306 Shares 5523 views

paszteciki przepisu z mięsa mielonego

Dania z posiekanym mięsem są dostępne w kuchni prawie każdym kraju na świecie. Dla nas najbardziej znane wersja jest hamburgery. Metody przygotowania Ta prosta na pierwszy rzut oka, naczynia – wielka różnorodność. I różni się w pierwszej kompozycji mięsa.

Klasyczny przepis klopsiki mięsa mielonego w następujący sposób: wieprzowiny i mięsa wołowego, w równych proporcjach (500 g) dobrze przemyto, wysuszono ręcznikiem papierowym i rozdrabnianie (Byłoby lepiej, aby przyjąć większą mesh). Ta ilość mięsa trzeba wziąć 3-4 średniej wielkości cebule i jak wiele ząbków czosnku. Wysłali również do szlifierki. Następnie moczone kawałek białego chleba w mleku i wyciśniętą i szlifować go. Podzielić masę, 2-3 jaj.

Sól i Pieprz czarny mielony dodaje się do smaku. Dokładnie wymieszać wszystkie składniki, dodając do wypychania 50 gramów wody gazowanej. Z uzyskanej masy tworzące placki są okrągłe lub owalne. Na gorącej patelni, wlać tylko kilka łyżek oleju roślinnego, a gdy przychodzi do wrzenia, rozłożone nasze hamburgery. Pierwsza minut i pół pozostawia silny ogień, a następnie zmniejszyć go do umiarkowanego. Po 10 minutach obrócić hamburgery oraz zmniejszenie ciepła na niskim poziomie. 15-20 minut potrawa jest gotowa. paszteciki przepis mięsa mielonego mogą być zmieniane według własnego uznania. Na przykład, dodać 2 średnie ziemniaki, i jest od dawna znana potrawa znajdziesz kilka innych zamiast białego chleba. I dodanie 1 marchew, dostać kotlety ze słabym słodkim smaku.

Ponadto, nie można dodać nic: ani chleba, ani ziemniaków lub marchewki. A następnie dostać czyste mięso, ale nie mniej smaczne hamburgery. Eksperymentowania i mieć pewność, aby znaleźć jeden przepis, który stanie się Twoim ulubionym. Kolejny przepis mielonego pasztecików mięsnych zawiera jeden kilogram białe mięso kurczaka oraz 800 gramów cebuli. Ponadto cebula pół porcji pasażowano w oleju roślinnym, podczas gdy druga połowa pozostaje wilgotna. Wszystko to przepuszczone przez maszynkę do mięsa. Cebuli, w ilości niezbędnej do wysuszenia biały mięsa w procesie gotowania stała soczyste. Czosnek dodany w razie potrzeby, a sól i pieprz – do smaku. W ten przepis klopsiki z mielonego mięsa wystarczy dodać 1-2 surowe jajka. Smażyć tak samo jak w pierwszym przepisie.

Inny wariant do przygotowania mielonego pasztecików mięsnych. On ma dużo swoich fanów i jest wykonany z diety kurcząt mięsnych, ale tym razem zamiast białego mięsa kupić nogę (udowy najlepsza część – tam jest więcej mięsa). ud kurczaka oraz płukane pod bieżącą wodą, usunąć skórki, zawiera duże ilości tłuszczu i oddzielić mięsa z kością. Przekazuje go przez maszynkę do mięsa z cebuli. W przeciwieństwie do poprzedniego, to recepta gotowanie hamburgery z mięsa mielonego nie wymaga dużej ilości cebuli, 2 średnie lukovok tyle. Za kilogram mięsa: kilka jaj, kilka ząbków czosnku, mielone, mielony czarny pieprz i sól – to wszystko trzeba gotować mięso przepyszne. Bez względu na to, w jaki sposób przygotować hamburgery: smażone w oleju roślinnym w podwójnej kotła, lub po prostu, że będzie Ciebie i Twojego domu docenić.

Aby przygotować placki z ryb , trzeba będzie świeże ryby o wadze pół do dwóch kilogramów (może to być szczupak, karp, karp lub szczupak). Zmyć kurz i brud z czyszczonej skali, wypatroszona, po zdjęciu skóry ostrym nożem i odciął mu głowę. Ostrożnie oddziela mięso ryb z kości, a w wyniku zaokrąglenia przez mielenia do mięsa. W przeciwieństwie do mielonej ryby potrzebują mniej łuk (1 kilogram fileta wystarczająco duża żarówka 1). Nadmierna ilość cebuli podczas gotowania zabije smak ryby, a to jest nie do przyjęcia. Dodając kilka surowych jaj, otrzymali wiele trzęsawki, solą i pieprzem do smaku. Tworzą placki z mielonej ryby i umieścić je w garnku z wrzącą oleju. Smażone klopsiki dziesięć minut z każdej strony. Smaczne danie okazuje!