314 Shares 2845 views

"Korvaltab": instrukcje użytkowania, real

Stresujące sytuacje pojawiają się u wielu ludzi. Z tego bardzo często rozwijają nerwicy, tachykardia, bezsenność i inne choroby. Aby zapobiec tego warunku, lekarze zalecają przyjmowanie środków uspokajających lub tak zwane środki uspokajające.

Obejmują one narkotykami „Korvaltab” najbardziej popularnych takich leków. Wskazania do stosowania narzędzia zostaną przedstawione nieco później. Dowiesz się również o tym, co dawkowania przepisanych leków, powiedział, ile on jest wart, gdyby miał jakieś skutki uboczne i przeciwwskazania.

Skład, opis, skład i opakowania

Lek „Korvaltab” podręcznik, który zawiera istotne informacje, wydany w formie okrągłe, płaskie tabletki ze ściętymi, biały, ze specyficznym zapachem i łat.

Aktywne składniki leku to: alfa-etylowy kwasu bromizovalerianovoy, olejek z mięty pieprzowej i fenobarbital. Jako dodatkowe składniki stosuje SSC, skrobi ziemniaczanej, beta-cyklodekstryna, stearynian magnezu i monohydrat laktozy.

„Korvaltab” tabletki są sprzedawane w konturowego i kartony, odpowiednio (100 lub 20 sztuk).

farmakodynamika

Jak zrobić tabletkę „Korvaltab”? Stosowanie tego leku ma działanie kojące. Sposób wytwarzania ułatwia zasnąć i zmniejsza pobudliwość ośrodkowego układu nerwowego.

Uspokajające i rozkurczowe działanie tego leku jest podobne do działania z ekstraktu waleriany. Kiedy duże dawki preparatów kwasu alfa wykazuje bromizovalerianovoy niewypłakaną działanie hipnotyczne.

W małych dawkach ma działanie rozszerzające naczynia i uspokajające.

Należy również zauważyć, że dzięki olejek miętowy jest uważany za lek rozszerzający naczynia krwionośne i efekty rozkurczowe.

Wskazania do stosowania leku

Lek „Korvaltab”, których cena jest wymienione poniżej, jest przewidziany do:

 • tachykardia;
 • wzrosła pobudliwości;
 • nerwowość drażliwość z objawami;
 • Neuro dystonie;
 • bezsenność;
 • skurcze naczyń wieńcowych (źle zdefiniowane poprzednio);
 • nadciśnienie (na wczesnym etapie rozwoju);
 • skurcze przewodu pokarmowego, które zostały wywołane zaburzeniami układu autonomicznego.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Lek „Korvaltab”, którego dyspozycja znajduje się poniżej, jest przeciwwskazany u:

 • Nadwrażliwość na składniki tabletek;
 • porfirię wątroby;
 • karmienie piersią;
 • patologie nerek i wątroby w fazę ciężką;
 • ciąża;
 • nieletni.

Tabletki „Korvaltab”: instrukcje do odbioru

Weź uważane za środki o jedzeniu.

Pick up dziennych dawek leku, jak również w celu określenia czasu trwania leczenia powinien być tylko doświadczony lekarz na podstawie analiz i ogólnego stanu pacjenta.

Pod językiem, lek ten nie stawia. Jest przyjmowany doustnie, czystej wody pitnej.

Zgodnie z instrukcją, dorośli (po osiągnięciu 18 roku życia) z funduszy jest podawana w ilości 1-2 tabletki dwa razy lub trzy razy dziennie. Pomiędzy podaniem leku jest pożądane, aby wykonać te same przerwy.

Przy leczeniu częstoskurcz i terapię wieńcowych vasospasms jednorazowa dawka może być zwiększona do trzech tabletek.

zdarzenia niepożądane

Jakie skutki uboczne mogą powodować uspokajające „Korvaltab”? Przewodnik informuje, że lek ten jest powszechnie tolerowane całkiem dobrze. Jednak u niektórych osób przyjmujących ten środek może przyczynić się do rozwoju senność w ciągu dnia, niestrawność, zawroty głowy, łagodne i alergicznych reakcji skórnych.

