450 Shares 4264 views

Kawa mielona i instant: znaczki. Producenci kawy, znane marki. Ziarna kawy

Wybór kawy (marka tego produktu będzie uważana za nieco niższą) jest procesem bardzo subiektywnym. Przecież różne osoby mogą dać swoje preferencje do zupełnie różnych napojów. Warto również zauważyć, że dzisiaj istnieje ogromna liczba rodzajów kawy. Dlatego trudno jest określić najlepszą markę, tym bardziej biorąc pod uwagę wszystkie parametry tego produktu (cena, jakość, smak i aromat).


Rozpuszczalny lub mielony?

Producenci kawy starają się zadowolić wszystkich fanów tego napoju. W związku z tym oferują szeroki wachlarz różnych gatunków tego produktu, w tym zarówno szlifowane ziarna smakowe, jak i rozpuszczalne granulki dla tych, którzy oszczędzają czas. Jaki jest najlepszy napój prezentowanego – to zależy od Ciebie. Aby jednak znacznie ułatwić wybór, poniżej przedstawimy najpopularniejsze marki kawy mielonej i kawy instant.

Dziesięciu największych producentów produktów naziemnych

Ocena ta opiera się na opiniach większości osób regularnie pijących ten napój. Warto zauważyć, że twój smak może nie pokrywać się z przedstawionym rozwiązaniem. Wszakże, jak wspomniano powyżej, wybór marek kawowych danego producenta jest procesem subiektywnym.

1. Marka "Jardin"

Najbardziej popularna kawa mielona jest produkowana pod marką "Jardin". Jest to cała linia odmian różniących się nie tylko smakiem i smakiem, ale również siłą. By the way, aby to stwierdzić niezależnie, producent zaczął korzystać z własnej skali 5-punktowej. Nie wyróżnia się wysoką ceną, kawa marki Jardin produkowana jest wyłącznie z Arabii.

2. Produkt "Camardo"

Wśród odmian premium, włoska fasola mielona pod marką Camardo powinna być szczególnie zaznaczona. Firma ta oferuje całą gamę kawy mielonej. Niektóre odmiany są przeznaczone do produkcji espresso, a nawet napoju w języku tureckim.

3. Ziemia Mauro

Inną popularną włoską marką wysokiej klasy kawą jest Mauro. Wśród odmian można wybrać dla siebie najbardziej optymalną opcję, nie tylko na smak i smak, ale także na fortecę.

4. Marka "Living Coffee"

Producent tej kawy oferuje całą gamę fasoli z wysokiej jakości arabicy. Napój z takiej mieszaniny ma doskonałe właściwości. Jednakże, przy zakupie kawy od producenta, pożądane jest zwrócenie uwagi na datę produkcji, ponieważ w celu uzyskania smacznego i aromatycznego napoju ziarna muszą być tak świeże jak to możliwe.

5. Kawa marki "Lavazza"

Ta włoska kawa ma delikatny zapach i znakomity smak. Cieszy się dużą popularnością w naszym kraju i jest słusznie uważany za jednego z najlepszych.

6. Marka "Paulig"

Ta wspaniała kawa z Finlandii stopniowo nabiera dość wysokiej pozycji na naszym rosyjskim rynku. I to nie jest przypadek, ponieważ ma wielki smak i aromat, a także nienaganna jakość.

7. Ziemne fasole marki "Illy"

Ta kawa jest wykonana z elitarnej arabicy. Ma delikatny i delikatny smak, delikatny zapach i małą zawartość kofeiny.

8 i 9. Znaki handlowe kawy "Kimbo" i "Madeo"

Dwa produkty są bardzo podobne. Ponadto są one reprezentowane w tym samym segmencie cen (średnia). Kawa z Włoch «Kimbo» ma dość wysoką jakość i zaskakująco przyjemny smak. Jeśli chodzi o markę "Madeo", taki produkt można bezpiecznie zakupić, jeśli wolisz pić napoje o wysokiej wytrzymałości, o żywej smaku i trochę kwaśności.

10. Marka "Malongo"

Ta marka premium oferuje prawdziwą smakoszy ogromny wybór odmian kawy gruntowych, wyróżniających się ich niezrównanym smakiem i raczej wysoką jakością.

Dziesięciu największych producentów rozpuszczalnego produktu

Rozpuszczalny w wodzie (marki przedstawione poniżej) jest bardzo popularny w naszym kraju. Przecież do niego dochodzi 80% rynku kawy w Rosji. Głównym powodem takiej popularności jest prostota przy przygotowywaniu napoju. W tym samym czasie zapach i smak kawy instant często pozostawiają wiele do życzenia. Jednak wśród takich produktów istnieją odmiany jakościowe. Chodzi o nich w przyszłości i zostaną omówione.

