717 Shares 7138 views

Kot, który nie znikną. rodzaje skał

Wielu właścicieli kotów długowłosych frustrujące, gdy występuje zwierzęta wylinka, a wełna jest w całym pokoju. Wymagane jest, aby czyszczenie częściej, aw rzeczywistości niektórzy mogą być uczuleni na takie substancje. Kot nie znikną, trzeba wybrać odpowiedni rasy. Wszystko futrzany zwierzaki moult występuje tylko w różnym stopniu. Dla nich, to uważa się za zwykły proces sezonowej, która obejmuje stare futro reset i zaktualizować ją z nowym. Pozwala to koty, by stać się dostosować do różnych klimatach.


Molting przebiega w 2 etapach. Przed nadejściem zimy, stary płaszcz jest wyzerowany, a następnie rośnie nowy. Wtedy pojawia się wiosną, gdy trzeba być przygotowany do lotu. Dlatego, jeśli masz alergię, konieczne jest, aby czytać, niektóre rasy kotów nie przelał. Za nimi wymaga szczególnej opieki i konserwacji.

Skał ze słabym wylinki

Których koty nie rzucić? Istnieje kilka skał, w których ten proces nie jest, czy odbywa się to w niewielkim stopniu. Należą do nich:

  • Sfinksy.
  • Peterbald.
  • Don Sfinks.
  • Devon Rex.
  • Cornish Rex.

Każde zwierzę ma swoje własne cechy. Te koty są najbardziej odpowiednie dla tych, którzy są uczuleni na wełnę.

sfinks

Wielu wierzy, że Sfinks ma absolutnie żadnego płaszcz. Ale to nie jest prawda, to jest, ale jest krótki, to jest jak zamszu. Takie zwierzęta pojawiły się w Kanadzie z powodu wyboru. W rezultacie, koty urodziły się z małym bagażniku, solidnego szkieletu i silnych mięśni. Zwierząt domowych i rozsądne.

Jest to kot, który nie znikną. Kanadyjski sfinks zawiera gruczołów potowych, które tworzą barwę zwierzęcia. Dla zwierząt wymagają szczególnej opieki – muszą regularnie kąpać. W Rostów nad Donem przyniósł sphynx. Łysa skała powstała z powodu genu dominującego.

Peterbald

Breed przedstawia Petersburgu w wyniku krzyżowania się ze zwykłym Kot Sfinks z krótkimi włosami. Wynik był wdzięku kot z niezwykłym kolorze.

Według rodzaju wełny Petersburg sfinksów zostały podzielone na:

  • Bezwłose koty – nie mają futro.
  • stada koty mają krótkie, ale puszyste wełny.
  • Koty o długości do 5 mm wełny zawiera pasmo aksamitu.
  • Zwierzęta z pędzlem kręcone włosy i gruba nazywa.

Choć w tych skałach mieć trochę wełny, stopniowo stają się łysy. Peterbald – to kot, który nie znikną. Nadaje się do wszystkich ludzi.

Devon Rex

Takie zwierzęta mają Shaggy cienkiej wełny, jak zamszu. Znikną, to nie jest bardzo dużo w porównaniu do innych ras. Koty są nie tylko małe rozmiary, ale również hipoalergiczne płaszcz.

Devon Rex, można wybrać ludzi, którzy cierpią z powodu alergii. Rasa została opracowana w Anglii. Te niegrzeczne zwierzaki będą mogli stać się najlepszymi przyjaciółmi każdego człowieka.

Cornish Rex

To jest kot który nie znikną. Są one uważane za przyjazne dla zwierząt, które aksamitny płaszcz falisty. Wypadanie włosów jest przeprowadzana bez śladu. Zwierzęta są podobne do wszystkich innych gatunków, które nie mają długie włosy.

Lista zmywalny zwierzę jest uważane za poważne, ale istnieją inne koty, nie podlegają wylinka. Nie powodować niedogodności dla ich właścicieli. Wiele osób zastanawia się, czy istnieją koty, które nie rzucają i nie pachnie? W tym przypadku można wziąć Siamese rasy Amerykański krótkowłosy i brytyjskich. No silny zapach europejskiego i egzotycznego Munchkin krótkowłosy z krótkimi nogami i wydłużonym ciele.

Eliminuje linienia?

Jeśli masz już jakieś zwierzę z futra, właściciel muszą zapewnić najwyższą starannością za zwierzę do wylinka nie był wyraźny. Kiedy sezonowe zmiany sierści kotów uczesane włosy, aby nie zboczyć na matach, które usuwają tylko nożyczki. W sklepie zoologicznym trzeba kupić zwykły grzebień, ale można wybrać Furminators – urządzenie, które usuwa zewnętrzną warstwę płaszcza, podkładu. Aby to zrobić, nie Slicer, który można usunąć drobnych włosków, które rozprzestrzeniają się w całym pomieszczeniu.

gatunki krótkowłose odpowiedni wzorzec grzebieniowe, szczotek – rękawicy. Najnowsze stosowanie jest bardzo wygodne: jest to konieczne, aby umieścić na scratcherem pod ręką i można udar zwierzę. Zwierzęta mają problem z połykaniem włosy, które gromadzą się w żołądku. W sezonie trzeba dać zwierzę specjalną pastę, która wyświetla włosy w naturalny sposób.

Dlaczego jest alergia?

Kot, który nie blakną, nie powoduje niedogodności dla właścicieli. Ludzie mogą być uczuleni na niektórych zwierząt, ale to nie jest dla wełny i białkiem występującym w ślinie zwierząt. Podczas mycia śliny pozostaje na włosach, ale ponieważ jest to niebezpieczne dla wrażliwych ludzi. Przyczyny obejmują przydział i innych kotów. Alergenu jest uważany za enzym umiejscowiony w gruczołach łojowych.

Przed zakupem czystej rasy koty bez sierści powinni być świadomi, że są one drogie. Wypłata odbywa się to trudne. Oni potrzebują nieustannej uwagi, zbilansowane posiłki, opiekę pielęgniarską. Najlepszym wyborem będzie krótkowłosa rasy, którego sezonowych wylinka odbywa się nie jasno wyrażone. Nowoczesne hodowcy pracują stworzyć zwierzęta, które nie będzie powodować alergie u ludzi.

Jeśli alergia gwałtownie pojawił się nie tylko, że w swoim zwierzakiem. Musi przejść testy i zidentyfikowanie rzeczywistych przyczyn tego zjawiska. Nie należy od razu pozbyć się zwierzęcia, z powodu alergii mogą wystąpić ze względu na inne czynniki. Zakup zwierzaka, człowiek jest odpowiedzialny za swoje życie. Dlatego konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem, jeśli będzie to dla kota uprzejmy gospodarz.

Szyć leżaka pies z rękami
701 shares 3686 views
532 shares 8691 views