202 Shares 5647 views

Protetyka przednie zęby – minimum dyskomfort i doskonały uśmiech …

Od wybuchu zęby są narażone na wpływy środowiska. Uraz, choroba, temperatura niestabilna. Później – wraz z wiekiem – niekorzystny wpływ na ich zdrowie mają złych nawyków (palenie papierosów, nadmierne kawa, mocna herbata), stres, złe odżywianie, co często prowadzi do ich utraty, w tym utraty zębów w strefie czołowej. Proteza przednie zęby ma na celu przywrócenie czołową powierzchnię uzębienia, zaburzenia w wyniku urazu lub choroby.


W tym przypadku, głównym zadaniem – aby odtworzyć nie tylko funkcję żucia, anatomiczny kształt, ale również estetyka, powrót pacjenta do otwarcie uśmiech, mówić swobodnie. Jeśli przednie zęby protezy estetyczny aspekt ma ogromne znaczenie, ponieważ jest to obszar ten przyciąga uwagę innych w procesie komunikacji.

Protezowanie zębów przednich – prawdziwa sztuka!

W praktyce stosowanych technik, które pomogą przywrócić rzędzie zębów i skutecznie. Najbardziej popularne wśród tych należą: implanty, licówki, protezy mikro, z zastosowaniem uzupełnień metalowo-ceramicznych oraz pełnoceramicznych. Przy wyborze metody protetyki jest brane pod uwagę sytuację kliniczną (od indywidualnych cech pacjenta), to zechce.

W większości przypadków do przywrócenia strefy czołowej za pomocą cermetalowy protezę. koron spiekane mogą być dokonywane na podstawie kobalt-chrom stal lub tlenku cyrkonu. Te ostatnie mają właściwości, które są charakterystyczne dla wszystkich ceramicznego. Tlenek cyrkonu ma czysty biały kolor. W efekcie nakładania mas z półprzezroczystego korony ceramicznej wygląda jak naturalny ząb. Rama trochę bardzo trwałe, a konstrukcja Precision Fit na bazie tlenku cyrkonu – od konkurencji! Ważne jest, że materiał jest zgodny biologicznie z ciałem. Dlatego adaptacja jest udany, i bardzo szybko. Główne zalety protezy zębów przednich wykorzystujące korony metalowe są:

• Czas trwania – do 10 lat – żywotności;
• rozsądny koszt;
• dobra jakość estetyczną.

W nowoczesnych szpitalach wykorzystanie dzisiaj CERMET najlepszych producentów zagranicznych (USA, Izrael, Niemcy, Japonia).
Gdy niemetalu protezy strefa czołowa – porcelany – korony udaje się osiągnąć najwyższy poziom estetyki i doskonałą stabilność jakości. Jedyną wadą uzupełnienia wszystkich ceramiczną – ich wysoki koszt.

Należy zauważyć, że obszar przedni protetyczne mogą być również wykonane na implancie dentystycznym. W tym przypadku zastosowanie technologii galwanizacji, który pozwala niezawodnie naprawić protezę budowę do oparcia.
Protetyka przednie zęby polega na oszałamiające dokładność. Ze specjalistą wymagana jest nie tylko prawdziwy profesjonalizm, ale także duże doświadczenie w stomatologii estetycznej. Dlatego też, wybierając klinikę powinny być preferowane do znanego szpitala, pozytywnie sprawdzony na rynku.