380 Shares 1214 views

Biografia Stanislav Bondarenko – udany i popularny aktor kina rosyjskiego

Dzisiaj tematem naszej rozmowy będzie biografią Stanisława Bondarenko, popularnego aktora rosyjskiego teatru i kina. Ciekawostką jest fakt, że w przeciwieństwie do innych znanych aktorów, nigdy nie marzył o takiej karierze. Wsiadł do teatru University przypadkowo. W rzeczywistości Stanislav Bondarenko, którego biografia będziemy przeglądowi w tym artykule, chciał zostać pracownikiem lotnictwa. Jednak jego plany los interweniowała.


Biografia Stanislav Bondarenko: dzieciństwo i dojrzewanie

Urodził się kolejnemu uczestnikowi na Ukrainie, w regionie Zaporoże, drugi w lipcu 1985 r. Był drugim dzieckiem, starszy brat Aleksander urodził się rok wcześniej. Kiedy Stanislav było dziewięć, w rodzinie były dwie kolejne dziewczyny – siostry-twins Snezana i lekki. W 1996 roku przeniósł się do Moskwy Bondarenko do stałego zamieszkania. O stać się aktorem, Staś nie myślał, dał jej czas wolny od szkoły tańca towarzyskiego, który został zatrudniony w wieku 6 i karate. Kiedy Stanislav była w dziewiątej klasie, jego starszy brat uczestniczących w medycynie. Po pierwsze, Jr. chciał zrobić to samo, ale kiedy spojrzał tak ciężko, postanowiłem nie dotykać tej nauki. Następnie planuje iść na studia powietrza, nawet w szkole zdecydowaliśmy się usiąść na tych samych elementów, które były tam potrzebne.

Biografia Stanislav Bondarenko: zdanie fatalny

Po Stasia ze swoją grupą taneczną przeprowadzonej w teatrze w godzinach wieczornych GITIS. Jeden z dyrektorów artystycznych, Valentin Vasilyevich, zwrócił uwagę na utalentowanego miły facet i zaprosił go, aby przyszedł do niego na przesłuchanie. Stanislav postanowił wykorzystać tę szansę i wkrótce stał się studentem Instytutu Teatralnego.

Aktor Stanislav Bondarenko: biografia

Facet próbował uczyć się ciężko. W przeciwieństwie do szkoły, gdzie zostawił niechlujny sposób, tutaj bał się, że został wydalony, a więc mocno zaangażowany. A jego wysiłki nie poszły na marne: pierwszy rok skończył się tylko parę czwórek, a drugi otrzymał zwiększone stypendium od burmistrza miasta za osiągnięcia w nauce. Po raz pierwszy pojawiła się w filmie Stanislav trzeciego roku. I od razu w głównej roli w serialu, który stał się bardzo popularny wśród publiczności. Według aktora, był w „Talizman Miłości” przez przypadek, jak wszystko – rzucał. Po ukończeniu studiów, Bondarenko został przyjęty do trupy teatralnej w Mossovet. W filmie, on też zawsze miałem pracę, nigdy nie cierpiał na bezczynność. W swoim arsenale ról w takich filmach, jak „Sin”, „Out of ognia i światła”, „Dzieci kapitana”, „Trap”, „Inspektor” i wielu innych.

Stanislav Bondarenko Biografia: Życie osobiste

Jego przyszła żona Staś spotkał się w 2000 roku, kiedy pracowała w Teatrze Maud w Soczi. Julia Chaklieva potem na wycieczkę do Moskwy GITIS, gdzie spotkała się z narzeczoną. Ale Stanislav stracił numer telefonu lubi dziewczyny, a los ponownie interweniował w rozwój wydarzeń z jego życia. Przyniosła kochanków po raz drugi w urodziny dziewczynki, jak się okazuje, ich wspólnego przyjaciela. Człowiek teraz postanowił nie tracić Julia i wytrwale zabiegał o nią. Aktor mówi, że był (i nadal jest), niepoprawny romantyk – coś do oglądania za i zaprosić swoje ulubione gdzieś w niezwykłym miejscu, kolor Zadar, śpiewać serenady pod oknem. Jego wysiłki nie poszły na marne, aw 2008 roku miłośnicy zalegalizować ich związek. Staś i Julia ma syna, jego życie rodzinne trzymane za kluczem, bo pewnie i tak szczęśliwy.