy od kilku czynników. Jest obecny stan skóry i nasilenia wady i wieku kobiety. Na przykład, wypełnienie bruzdy nosowo-łzowy wypełniacze sens, aby rozpocząć tak wcześnie, jak 30 lat. Mniej więcej w tym samym wieku, można spróbować RF-lifting. Rozważmy każdy z procedurami trochę bardziej szczegółowo poniżej.

ultradźwiękowy zaostrzenie

Jest to poważny procedura, w której wpływ nie tylko na skórę, ale także w mięśniach twarzy. Dlatego jednym ze wskazań do jego zachowanie jest po wieku 45 lat. Wynik Ultrasonic dokręcania powierzchownie podobny do efektu operacji plastycznej, ale nie posiadać więcej niż rok.

RF-lifting

Korekcja kanału nosowo-bruzda poprzez impulsy o częstotliwości radiowej jest popularny wśród kobiet, które progiem 30 lat. Procedura wykonywania rutynowych sprzyja naturalnej produkcji kolagen i kwas hialuronowy, który traci skóry wraz z wiekiem.

Techniki korekcyjne metalowe (ultradźwiękowe i RF-lift podnoszenia) są użyteczne w połączeniu z plastyką konturu. należy najpierw skonsultować się z lekarzem, ponieważ lista przeciwwskazań do tych procedur jest obszerna. Obejmuje on:

 • nowotwory łagodne;
 • skłonność do bielactwo;
 • opryszczka;
 • odbieranie retinoidy ustnej;
 • ostrych chorób zakaźnych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przeciwwskazań można powiedzieć specjalisty. Gdy przypadkiem z jednego lub więcej przedmiotów z listy najlepszych procedur dać.

Korekcja kontur

Procedura wymaga występowania specjalnej napełniania nosowo-łzowy bruzda wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Preparat stosuje się w celu ograniczenia głębokości zmarszczek w dolnej powieki, zwiększenie elastyczności naskórka w tym regionie. Widoczna wynik jest przechowywany przez rok.

Jak jest kontur korekcji kanału nosowo-bruzda? Przed i po zabiegu, lekarz fotografować kobietę następnie prześledzić dynamikę swoich zewnętrznych zmian. Następnie przygotowuje skórę, która będzie obsługiwać wszystkie manipulacje. Aby to zrobić, należy oczyścić z makijażu i innych zanieczyszczeń. Następnie znieczula i zaczynają rozpylać oznakowanie specjalny ołówek do wstrzykiwań.

Podawanie samego procesu formowania prowadzi się również w odpowiedniej kolejności. Kanału nosowo rowek doprowadza się przez podanie mniejszych dawek leku. W czasie każdego wtrysku, lekarz wykonuje ruch zygzakowy igły podskórne.

Należy zauważyć, że korekta kontur jest niebezpieczne dla jego skutków ubocznych. Należą zaczerwienienie w oczy, mały obrzęk. Aby wyeliminować takie problemy, eksperci radzą, aby umyć w zimnej wodzie, nie spać na brzuchu. Trzeba też trochę czasu wolnego od odżywcze kremy do pielęgnacji.

Jeśli procedura jest przeprowadzana sprawnie, w ciągu dwóch tygodni nie będzie zauważalne kanału nosowo-bruzda. Przed i po interwencja specjalisty widzi przed sobą dwa zupełnie różne osoby. Każda kobieta młodsza przed naszymi oczami.

Odwiedzin damskie

Który pozostawia kanału nosowo-skiby korekcji sprzężeniem zwrotnym? Opinie płci różnią się od tych procedur. W sprawie metod nieinwazyjnych są przeważnie pozytywne korekty. Kobiety wspomnieć o absolutnie bezbolesne procedury, nie istnieją żadne poważne skutki uboczne. Inną ważną zaletą jest uważany za stosunkowo niskie koszty usługi. Na przykład, wyciąg sprzęt będzie kosztować 15 tys. Rubli. Warto zauważyć jedną ważną wadę – odmładzający efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy.

Czy wyniki długoterminowych chirurgicznej korekcji bruzdy nosowo-łzowy? Recenzje tego rodzaju procedury znajduje się również głównie pozytywne. Działające eksperci własnego tłuszczu zalecane kobietom, które zdecydowały się na poważnie do czynienia z defektem. Na Warto myśleć w 35-40 lat. Interwencja chirurgiczna jest ogólnie dobrze tolerowane przez pacjentów, a pozytywny efekt utrzymuje się przez wiele lat. W takim przypadku lekarz może usunąć nie tylko nosowo-łzowy rowek, ale „worki” i przepukliny tłuszczowej. W rezultacie osoba zmienia się znacząco. Jedyne zastrzeżenie – jak plastik, nie jest pożądane, aby powtórzyć więcej niż trzy razy w życiu.

pakowy

Teraz już wiadomo, niektóre informacje na temat: „kanału nosowo-skiby: korekcyjny”. Zdjęcia przed i po zabiegu są również prezentowane w tym artykule. Pamiętaj, że zanim jakakolwiek manipulacja należy skonsultować się z lekarzem. Równie ważne jest, aby znaleźć właściwego eksperta, który będzie mógł wybrać najbardziej skutecznych metod wygląd transformacji.