264 Shares 7690 views

Lola – pełna nazwa, jego historii i "Babes and Chicks"

Lola, pełna nazwa dla wielu wciąż pozostaje przedmiotem kontrowersji, w rzeczywistości, jest delikatny i czuły, a więc chcą nazywać ich newborn córkę. Piękne kobiece przedstawiciele z wyprzedzeniem, aby wzbudzić jego zainteresowanie, kiedy mówią ich nazwy. Tajemnica nazwą zawartą w przypadku liczba liter i sylab. Okazuje się, że to wszystko determinuje charakter, zwyczaje, a nawet los osoby, która będzie właścicielem nazwy.


Tajemnica pochodzenia

Pet Lola – pełna nazwa Olga, jest pochodzenia słowiańskiego, oznacza „święte”. Według mitologii, bogini tzw wiosnę, córka najpiękniejszej nebozhitelnitsy, symbol miłości i płodności Lada. Miała obraz młodej, atrakcyjnej i szczupłej dziewczyny osiągnął wiek, kiedy będzie mogła poślubić. Ta bogini jest mocno związany z odrodzeniem natury wiosną i na początku pracy w terenie.

Jak inaczej można rozszyfrować?

Lola, pełna nazwa, która może być bardziej lub Ludmiła Elena, niezależnie od dzieciństwa, poważnie myśli o życiu, zabawa do komunikowania się z przyjaciółmi. Uwielbia komfort i zwierzęta, są bardzo wrażliwe i nie znoszę chamstwa i chamstwa. We wszelkich sporach, Lola woli poszukiwania kompromisu, miękką podejście w celu osiągnięcia porozumienia. Jeżeli spór nie zostanie rozstrzygnięty, to zawsze na bok.

Serii "Babes and Chicks"

Być może najbardziej znanym właścicielem nazwy – Lola z „Deffchonok”. Schludny i niewiarygodnie piękna bohaterka popularnego młodzieżowego serialu jakoś ukończył liceum i odmówił dalszej nauki na uniwersytecie. Tak uroczy i wspaniałe wiedza dziewczyna rzeczywiście do niczego – była przyzwyczajona do osiągnięcia sukcesu z ich wyglądu.

Najważniejszą rzeczą w życiu Lely

Lola z „Deffchonok”, którego pełna nazwa to Olga Rzhevskaya realizuje tylko jeden cel w życiu – spotkać się i zahomutat najbogatszy oligarcha i piękne. Raz ona radzi sobie z rolą żony, konkubiny, ale były okoliczności, że teraz ona musi żyć w mieszkaniu z trzema przyjaciółmi. Jednakże, Lola, której pełna nazwa jest już znana, zwyczaj nadal żyć w stylu i polotu.
Pomimo niemal całkowitego braku intelektu, to ma niesamowity smak i styl. Ona wie wszystko o kosmetyki, moda, zniżki i wyprzedaże. Była w stanie łatwo przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Dlatego w wielu sprawach, z którymi Rada swojego sąsiada w mieszkaniu.

Trochę o aktorki

Rola uroczej blondynki pięknie śpiewała młoda aktorka Polina Maximova, absolwent słynnej szkoły teatralnej. Shchepkin. Zawsze była energiczna, pełna energii i nigdy smutny – optymista czysta woda!

Konkludując

Tutaj takie, jak się wydaje, jest Lola – wszechstronny, otwarty i bezpośredni. W każdym razie, myśląc o tym, co nazywamy dziecko kilka razy pomyśleć, bo od tego zależy w dużej mierze od tego, jak szczęśliwy on będzie w przyszłości. Nie zapominaj, że imię wpływa na postawę innych do swojego właściciela, dlatego starają się podkreślić swoje dziecko, nie przesadzaj.