609 Shares 4224 views

Przepis na koreańskiej marchewki. W domu – nawet smaczniejsze!

Dziś prezentujemy wam krok po kroku przepis na koreańskiej marchewki. W domu, to sprawia, że bardzo łatwe i proste. To nie zawsze jest zakup produktów sklep jest wysokiej jakości i smaczne. Ale czasami chce coś zjeść pikantne!


Marchew w koreańskim rzeczywistym receptury

Niezbędne składniki do naczynia:

  • cebuli – 3 duża głowica;
  • Świeże marchew – 1 kg;
  • czosnek duży – 4 ząbki;
  • duży ogórek – 1 szt;.
  • Rafinowany olej słonecznikowy – mały (do smażenia cebuli);
  • pachnące przyprawy i przyprawy – według własnego uznania;
  • świeżej pietruszki – kilka gałązek;
  • sól jodowana mały – dodać sałatkę do smaku;
  • ocet (dodanie ciężkości opcjonalny) – 1 dużej łyżki.

Rdzeń przetwórstwo warzyw

Przepis na koreańskiej marchewki w domu wymaga użycia specjalnej tarce marchew. Wszakże taka sałata warzywa, należy wyciąć bardzo cienkie i długie paski. Ale zanim to marchew potrzebują dobrego mycia i czyszczenia.

przygotowanie cebula

Przepis na pyszne marchew w koreańskim musi koniecznie zawierać cebulę. Po tym wszystkim, to składnik nadaje potrawie wyjątkowy smak i aromat. Ale dodanie go w postaci sera nie jest zalecane, ponieważ może to zniszczyć całą sałatkę. Zatem, duże cebuli być czyszczone, a następnie drobno pocięte półkolami. Następnie, świeże warzywa należy umieścić w garnku, do smaku to z oleju słonecznikowego, cienkiej soli jodowanej i smażyć na złoty kolor.

Przetwarzanie pozostałe składniki

Również przepis koreański marchew (w domu, to jest łatwe do przyrządzenia) zawiera składniki, takie jak ogórek (opcjonalnie), gałązki pietruszki i szczypiorek duże. Dają sałatkę charakterystyczny smak i uczynić go bardziej wodniste i soczyste. Aby to zrobić, należy oczyścić ogórka ze skóry, a następnie pocierać ją na tej samej tarce, który został uprzednio leczonych marchewki. Następnie trzeba posiekać świeże zioła i szlifować duże szczypiorek.

W przypadku wszystkich wyżej wymienionych składników będą przetwarzane osobno, należy natychmiast przystąpić do mieszanki ostrych i bardzo smaczne koreańskiego surówką. Aby to zrobić, należy wlać do przygotowanych marchewki przyprawy, sól i przyprawy, a także leżące na smażonej cebuli, posiekane świeże zioła, posiekanym czosnkiem i świeżym ogórkiem. Po tym, że składniki muszą być dokładnie wymieszane, smaku, z niewielką ilością octu jabłkowego i pomijając przez 2 godziny. W tym czasie główne warzywa dadzą swój sok, zrobić sałatkę bardziej soczyste i wodnisty.

Jak wnieść na stół

Przepis koreański marchew w domu może być stosowany w każdej receptury. Na przykład, sałatka jest dobry do zastosowania w procesie tworzenia shawarma i innych orientalnych przysmaków. Ale jest to smaczne danie można jeść tak po prostu, jako przekąskę.