1. Marka "Bushido"

To jest japońskie produkty, które są produkowane w Szwajcarii na życzenie. Do produkcji takiej kawy wybierane są tylko najlepsze rodzaje ziaren, przechodzące specjalne łagodne traktowanie, w trakcie których cały ich smak i aromat są zachowane. Taka mieszanina jest dostarczana do naszego kraju w małych partiach, co wyjaśnia jego wysoki koszt (100 gramów proszku kosztuje około 1000 rubli).

2. Kawa instant «Grandos»

Jest to elitarny niemiecki produkt, wykonany wyłącznie z naturalnej i wysokiej jakości arabicy bez dodatków smaków i innych substancji. Ta kawa ma też wysoką cenę na 100 gramów.

3. Produkty z Korei Południowej "Maxim"

Nie każdy może cieszyć się smakiem tego napoju w naszym kraju. Przecież ta kwaśna kawa jest dostarczana do nas dość rzadko. Jest wykonany z naturalnych i wysokiej jakości surowców na specjalne tajne technologie. W proszek ma co najmniej smaki, ale pomimo to, ma dość głęboki i szlachetny zapach, a także doskonały smak.

4. Marka "UCC"

Prezentowana kawa jest produkowana w Japonii. Proszek ten charakteryzuje zapach owoców, ale jednocześnie jest pozbawiony goryczu, co sprawia, że jest szczególnie popularny wśród tych, którzy nie lubią zbyt mocnego i miękkiego napoju.

5. Natychmiastowy produkt "Carte Noire"

Najbardziej masywny gatunek kawy instant w naszym kraju. Przy okazji, bardzo często "Carte Noire" jest mylony z rosyjskim proszek "Czarna karta". Są to jednak dwie zupełnie inne firmy. Przecież "Carte Noire" – kawa z Francji, wykonana z wysokiej jakości arabicy.

6. Popularna marka "Moskiewska kawiarnia na akcjach"

Producent takiej rozpuszczalnej kawy używa tylko czystej arabicy i nigdy nie używa dodatkowych dodatków. To właśnie ten fakt daje napojowi gotowe niesamowity smak i zapach, który jest tak charakterystyczny dla fasoli mielonej.

7. Brand rozpuszczalnego proszku «Taster's Choice»

Nazwa tej południowokoreańskiej kawy mówi samo za siebie. Przecież w tłumaczeniu na język rosyjski brzmi to tak: "Wybór smakoszy". Wyprodukować taki rozpuszczalny proszek z ziaren arabica bez dodatku smaków żywności.

8. Produkt szwajcarskiego producenta "Egoiste Special"

Smak i aromat napoju wytworzonego z takiego proszku są dość porównywalne z tymi przygotowanymi z mielonej kawy. Dlatego jest bardzo popularny w naszym kraju.

9. Niemiecka marka "Today Pure Arabica"

Taka kawa instant składa się z czystej arabicy. W związku z tym napoje z niego mają głęboki zapach i smak.

10. Marka "Indian Gold Exclusive"

Ta kawa instant jest produkowana wyłącznie z naturalnych surowców, a także ma niezrównany smak i aromat. Niemniej zyskał na popularności w naszym kraju dzięki wysokiej jakości, ale także dość niskiej cenie na 100 gramów.

W ten sposób zaprezentowano Państwu najsławniejsze marki kawy gruntowej i rozpuszczalnej, o szczególnej jakości, a także zaskakujące dane o smaku i smaku. Ale najlepsze i najbardziej przydatne były zawsze rozważane i uważane za zboże. Pomimo faktu, że sprzedaż takiego produktu nie jest wysoka, nadal będziemy prezentować pierwszą dziesiątkę.

  1. Marka "Jardin" jest najbardziej popularna i popularna.
  2. Producent "Paulig" oferuje różne rodzaje ziaren.
  3. Włoskie produkty «Kimbo» zasługuje na zasłużoną popularność w Rosji.
  4. Pod marką "Gut!" Powstaje wiele odmian o różnym stopniu palenia i siły.
  5. "Kawa na żywo" wyróżnia się akceptowalną ceną i bogatym aromatem.
  6. Produkt zbożowy "Gaggia" jest wykonany ze starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio smażonych ziaren.
  7. Pod marką "Malongo" wytwarzane są drogie francuskie produkty, które są idealne do produkcji espresso.
  8. Kawa Lavazza łączy doskonały smak, umiarkowaną siłę i delikatny zapach.
  9. Marka produktów zbożowych "EvaDia" wyróżnia się wysokiej jakości pieczeniem.
  10. Pod marką "Italcafe" są włoskie produkty wykonane z najlepszych odmian arabicy.