489 Shares 4393 views

Jak łatwo przebaczyć przestępstwa?

Wiele osób przez lata zaoszczędzić sobie wyobrazić ból i frustrację. Nie wiedzą, jak żyć. Są już trudno uwierzyć, uczciwość i integralności człowieka. Ale takie życie pozbawione radości. I nie ma lepszego środki goryczy niż nauczyć się przebaczać wykroczenia.


Budząc się, będziesz pełen energii i entuzjazmu. Nic nie będzie przeciągnąć na dół i zrobić doświadczenie negatywne emocje. Zapomnieć o bólu gorycz, rozczarowanie i – Oddychaj głęboko!

Jak przebaczać wykroczenia? Unikać dwa błędy

Wiele osób próbuje zapomnieć, ale nie przebaczyć przestępstwa. Oni nic przeciwko próbuje się kierować swój ból do najdalszych zakątków świadomości. I udawać, że nic się nie stało. Ale to prowadzi do tego, że nieprzyjemne wydarzenia w ich życiu są ciągle powtarzane.

Innym nieporozumieniem jest odwrotnie. Niektórzy ludzie uważają, że przebaczyć jest zapomnieć. Ale jeśli usunąć zdarzenie, będzie to z pewnością powtórzy. W rezultacie tacy ludzie wolą, aby wyciągnąć wnioski i patrzeć w przyszłość, na podstawie dotychczasowych doświadczeń. Należy jednak pamiętać , że ta pozycja wymaga dużo energii. Wiele wysiłku idzie na utrzymanie stanu urazy. I jest lepiej wydać na procesach twórczych.

Jak przebaczać wykroczenia?

Nauczyć się robić to dobrze. Tak, że nie toną w swojej bolesnej przeszłości, ale nie dają się stosować. Jak przebaczyć boli prawda? Wyobraźmy sobie, że w głowie nie jest świętym miejscem, gdzie wszystkie zgromadzone cenne doświadczenie, które zostały wyciągnięte z wydarzeń wystąpił z wami. Wystarczy mieć świadomość tego, co chcesz: do zapamiętania uczucie niechęci lub lekcji, które masz?

Oczywiście, drugi. Pierwsza opcja jest ściśle związany z silnymi negatywnymi emocjami. Są one czymś ci i tortury. Dlatego tajemnica jak przebaczać wykroczenia, jest prosta – puścić wszystkich negatywnych emocji, zapisać wszystkie przydatne informacje. Nie zapomnij o sytuacji w ogóle. Podziel się uczucia i wnioski.

go rozwiązać

Jeśli masz okazję rozmawiać z osobą, która cię zranić. Spróbuj go zrozumieć sytuację, zamiast ugrzęznąć we wzajemnych wyrzutów. Zgadzam się, że każdy spokojnie wyrażać swoje poglądy, aby wyjaśnić powody swojego zachowania. W tym przypadku, słuchacz nie musi przerywać głośnika.

Poniżej opisano wystarczająco skuteczny obwód rozmowy. Pierwszy etap – jest wyrazem negatywnych emocji. Wiadomym jest, że stary niewypowiedziane urazy mogą być przechowywane przez wiele lat, bo nowe konflikty bez przyczyny. Dlatego ważne jest, aby wyrazić swoje żale. Człowiek w farbach można opisać wydarzenia, które zdenerwowany lub rozwścieczony, ale nie powinien winić i wezwać przeciwnika.

Teraz, gdy mówca wyraził niezadowolenie, uspokoił się i zaczął przygotowywać się do racjonalnego dialogu. Drugi etap – opisać swoje prawdziwe emocje w tej chwili. Że został ranny? Co bał?

Trzeci etap – świadomość, że konflikt jest zawsze winę za wszystkich stron. Mówca musi uznać swoją część winy. Na przykład, aby przeprosić za wybuch.

Czwarty etap – rozwiązanie tego problemu. Sugestie.

Teraz przełączyć role. Kiedy obie strony mówić, dyskutować rozwiązania konfliktu i wybaczyć sobie nawzajem.