Zdaniem ekspertów, takie zjawiska nie mają trwałego charakteru i zwykle znikają z malejących dawkach. Również rzadko wymagają czasowego odstawienia pigułki.

Trudno nie zauważyć faktu, że stosowanie dużych dawek leku przez dłuższy okres u chorych widział zatrucie bromem rozwoju.

przypadków przedawkowania

Przypadkowe nadmiernej dawki leku jest uważany za pacjenta poprawił zmęczenie, nadmierna senność, a także silne poczucie zawroty głowy. W tym przypadku ofiara jest pokazany płukanie żołądka i leczenie objawowe.

Kompatybilność z innymi lekami

Łączenie tego leku z innymi lekami powinny być bardzo ostrożnym, gdyż może to spowodować rozwój niepożądanych reakcji.

Jednocześnie biorąc tabletki „Korvaltab” z innymi lekami, które mają wpływ na ośrodkowy układ nerwowy przygnębiające, dwustronny zwiększenia można zaobserwować efekt terapeutyczny.

Działanie tego leku, w przypadku jednoczesnego podawania alkoholu, i kwasu walproinowego, znacznie wzrasta.

Otrzymywania leku „Korvaltab„może osłabić działanie glukokortykoidów”Gryzeofulwina«Wytwarzanie pochodnych kumaryny i doustnych środków antykoncepcyjnych lecz także zwiększenie toksyczności tego czynnika jako»MTX".

konkretne zalecenia

Podczas leczenia „Korvaltab” nie zaleca się prowadzenia pojazdów, a także angażować się w działania związane z szybkością reakcji psychomotorycznych.

Co więcej, ten lek jest zabronione połączyć z etanolem i przypisać ją do kobiet w ciąży, małoletnich i matek karmiących. Oznacza to również nie może być zalecane u pacjentów z nietolerancją laktozy i galaktozy. Jest to spowodowane tym, że w badanym preparacie zawiera laktozę.

sprzedaż, magazynowanie i okres trwałości

Tabletki „Korvaltab” można kupić bez recepty. Temperatura przechowywania nie powinna przekraczać 25 °.

Preparat nadaje się do stosowania w duchu lat od daty produkcji.

Lek „Korvaltab”: cena i analogi

Nietolerancja narzędzia, jak również przeciwwskazań do otrzymania jego lekarze doradzać swoim pacjentom w zasadzie podobne do narkotyków. Analogi te obejmują następujące leki: "Korvalkaps", "Barboval", "Valekard", "Valocordin", "Korvaldin". Fundusze te mogą być bardzo różne dawkowanie i skutki uboczne. Dlatego przed podjęciem je, należy zapoznać się z instrukcją.

Jeśli chodzi o cenę, to jest uważany za lek nie jest bardzo wysoka. Sprzedam 20 tabletek można na 60-80 rubli.

Referencje o medycynie

Prawie wszystkie opinie przedstawione przez pacjentów po podaniu środków, są pozytywne. zgłosić, że ten lek jest bardzo skuteczny i stosunkowo łatwo poradzić sobie z zadaniami.

To nie może nie podobać, a fakt, że spożycie tego narkotyku jest niezwykle rzadkie przyczyny występowania działań niepożądanych. Jeśli nadal pojawiła niekorzystne zdarzenia, a następnie, co do zasady, są tymczasowe i nie wymagają przerwania leczenia.

Bezwzględne zaletą tabletki „Korvaltab” jest ich stosunkowo niski koszt, jak i postaci dawkowania. Wraz z podobnym działaniu leków (na przykład, takich jak „Barboval” i „Valocordin”), które są produkowane w postaci kropelek leku bardziej wygodny w użyciu.