655 Shares 6076 views

Co ma recenzji «Peugeot-407" ? Kompletny przegląd pojazdu

Francuski producent samochodów „Peugeot” od dawna znane na całym świecie ze swojej jakości i niezawodnych samochodów. Ostatnio, firmy często muszą zmieniać swoją linię maszyn. Jednak niektóre z nich od wielu lat pozostają bestsellery. Jednym z takich modeli jest „Peugeot 407”. Zdjęcia i przegląd samochodu – w dalszej części tego artykułu.

Dorestaylingovoy generacji – projektowanie i wnętrze

Model otrzymał indeks 407, został przedstawiony opinii publicznej na wiosnę 2004 roku. Nowością wyróżniał się bardzo udany, gdyż był bardzo atrakcyjny design i wysoka dynamika. Zewnętrznie samochód z powodzeniem uzupełnia elegancję nie mniej niż wyrafinowanym wnętrzu. Według opinii „Peugeot 407” to jeden z tych samochodów, które wygląda zdolny do odsetek nawet najbardziej kapryśne dla kierowców.

Również właściciele narzekali na wysokie ergonomii i szczegóły wnętrza. Ale nie tylko to, że nowość zaskoczył świat. Sport Line doskonale uzupełnia wnętrze komfortowe skórzane koło kierownicy, a miękkie tworzywa sztuczne z urządzeń high-tech nie pozostawia wątpliwości co do solidności i prestiżu marki. Nawiasem mówiąc, kolumna kierownicy regulowana dla dwóch wskaźników – wysokość i zasięg.

Na szczególną uwagę zasługuje duża wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, który przeprowadza kontrolę w klimatyzację i system audio. Ponadto, komputer pokładowy pokazujący dokładny czas i temperaturę powietrza „za burtą”. Już ten poziom wyposażenia od Francuzów w 2004 roku, nikt nie spodziewał.

Ze względu na swoją imponującą długość wnętrza miałem dużo wolnego miejsca. To było tak dużo, że otrzymał subcompact coupe i trzymał wygodnie do dwóch pasażerów dorosłych w tylnych siedzeniach. Co ciekawe, na podłodze w kabinie było praktycznie płaska.

Jednak nie tylko te chwile pamiętać opinie. „Peugeot 407” jest znany ze swojego przestronnego bagażnika. Dzięki 407-litrowego samochodu przekształcony w rodzaju małej ciężarówki. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do poprzednich modelach 407 miał w bagażniku nadkolami, które pozwoliły przewieźć najbardziej nietypowe ładunki. A jeśli 400 litrów okazał się mało, zawsze można zwiększyć, jeśli krotnie tylnego rzędu siedzeń.

parametry techniczne

Według opinii „Peugeot 407” jest znany jako samochód jednego z szeroką gamą silników. Razem Klient może wybrać jeden z sześciu proponowanych jednostek przez producenta. Wśród nich były najbardziej skromne i oszczędne silniki (pojemność 1,6 litra 106 KM) oraz ustawienie sportowe (V6 pojemności trzech litrów na 211 „koni”).

restyling

W 2008 roku francuski postanowił zaktualizować „Peugeot 407”. Opinie właścicieli powiedzieć, że wersja restyling zmienił nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Ale wszystko po kolei.

„Peugeot 407”: zdjęcia i przegląd projektu

Więc wygląd. Z zewnątrz maszyny uległa drastycznej zmianie na lepsze. Teraz, samochód stał się bardziej solidne i sportowy. listwy w kolorze nadwozia i chromowana krata znacząco zmieniła wygląd, „Peugeot 407”. Cena w tym samym czasie w samochodzie nie zmieniła się znacznie. W zależności od kosztów wyposażenia nowych elementów było około 20-32 tysięcy euro. Nawiasem mówiąc, zmiany zostały wykonane i wielkość – nowością nieznacznie zwiększone długości – na 15 mm.

Salon przeszła wielkie zmiany. Według opinii „Peugeot 407” wewnątrz stają się jeszcze bardziej dynamiczny i elegancki. Teraz to nie jest dokładnie zmieszany z każdą kieszeń sedan. Obecny późno model – to wykapany samochodu sportowego, solidne i trochę agresywny. Wewnątrz znajdują się nowe elementy chromowane i bardziej ekskluzywne wykończenie konsoli środkowej. Jednak jest ona dostępna tylko w górnym wykończeniem coupe. Pod względem różnych „wodotryski” odnowiony „Peugeot 407” (zdjęcie z samochodu, można zobaczyć nieco poniżej) w stanie zrobić solidną konkurencję nawet najbardziej promowane i słynnych konkurentów. Teraz „Francuz” chwali posiadania dwóch parktronikov, automatyczne reflektory, System nawigacji, a bardziej zaawansowane akustykę kontrolować.

Recenzje „Peugeot 407” i specyfikacje

Wraz ze zmianami Spółka dokonała jego wygląd, i dostosowań w zakresie silników. Teraz Powertrain lineup dodaje pięć nowych turbodiesli i czterech jednostek benzynowych. Ale teraz koncern „Peugeot” nie skupiać się tylko na mocy i dynamiki, ale o zużyciu paliwa środowiska i umiarkowanym. Zatem aktualizowane gama silników jest w pełni zgodny z normami ochrony środowiska „Euro 5”, a najbardziej oszczędny 2-litrowy silnik turbo diesel zużywa zaledwie 5,6 litra na „setkę”. Również w zakresie agregatów przedstawienie nowego silnika 2 litra „Biofleks”, które jest w stanie jazdy na bioetanolu. Ale jak to mówią, opinie „Peugeot 407” na rosyjskich drogach był popularny tylko z silnikiem benzynowym. Na wysokoprężnych wersji tego samego (jak we wszystkich innych samochodów zagranicznych z takimi silnikami) są często zapchane układu paliwowego, co znajduje odzwierciedlenie w kosztach opieki.

wniosek

Więc zorientowali się, co znajduje się samochód „Peugeot 407”. Wreszcie, możemy zauważyć, że mimo swego podeszłego wieku, ten samochód jest nadal dobra dla tych, którzy są szczególnie docenią komfort i prędkość jazdy. Jednak z każdym rokiem coraz bardziej próbował wypędzić z rynku światowym inni konkurenci rozwijają się coraz więcej nowych i zaawansowanych modeli samochodów. I tak się stało – w 2010 roku, masowa produkcja 407-tego modelu przestał. Teraz komora można kupić tylko na rynku wtórnym.