896 Shares 1197 views

Zapiekanka z mięsa mielonego w multivarka – szybkie i łatwe danie dla obfitym obiedzie

Zapiekanka z mięsa mielonego w multivarka uzyskać smaczne i soczyste, że po pierwsze gotowanie obiadu chcesz zrobić to jeszcze raz i jeszcze raz. Jest to szczególnie godne uwagi, że ta potrawa zawiera w swoim składzie tylko prostych i niedrogich składników, które zawsze można znaleźć we własnej kuchni.


Aromatyczne i delikatne zapiekanka z mięsem: przepis ze zdjęciem

Wymagane dla produktów spożywczych:

  • Świeże młoda wołowina – 350 g;
  • cebulki duże cebule; – 2 szt.
  • Bulwy ziemniaka średnio – 10 sztuk;.
  • sól mielona ziele angielskie, koper suszone – dodaje się do mielonego mięsa i warzyw osobistego uznania;
  • sery twarde (np Holandia) – 85 g;
  • małe jajko kurczak – 4 szt;.
  • majonez tłuszczu – 250 g;
  • przesianej mąki pszennej – 3 duże łyżki;
  • olej roślinny nie pachnący – do smarowania formy.

Przygotowanie mielonej wołowiny

Garnek mięso z multivarka smaczne i aromatyczny otrzymać stosując mięsa. Zdecydowaliśmy się kupić młodą wołowinę. Jest to konieczne do mycia i zmielenia w młynku do mięsa. Następnie, produkt mięsny jest wymagane, aby wlać drobno pokrojone cebule, suszone kopru, ziele angielskie i sól. Wszystkie te składniki trzeba wymieszać na gładką masę.

przygotowanie warzyw

Zapiekanka z mięsa mielonego w multivarka wymaga tylko młode i świeże owoce są małe. powinny być umyte, oczyszczone cienkie, a następnie tnie się na plastry o grubości do 3 mm. Następnie, rozdrobnione bulwy wymagany smak z solą, suszy koper i ziele.

Wytwarzanie odlewów

Aby zapiekanka w multivarka z mielonego oraz trzęsawki i przyjęła stabilny kształt, należy go koniecznie wlać ciasto. Gotować trzeba wymieszać jajka z majonezu tłuszczu i mąki pszennej. W wyniku tych działań należy tworzą lepką ciecz i fundamentu, które mają być podzielone na dwie równe części.

kursy formacyjne

Aby utworzyć taką zdrową i aromatyczny obiad, który chcesz podzielić bulwy ziemniaka zostały wycięte w 2 połówek, z których jeden musi być umieszczone w filiżance Multivarki (wymagane olejowane). Na najwyższej z nich powinny być rozłożone równomiernie ½ nadzienie jajko, wlać pełen mielona wołowina, a następnie natychmiast zamknąć całą drugą część posiekanych ziemniaków. Wymagane jest również, aby polać ciasto i posypać startym żółtym serem.

Obróbka cieplna pokarmu

zapiekanka mięso z multivarka powinny być przygotowane w programie wsadowym w ciągu 60 minut. Gdy urządzenie emituje sygnał do zakończenia gotowania obiadu, to jest zobowiązany do wprowadzenia ogrzewanie na innej kwadrans. Ponadto, urządzenie jest wymagane do otwierania i stać w tym stanie aż do częściowego naczyń chłodzących. Jeśli spróbujesz zrobić to dobrze, to jest prawdopodobne, że będzie się rozpadać i okazać się brzydkie.

Jak wnieść na stół

Kiedy ziemniaczana zapiekanka lekko podostynet, należy go usunąć z miski, pokroić na porcje i zaprezentować gościom z sosem pomidorowym i gorącej słodkiej herbaty.