697 Shares 2874 views

Wybór najlepszego wagon napęd na wszystkie koła

W każdym czasie, napęd na wszystkie koła wagonu specjalnej uwagi. Biorąc pod uwagę tendencje na rynku i wzrost popytu konsumpcyjnego, producenci stale podnoszą swoje modele.


Wszystkie koła samochodu jazdy z „uniwersalnym” ciała przyciągają kierowców w pierwszej kolejności jego pojemności, a po drugie dobrą zwrotność i manipulację. Jedyną wadą tej klasie pojazdów – wysokie zużycie paliwa. Jego celem jest poszukiwanie konstruktywnych rozwiązań dla większości producentów.

Wagony Koło napędowe 2013

"Opel Insignia Tourer"

Podstawą tego modelu było kombi „Insignia Sports”. Konstruktorzy większy prześwit i duże koła wyposażone samochód na 18-calowe felgi aluminiowe z oryginałem. Nowe kombi napęd na wszystkie koła dostałem dobrą linię jednostek napędowych. Wśród nich dwa diesla i jeden silnik benzynowy. Najmłodszy Diesel 165 KM i jest zamontowany na wybór albo z sześciobiegową manualną skrzynią biegów lub z dedykowany sześć „automatyczne”.

Silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem wyposażony sekund i rozwija się 185 litrów. a. To urządzenie dwulitrowy jest również wyposażony w „automatyczny” i mechaniki. Ale jest także silnik benzynowy z turbiną jest powiązany tylko z automatyczną skrzynią biegów.

"Skoda Octavia Scout"

Oryginalny wzór, prawie SUV, zbudowany na platformie o tej samej nazwie hatchbacka klasy golfa. Pojazd wyposażony w napęd typu plug-koła. Elektroniczne sprzęgło Haldex łączy drugi most, ile potrzeba. Ten hotel all-wheel drive wagon został zwiększony do 185 mm prześwit, który pomaga przezwyciężyć „niespodzianek” rosyjski dróg i energochłonnych zawieszenie, zdolność do przystosowania się do złej nawierzchni.

W kategoriach technicznych sprzętu powszechnego „Skoda Octavia” Otrzymałem dwa rodzaje silników. Jeden z nich – silnik diesel dwulitrowym o pojemności 160 litrów. a. i wraz z sześciobiegową manualną. Drugi silnik zakresu jest reprezentowany przez dwulitrowego silnika benzynowego z turbodoładowaniem z rezerwą mocy 160 koni „” i jest połączona z sześciu przekładnią manualną. „Auto” dla twórców nie dostarczyły Rosjanom.

"Audi A4 Quattro Olroud"

Ten pięciodrzwiowy model napęd na wszystkie koła został zaprojektowany w oparciu o „Audi A4 Avant”. Jednak producenci dokładnie nad nią pracowałem. Prześwit został zwiększony, istnieje dodatkowa ochrona na dnie i, oczywiście, napęd na wszystkie koła. Linia zawiera jeden wagon silnikowy turbodvizhok litra benzyny i dwa turbo objętości 2 litrów i 3. Urządzenie benzyny i trzy litrowy silnik napędowy łączy się z sześciu przekładnią manualną i sekwencyjnego semidiapazonnoy. Silnik napędowy dwulitrowym jest wyposażony w mechanikę zaledwie sześciu prędkości.

Wagony koła napędowe: przegląd popularnych modeli

Popularność, jak wiemy, jest zależny od wielu czynników. Pierwszym z nich jest koszt. Podobnie jak to, czy nie, a dla większości Rosjan samochód pozostaje luksusem. Drugim składnikiem popularności – jakość. Jeśli mamy wydawać pieniądze na samochód, musi odejść „swoją pozycję.” I trzeci czynnik – „posag” maszyny. Im więcej opcji, w tym producenta podstawowego sprzętu, tym bardziej przyciąga uwagę przez ten model. Dziś wiodącą pozycję w rankingu popularności utrzymuje koła napędowego kombi „Volkswagen-Passat-Oltrek”. Rzetelny toaletowego zebrane z doskonałej jakości niemieckiej zdobył szacunek wielu Rosjan. Producent nie stinted na planie. Oprócz dobrej bazy, jest „Passat” oferuje szeroki zestaw opcji.

Drugie miejsce w popularności jest nasz wagon krajowy VAZ-2111. Wersja pięciodrzwiowa zwraca jego wartość Rosjan. Musimy oddać hołd „AvtoVAZ”, jakość samochodu jest dość zadowalające, jak również biegowego. Dziś jest jednym z najbardziej atrakcyjnych modeli dla większości kierowców.

Na trzecim miejscu jest „japoński”. W szczególności, „Toyota RAV4” bije wszelkie rekordy popularności w tej klasie na Syberii i na Dalekim Wschodzie. Walkable, nekapriznaya do warunków pracy, wystarczająco wygodne, model ten charakteryzuje się również znacznie mniejszą „apetytu”, w porównaniu z ich europejskimi szkolnych.