307 Shares 4031 views

Basen (Reutov) w „Sports służby”

Dzisiaj każdy chce żyć zdrowego stylu życia, aby przejść do odpowiedniej diety. Następnym krokiem jest zwykle bilet do siłowni. W rejonie Moskwy jest wiele, można wybrać swój własny smak. Ale co jeśli chcesz iść na basen? Reutov podoba miłośników sportów wodnych złożonych nowoczesne i dobrze wyposażone sport, który łączy w sobie doskonałą siłownię, basen i największe miasta z 25 metrów długości. Dlatego, jeśli chcesz pływać, chodź, ty zawsze jesteś tu mile widziany.


krótki opis

Basen (Reutov) w kompleksie „Sport-Service” spełnia najwyższe wymagania. Jednak sprzęt techniczny – to nie jest jego jedyną zaletą. Dostępność i wysoki poziom usług tworzą idealne warunki, aby mieć dobry czas i odpocząć, lub odwrotnie, do przeprowadzenia pełnego treningu. Projektantów i techników pracujących nad projektem tego kompleksu raczej pomyślnie, w wyniku basenem (Reutov) stała się oazą czystości i komfortu, wygody i zdrowia. Można dostać prawdziwą przyjemność z ćwiczeń i pływania, a także zakończyć dzień w saunie lub łaźni tureckiej.

Priorytety dla kompleksu sportowego

Basen (Reutov) zaprasza na zajęcia praktycznie wszystkich grup mieszkańców i turystów. Istnieje grupa dla osób starszych i kobiet w ciąży, że działalność woda może być bardzo przydatna. Ponadto stały zestaw grup prowadzenie aktywnego utraty wagi i kierunku medycznym (żylaków, choroba sercowo-naczyniowa). Ćwiczenia w środowisku wodnym ma żadnych przeciwwskazań, a tym samym są najbardziej skuteczne.

Opis zagłębie

Należy zauważyć, że z usług kompleksu są nie tylko mieszkańcy regionu moskiewskiego, ale także sami Moskale. Oczywiście, przyczynia się to do faktu, że basen (Reutov) „Service Sport”, w pierwszej kolejności, jest w sąsiedztwie obwodnicy, a po drugie, zapewnia idealne warunki dla swoich gości. Tu są oferowane dużą powierzchnię wody 25 metrów i szerokości 11 metrów. Głębokość waha się od 1,3 do 2 metrów. Ale nie jest to najważniejszy wskaźnik, ponieważ nie zamierzamy nurkować. tutaj pięć utworów są dostępne dla pływaków.

Mały basen jest bardziej odpowiedni dla dzieci i zajęcia aerobiku w wodzie. jest sześć metrów i szerokości 10 m. Głębokość rozpoczyna się 0,9 m i 1,3 m końcach. Basen (Reutov) „Sport-Service” zapewnia nie tylko przyjemną rozrywką. Na podstawie kompleksu sportowego ma szkołę sportową. Tutaj są zaangażowani indywidualnie iw grupach, a zajęcia są podzielone na następujące obszary: pływanie, pływanie synchroniczne, aerobik w wodzie.

Wymagania dla zwiedzających

Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zbyt trudne, jednak, ponieważ chcemy, aby basen był nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne dla zdrowia, konieczne jest zgodne z nimi. Aby odwiedzić każdą z basenu musi dostarczyć zaświadczenie lekarskie. Zanim wyjdziesz na torze, należy wziąć gorący prysznic i umyć wodą z mydłem. Po tym, umieścić na suchych pni i czepka. Teraz zapraszamy na tor. Zasady te zostały ustanowione od pierwszego dnia otwarcia kompleksu „Sportservice”. Basen (Reutov) cieszy się doskonałą reputacją, ponieważ stali klienci są świadomi czci stosunek do administracji zdrowia.

wizyty

Zacznijmy od tego, jak dobrze znany wśród sportowców „Sportservice”. Basen (Reutov) czeka na gości codziennie od 7:00 do 23:00. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę fakt, że w godzinach kiedy zaangażowanych w grupach badanych, dostęp do toru jest zamknięta stałych gości. Aby nie wpaść w kłopoty, po prostu studiować harmonogram i trzymać się go. Nauka pływania dla dzieci od 6 lat odbywa się w małym basenie, a więc mogą iść w parze z wypełnieniem dużym obszarze. aerobik w wodzie odbywa się kilka razy w tygodniu, pierwsza zmiana jest o godzinie 10:15 we wtorek, czwartek i sobotę. zajęcia wieczorne rozpocząć o godzinie 20:00 w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę.

Koszt przyjemności

Muszę powiedzieć, że basen Kotovskogo (Reutov), 13 jest uważana za jedną z najbardziej opcji kosztowych. Dodaje stałych klientów. Pojedyncza wizyta będzie kosztować 400 rubli, jeśli pójdziesz do 17:15. Wieczorem ruch jest znacznie wzrosła, a także przystosowania ten czynnik, cena wzrasta do 450 rubli. Odnosi się to również do wyjścia i święta.

Aqua aerobik grupy są bardzo popularne. Pojedyncza sesja będzie kosztował 460 rubli 6 razy – 2300. Najlepiej jest stawka 2 razy w tygodniu, a następnie będzie się przydać biletu przez 8 wizyt koszt 2800 rubli.

Opinie lojalnych klientów

Daliśmy wam podstawowe informacje, teraz wiem, jakie usługi są świadczone przy basenie (Reutov). Recenzje – to kolejny ważny punkt na światło, dzięki czemu można uzyskać pełne wrażenie niego. Po przeanalizowaniu wielu opinii, możemy dojść do wniosku, że jakość usług tutaj naprawdę wyróżnia. Wspaniały basen, duże i czyste, nie jest zbyt wielu odwiedzających w ciągu dnia, uprzejmy personel i profesjonalnych instruktorów. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na doskonałą szkołę żeglarską. Jest to bardzo wygodne, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – dziecko idzie do szkoły, rodzice – w basenie. Wszystko to tworzy dobre wrażenie, chcesz wrócić tu ponownie i ponownie. Ciesz się pływać.