81 Shares 1583 views

Jak czyścić nos noworodka łatwo i bezboleśnie?

otwiera macierzyństwo się ogromną liczbę samic nowych horyzontów, ale jednocześnie stwarza nowe wyzwania. Czasami najprostsze rzeczy są trudniejsze niż wykonalne. Zwykłych codziennych sytuacjach, które są teraz uczestnicząc mały człowiek może prowadzić ich do zadyszki nawet najbardziej doświadczonych rodziców. Ogromna liczba pytań wymaga umiejętności i wiedzy. Jak zmienić pieluchę, jak radzić sobie z kolką, jak karmić i jak czyścić dziecko wylewka – to niepełna lista tego, co podnieca miliony matek i ojców na całym świecie.


Aby opanować całą mądrość pielęgnacji niemowląt, kobiety często uczęszczają na kursy specjalne. Młode matki mogą nie tylko zebrać ich podstaw wiedzy teoretycznej, ale także zdobyć doświadczenie praktyczne i przydatne umiejętności.

Jednym z najtrudniejszych problemów była i pozostaje zadaniem jak czyścić nos noworodka. Właścicielem Twoje dziecko nie będzie w stanie dmuchać nos, więc głównym zadaniem – aby pomóc mu usunąć nagromadzone śluz i suchą skorupę przynosowych. Podstawowe porady, zalecenia są regularne i staranne przetwarzanie za pomocą specjalnych miękkich wyściełanych uprzęży, które są nazywane turundy. Wielu rodziców użyć jako analog kije gotowy. Jednakże, pediatrzy nie zalecają, aby to zrobić – to ze względu na fakt, że sztywne pręty nośne mogą uszkodzić nos delikatnej dzieci. Aby ułatwić proces czyszczenia, domowe fitilok zanurzone w oleju. Dla tych celów, może iść w górę i specjalnych produktów kosmetycznych – olej na bazie brzoskwiń lub rokitnika z apteki, jak i rafinowanego oleju roślinnego stosowany do celów domowych.

Jak czyścić nos Newborn jeśli skorupa już wyschły i słabo odejść? Być może trzeba je wcześniej namoczyć, a dopiero potem przystąpić do usunięcia. W tym celu powszechnie stosowane gotowe rozpylonej soli lub gotowe „akvamaris”. Jeżeli środki te nie jest w zasięgu ręki, będzie służyć jako doskonały substytut mleka matki. Kiedy już kapała nos i czekał parę minut, to będzie możliwe użycie aspirator. Jest sprzedawany w niemal każdej drogerii. Z wyglądu przypomina miękką, małą pompkę. Jego zasada działania jest to, że urządzenie jest mocno ściśnięta w dłoni, jego końcówka jest włożona noworodka płytkie nos, a dopiero potem rozpakowane dłoni. Aspirator jest szybki i niezawodny, skutecznie usuwając wrodzoną zatok i prosty algorytm jego pracy określa popularność urządzenia medycznego.

Teraz, gdy wiesz , jak do czyszczenia noworodka nos. Dużą rolę do odegrania i twój wewnętrzny spokój i zmierzyć stan umysłu. Bądź silny i pewny swoich umiejętności, a następnie cały proces odbędzie się tak szybko i bezboleśnie dla obu stron – Ty i Twoje dziecko. Z biegiem czasu, będzie można oczyścić zatoki mają szybciej i być w stanie zarządzać tylko wiązek bawełna, że jest najbardziej wygodne i łagodne środki do ciała przetargu dziecka.