366 Shares 3858 views

Jak gotować kurki. Kilka smaczne przepisy kulinarne


Kurki – to najbardziej popularny rodzaj grzyba, który zawiera wiele składników odżywczych. Ale dowiedziałem się, że oni dobrze przez organizm, niezbędne jest, aby wiedzieć, jak gotować kurki. Fakt, że są one w dużym stopniu absorbowane przez organizm i w przygotowaniu potraw, które chcesz używać ich jak najwięcej postaci proszku. Te grzyby nigdy nie są robaczywe. Kurki gotować rozmaite sposoby. Ich marynowane, marynowane, smażone, gotowane i suszone. Lisy również wykorzystane jako dodatkowy składnik do przygotowania różnych potraw.

Jeśli masz świeże grzyby, możliwe jest przygotowanie bardzo pożywne i smaczne zupę grzybową. Na jego przygotowanie zajmie około 45 minut, ale danie okazuje się doskonale. Wykonanie trzech litrów garnka i wlać do wody. Wtedy będziemy potrzebować około jednego litra słoik świeże kurkami. Muszą być dobrze umyte i oczyszczone, a następnie zanurzane w garnku i postawić na ogniu. Jeśli grzyby są duże, a następnie pokroić na pół. Gdy woda dochodzi do wrzenia w garnku trzeba go opróżnić i opłukać grzyby. Następnie wlać nową wodę, trochę więcej niż połowę patelni, i ustawić ją w ogniu. Po zagotowaniu wody, gotować grzyby około 15 minut.

Teraz musimy przygotować nadzienie do zupy. Przyjmować jedną cebulę i pokroić bardzo drobno. Smażyć na patelni, używając oleju roślinnego. Następnie dodać do niej łyżkę każdy posiłek. Smażyć przez 1-2 minuty. Następnie dodać startą marchew. Wszystkie składniki wymieszać i dodać do niej jedną filiżankę śmietany. Tankowanie dręczony na patelni przez około dwie minuty. W rondlu umieścić posiekane nie kurki bardzo duże kawałki ziemniaków. Dodano sól do smaku.

Teraz możemy rozłożyć zupy gotowane nadzienie. Gotować wszystko razem, aż ziemniaki będą gotowe (około 10-15 minut). Pod koniec przygotowań chcesz dodać posiekane świeże zioła i zielonej cebuli. Przed użyciem, zupa musi być nalegał.

Aby przygotować to danie można wykorzystać jako podstawę w magazynie, ale to jest dyskrecja gospodyni. Jeśli chcesz smaku zupy miał grzyby, następnie ugotować w klasycznej receptury. zupa kurki mogą być zasilane poprzez dodanie do niego śmietanę.

Jak gotować kurki na świątecznym stole? Oferujemy Julienne przepis. Gotować trzeba 300 gramów kurkami. Aby rozpocząć, należy wziąć jedną cebulę i drobno posiekać. Następnie konieczne jest smażyć olejem roślinnym, aż stanie się przezroczysta. Grzyby ścięcie zbyt silnie jak to możliwe. Julien, pożądane jest, aby wszystkie składniki zostały zmiażdżone jak najwięcej. Dodać kurki na patelni i smażyć. Wlać około dwie łyżki stołowe śmietany lub kremu. Wszystkie składniki należy umieścić w ciągu dwóch minut. Następnie dodać łyżeczkę mąki i wszystko dobrze wymieszać. Po dwóch minutach, wyłącz ogień. Teraz i zakończyć gotowanie grzyby. Kurki w sosie śmietany lub kremu trzeba przesunąć do rondlami. Jeśli nie, można użyć jednego pojemnika. Julienne na wierzchu i posypać tartym serem i umieścić w komorze mosiądzu przez pięć minut. Jest to konieczne, by ser się roztopi. Jeśli nie wiesz, jak gotować kurki na świąteczny stół, należy ten przepis.

Tych grzybów można przygotować sos, który będzie doskonałym uzupełnieniem potraw mięsnych lub nawet puree. Niszczyć grzyby i cebulę. Smażyć na patelni lub patelni. Następnie dodać śmietanę lub śmietanę. Sól i pieprz można stosować według własnego uznania. Wlać sos półmisek i posypać drobno posiekane warzywa.

Teraz, gdy wiesz, jak gotować kurki. Jeżeli nie możesz z nich korzystać świeże, grzyby mogą być zamrożone. Aby to zrobić, oni lekko gotować w osolonej wodzie przez 40 minut. Wyrzucić płynu i umieścić grzyby w zamrażarce.