365 Shares 8485 views

Ciasto dla dzieci dziewcząt z ich rąk

W szczęśliwym momencie, gdy dziecko ma roczek, na pewno chcesz je uczcić. Powstaje pytanie: „Czy piec ciasto zabaw (dla dziewczynek i chłopców, może być urządzone inaczej) z rąk?” Powiedzmy od razu – jeden posiłek nie jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Dlatego lepiej jest kupić dla siebie i swoich przyjaciółek zwykle delikatność, a dla dzieci kupić ciastka dla dzieci. Dziewczęta (Zdjęcie pokazuje różne rodzaje dekoracji) odpowiednie dekoracje w postaci kwiatów lub lalek. Niech najpierw spróbować upiec pyszny prezent dla jednego letniego dziecka.


ciastka dla dzieci na rok dziewczynka

Wiek ten zakłada, że dziecko wciąż nie może jeść czekoladę i inne pokarmy, które są zwykle umieszczone w ciast. Ponadto, zawsze istnieje ryzyko wystąpienia alergii. Ale to nie znaczy, że ciasto zabaw dla dziewczynek i chłopców nie może być smaczne i piękne. Weź 400 g żadnej herbatniki dla dzieci (zakupione lub, jeśli wolisz piekarnika to samodzielnie, w domu) – będzie zastąpić ciasto. Do kremu trzeba kilka paczek serem, bitą śmietaną z cukrem i. Cookies trzeba namoczyć w mleku (upewnij się, że nie rozprzestrzenił) i umieścić w niektórych liczb. Fluff krem, położyć następną warstwę. Nadal można umieścić pomiędzy warstwami plasterki banana (jest to najbezpieczniejsza i hipoalergiczne owoce) lub duszone jabłko. Można ozdobić okruchy ciasteczka i owoce.

Tort dla dzieci starszych dziewczynek

dzieci w wieku szkolnym, można mieć prawie wszystkie produkty, które pieścić się dorosłych, więc dziecko dziesięć lat może być pieczony wiśniowy tort na bazie biszkoptu „zhenuaz”. potrzebne są: mąka kubka z łyżeczką skrobi, pół szklanki cukru, 4 jaja (ogrzewany do temperatury pokojowej), 30 g masła i 1/4 łyżeczki .. sól. Ciasto, z którego można zrobić dziewcząt tortu dzieci, lepiej upiec dzień przed promazyvaniya.

Herbatnik „zhenuaz”

Daje to bardzo delikatne i niezwykłe, a tym samym zadowolić nawet najbardziej kapryśnych dzieci. Taki rodzaj biszkoptu wytwarza się z dodatkiem olejów, ubijania ogrzała jaja bez oddzielania żółtka i białka. Ze względu na jego gęstej konsystencji dobrze współgra z każdym impregnacji, jak również bardzo smaczne, na własną rękę. Ponadto, może on być pieczony z góry, a owinięty w folię, aby całkowicie zamrozić (pre-chłód). Topiony ciepłe (ale nie gorące) masło, dodać w jajku z mąką. Mieszaninę jaja wytwarzać mieszając w sposób ciągły przez dziesięć minut. Pożądane jest, aby utrzymać stałą temperaturę. Aby to zrobić, należy ustawić pojemnik w którym ubić jajka w dużej misce z ciepłą, prawie gorącą wodą. Mąki dodaje się w małych porcjach. Po ochłodzeniu (ciasto piecze się przez 20 minut i ochłodzono do dwóch godzin) i cięcia herbatnika na trzy części, moczyć syrop cukrowy.

Krem na pudding

Rozmrozić zamrożony wiśnie 0,5 kg. Od ociekającej-off z sokiem z jagód ugotować kisiel z cynamonem. Oddzielnie samą liczbę grubości spoiny galaretki kakao (jedna łyżka czekolady w proszku i skrobia). Promazhte ciasta na przemian dwa rodzaje schłodzonej galarecie, przesuwając jagody wiśni. Twoja mała księżniczka będzie go kochać!